Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация на G5 до Андроид 7.0 Nougat
#26

Някой може ли да ми каже как да когато имам имейл да издава звук и вибрация, а за останалите известия само да вибрира. Преди имаше в избор на звук за известия без звук, сега го няма?

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
Аксесоари
#27

Почти всяко едно приложение си има собствени настройки за известията и трябва от там да се спрат на всяко едно по отделно.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#28

Здравейте! Има ли вече някой с андроид Нугат на Лг Г5 и ако може да каже как е дали се държи добре и дали е доволен .
Цитирай
#29

За сега се държи добре. Има някои неща които са променени и може да дразнят някой но ще свикне Smile

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#30

Ами аз нямам още актуализация за новия софтуер с Лг Г5 титан съм и съм го купил от get.bg но като вляза в актуализация на софтуера и ми изписва че разполагам с най новата версиа на ос. Някой да помогне ако може
Цитирай
#31

Изтегли си LG Bridge свържи телефона и ако е излязла за твоя регион версията ще ти инсталира 7.0

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#32

ОТА няма ли да има

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#33

на моят пише made in korea мога ли да очаквам скоро ота ъпдейт на теленор съм и съм го закупил от www.get.bg 
LG-H850 titan 32gb
Цитирай
#34

Аз моя го ъпдейтнах през lg bridge. През ОТА май скоро няма да стане или деже изобщо. Телефона съм го взел от мтел.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#35

Здравейте,
имам проблем с инсталирането на update през LG Bridge. Казва ми, че има ъпдейт започва процедурата и на момента където трябва да го свали ми казва, че не може Sad пробвах няколко пъти изтрих бриджа и пак не става, имам достатъчно място на и на компютъра и на тел. Дадох и заводски настройки и пак така.

Телефона не е рутван купен е от Мтел. Ако някои е имал подобен проблем да пише, ще съм благодарен.

Ето и снимка какво ми изписва:
http://prikachi.com/images.php?images/309/8979309E.png
Цитирай
#36

Пробвай на друг компютър

LG Nitro HD,LG Optimus G E975 ,LG G2, LG G3/32GB,LG G5
Цитирай
#37

И аз имах същия проблем в момента , в който започне свалянето и казва ,че не може да се свали. При мен проблема беше само в офиса опитах на настолен после на лаптоп и нестана. От вкъщи се получи веднага. В офиса доставчика е мтел ако това има знчение.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#38

Как се ъпдейтва през LG Bridge.Тегля го свързвам го с юсб кабела за телефона и той започва да се сваля
Цитирай
#39

Изтеглих си lg bridge свързах си телефона и ми излезе че имам актуализация на софтуера направи ми проверка и след това немога да го изтегля някой да е срещал този проблем ?
Цитирай
#40

В момента се изтегля през ОТА Нугата , която е повече от 1.5 gb. , и става толкова бавно , че даже не е истина !!!

NEXUS 5 > LG G5 TITAN>NOKIA 7 PLUS> Xiaomi Poco X3 > ONEPLUS Nord 2T
Цитирай
#41

Здравейте, днес ъпдейтнах до Нуга. Засега всичко е ОК, само че на Always On дисплея постоянно ми стои статус за батерията и не мога да го махна, в смисъл под часовника има иконка за батерията, дори не показва проценти. Някой има ли решение?
Цитирай
#42

И при мен е така , най вероятно е от Нугата и не може да се махне , така че свиквай !

NEXUS 5 > LG G5 TITAN>NOKIA 7 PLUS> Xiaomi Poco X3 > ONEPLUS Nord 2T
Цитирай
#43

През LG bridge когато го ъпдетнах, веднага го изключих този екран и сега дисплея ми е напълно тъмен.

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай
#44

Задължително ли е да се направи бекъп преди обновяването или няма вероятност да се изтрие нещо?
Цитирай
#45

С OTA ъпдейт нямах проблем
Цитирай
#46

Според мен да. Няма какво да загубиш толкова много. Винаги можеш да си върнеш всичко. Просто малко търпение.

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай
#47

аз все още нямам ота ъпдейт от get.bg съм закупил телефона и незнам дали ще ми пуснат 
Lg G5 H-850 32gb titan
Цитирай
#48

Хора на мене ми дава Cannot check the software version. Try again. някой да му е изкачало това?

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай
#49

(2016-12-26, 13:15:42)evil4o написа:  Хора на мене ми дава Cannot check  the software version. Try again. някой да му е изкачало това?

При мен също?
Цитирай
#50

(2017-01-01, 23:54:31)ivailo0 написа:  При мен също?

И при мен . Телефона е от Мтел ако има значание. Не можах да открия решение на проблема в Гугъл. Доста хора се оплакват от същото съобщение за грешка.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)