Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Note 3 wireless charge въпрос към колегите?
#1

Добър вечер колеги/жки!!! Имам въпрос към ползващите от вас wireless charge зареждане , поръчах си капак от ЕМАГ (оригиналния който е с пинове). Въпроса ми е ще може ли да се зарежда през кейса? Ползвам U.A.G (urban armor gear) кейс който все пак си е дебел (удароустойчив е все пак) за сега нямам поставка , но ще закупя след време Smile . Видях клип в тубата ( YouTube ) на който човека зареждаше без кейс , и ми стана страмно... Smile

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
Аксесоари
#2

Този линк мисля ,че напълно отговаря на въпроса ти . Няма нищо странно .

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#3

Зависи най вече от чарджъра. Аз съм с този от S5, малкия и имаммного проблеми , като цяло не ти го препоръчвам. Отделно зависи какъвкакъв адаптер ще го свържеш. Този от LGто на жена ми не работи , най добре е с адаптера от таблета (galaxy tab 2) и пак работи когато си иска. Преди 2 седмици купих една китайска плочка за 20 лв и за сега работи без проблеми. И аз съм с гръб на телефона , но е по-тънък от твоя . Гледай от едната до другата намотка да не надвишаваш 8мм.

Note 3 N9005 32 GB DARK LORD V2.2, stock kernel
Цитирай
#4

С дебел кейс няма да можеш да си зарвждаш безжично телефона.

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace GT-S5830i ->Samsung Galaxy NOTE 3 SM-N9005
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)