Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Актуализация на G5 до Андроид 7.0 Nougat

мнение 76 от rosenrt

И аз получих v20d 749мб. ,все още не съм обновил да пробвам
LG G5  ,  Samsung s8 Plus Black
Цитирай

мнение 77 от bLck

Искам да попитам след тези стъпки запазва ли ми се гаранцията??

Цитат:если стоит стоковая прошивка

За создание статьи благодарим andreyjenya
оригинал статьи тут 
1. Необходима последняя стоковая прошивка 6-го андройда для вашего телефона, скачать можно из шапки, нужна та версия, которая у вас стояла последняя до обновления на 7ку, на более ранние откатываться не хочет
2. Устанавливаем на компьютер драйвера LG, либо иметь установленный LG BRIDGE ;
3. Устанавливаем LG UP: Прикрепленный файл LGUP_Lab_Frame_Ver_1_11.rar ( 11,41 МБ )
4. Устанавливаем DLL LGH850_DLL.msi ( 2,6 МБ )
5. Скачиваем DDL LGUP_H850.dll ( 2,8 МБ ) и вставляем его с заменой в папку C:\Program Files (x86)\LG Electronics\LGUP\model\H850
6. Включаем на телефоне в опциях разработчика "отладку USB" (заходим в настройки телефона, далее "общие", потом "о телефоне", "сведения о ПО" и там тапаем по номеру сборки примерно раз 8 и появляется функция в настройках "опции разработчика", заходим туда и включаем отладку USB)
7. Запускаем LG UP, выбираем в строке "BIN FILE" ту прошивку 6 андройда, выбираем пункт "UPGRADE" и закрываем LG UP
8. Повторно запускаем LG UP и видим что на нашей прошивке стоит галочка и выбран режим "UPGRADE" и нажимаем старт, ждем окончания прошивки
9. Потом когда телефон прошьется, и начнет включаться он включит экран где будет 30 попыток ввести какой то код , что за код незнаю, но подобрать из 90 попыток я так и не смог, вводите любую хрень, когда попытки закончатся, телефон перезагрузится, сотрет все данные пользователя и запустится на 6 андройд, когда запустится советую зайти в настройки и сделать сброс всех данных телефона
LG G5 H850 - 32GB 
LG G3 D855 - 16GB LG G2 D802 - 16GB 
Lenovo Ideapad A3000h 16GB Alcatel OneTouch Idol2 8GB
Цитирай

мнение 78 от eg0istic

(15 Apr 2017, 01:16:53)nedkoff написа: Някой получил ли е ъпдейт V20d да каже има ли някакви промени или е само сигурност.

Единствената промяна която забелязах до момента - при задържане на икона от началния екран имаш избор да я премахнеш от дисплея и новото да деинсталираш приложението.
И има някаква добавена функция защитено стартиране, която изисква пин - без него не могат да се получават съобщения, повиквания, известия и др., но не съм я пробвала.
Цитирай

мнение 79 от mrjackal

Ъпдеита е секюрити и отстраняване на бъгове. Нищо ново няма.
Цитирай

мнение 80 от vader11

Кога ли ще получим 7.1.2? Пише в края на месеца ама.....
3x lg g5 32gb titan
Цитирай

мнение 81 от Vankata2

Аз съм на Мтел и още няма при мен 7.0,някой има ли идея защо го няма ,седя си още със 6.0.1.
LG G5
Цитирай

мнение 82 от nedkoff

За 7.0 трябва да ъпдейтнеш през лг бридж. Няма ота
Цитирай

мнение 83 от Vankata2

А как да го ъпдейтна през бридж-а,свързвам телефона към лаптопа с usb,но нищо не става и ми изписва,че не е вързан телефона.
LG G5
Цитирай

мнение 84 от nedkoff

Трябва да е на режим MTP (прехвърляне на файлове) за да стане
Цитирай

мнение 85 от Vankata2

(27 Jun 2017, 18:22:23)nedkoff написа: Трябва да е на режим MTP (прехвърляне на файлове) за да стане

Правя го на режим за прехвърляне,не го намира.
LG G5
Цитирай

мнение 86 от nedkoff

Значи ти трябват драйвери
Цитирай

мнение 87 от Vankata2

Оправих драйвърите,не стана.Нямало връзка със сървъра,правих едни неща от един клип в ютуб,то пък за 2:30 часа стигна до 13% и го оставих,2.6 ГБ да се теглят почти 15 часа...няма смисъл да чакам половин ден.
LG G5
Цитирай

мнение 88 от Spunk

Има нов ъпдейт от два дни V20i двеста и няколко мб беше
LG G5 Silver
Samsung Galaxy SIII LTE 4.4.4
Цитирай

мнение 89 от nedkoff

Да само сигурност и може би нещо дребно
Цитирай

мнение 90 от vader11

7.1.2 ще го чакаме.....
3x lg g5 32gb titan
Цитирай

мнение 91 от nedkoff

Май само с чакане ще останем
Цитирай

мнение 92 от vader11

Yep. Обещават ама толкоз. Ще чакаме другата година нулата.
3x lg g5 32gb titan
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD