Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Разлепване на тъч скрийн
#1

Здравейте , колеги Smile
Искам да Ви попитам ,дали случайно на някой му се е случило да му се разлепи тъч скрийна на Samsung S7 EDGE ? Получило се е отляво отстрани до слушалката и е дълго около 4-5мм. Помислих да не съм го пукнал нещо или да съм го драснал,оглеждах го под лупичка да не е драснато също ,но няма нищо ,а самия тъч се е отлепил! Дали ще ми го заменят телефона изцяло ,тъй като е купeн e преди 3 месеца от Технополис ? A като го натисна тъча по силно изчезва за малко и пак се появява , все едно е влязло въздух от долу ...

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
Аксесоари
#2

Виждал съм хора с подобни проблеми в xda.
Телефона няма да ти сменят, но би трябвало да се покрие от гаранцията. Естествено ще чакаш бая.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#3

Ич няма да чакам , утре отивам друг да взимам ,а този оставям в сервир .. Много държах на Samsung , смених всичките топове на Samsung и да кажа, че на всичките имах бърн ин проблема , но просто са ми на сърце и не можех да ги сменя толкова време (свикнах с андроид)... Ше бягам на "отсрещния бряг" с IOS и докато не изкарах нещо с равни екрани и читаво няма да пипам .. Напатих се със Samsung ,но пък са ми драги и са най-добрите ..

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#4

Нали преди сменяха екрани за един час? Сега защо се чака много?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#5

В белите държави сигурно е така, тука Българския манталитет е друга работа, като си занесеш апарата за ремонт, първата работа им е не да те питат какъв е проблема, а да ти кажат че по закон един месец е срока на ремонта...
Цитирай
#6

Мойта нотка беше така , оставих го в теленор и след 2дни ми беше готов

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#7

Аз моя го сменях в теленор и за около седмица беше готов.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#8

Кой ще му смени дисплея в Технополис за 1 час, а кажете ми ? Защо говорите глупости, не мога да разбера...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Samsung Galaxy S7 + Huawei P8
Цитирай
#9

(2016-10-19, 01:03:40)TVD написа:  Ич няма да чакам , утре отивам друг да взимам ,а този оставям в сервир .. Много държах на Samsung , смених всичките топове на Samsung  и да кажа, че на всичките имах бърн ин проблема , но просто са ми на сърце и не можех да ги сменя толкова време (свикнах с андроид)... Ше бягам на "отсрещния бряг" с IOS и докато не изкарах нещо с равни екрани и читаво няма да пипам .. Напатих се със Samsung ,но пък са ми драги и са най-добрите ..

Говорим за телефон произведен в милиони бройки. Нали не очакваш всички да са перфектни и да няма нито един дефектирал? Техника е.... ако ми покажеш една безгрешна техника шапка ти свалям. Кофти е че ти се е случло на теб, ама да виниш самсунг за това е смешно. Като отидеш на айос и ако ти се падне бройка с калпав хоум бутон Епъл ли ще са виновни?

И да... да очаквате, че в Технополис ще поправят дефектирал телефон, с проблем от такова естество, за един час е най-малкото наивно. Ще ти го бавят възможно най-много, разбирай че ще останеш телефон за цял месец.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#10

Ше пробам малко на iOS от днес , докато Samsung не изкарат нещо добро и без извивки , че ги намразих тотално .. Ше ви държа с информация за устройството как е минал ремонта и т.н. Smile

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#11

(2016-10-19, 10:06:57)Dymbo написа:  Кой ще му смени дисплея в Технополис за 1 час, а кажете ми ? Защо говорите глупости, не мога да разбера...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ми например, можеш да си занесеш телефона директно в сервиза. Сети ли се? Аз моя телефон два пъти го нося директно в сервиза, а не в техномаркет, откъдето е купен и първия път ми смениха екрана за два дена, втория път дънната платка за 7 часа. Така че, хубаво е да помислим малко, преди да пишем глупости, както казваш.
В раздела за S6 доста хора бяха казали, че им сменяли екраните от К&К за час-два. И седмица да е, е ок.
А съм оставял телефон и в Теленор. Беше събота, вторник ми се обадиха да го взимам.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#12

И пак не е било за 1 час, а и не всеки има възможност да го занесе директно в сервиза. А и това е S7, надали дисплея му се сменя така бързо като на S6.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Samsung Galaxy S7 + Huawei P8
Цитирай
#13

Здравейте отново , колеги Smile Пиша Ви , тъй като се реших тези дни да нося телефона за ремонт Smile
Забавих се малко с носенето , защото телефона много ме кефи и не искам да се разделям с него , но ще се наложи да го нося, защото още малко се получи разлепването на тъч от екрана ииии вече не мога да го гледам така , отделно имам и странен проблем с някакво тракане , всее1 вътре има пластмаса , която тропа , но установявам,че май е от копчето за изключване ,защото като го задържа и не е толкова силно тропането . На накои дали скоро му се случвало това хлопкане в телефона и дали му се е случвало , да се отлепи тъча от екрана ?
Поздрави

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#14

Тракането е от лещите на камерата колега, поне сто хиляди пъти е коментирано...

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#15

Здравейте отново , колеги Smile С дооооооста закъснение оставих телефона за ремонт на 3.04 , за смяна на дисплея и като проблем казах,че има и тракане в телефона , въпреки че знам,че е от лещите на камерата Smile Ще ви държа в течение

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#16

Това разлепяне на тъч скрийна каде се забелязва ако го има,между металната рамка и дисплея или е отпред на самия дисплей като въздух или мехур под стъклото,Извинявайте за глупавия въпрос но съм неграмотен на тази тема и ми е интересно да го видя какво преставлява.
Цитирай
#17

Здравейте , колеги ! Честит Великден !
Днес ми пуснаха съобщение,че самсунга е готов , отидох до Техноп***** и го взех Smile Сменена лайстна , дисплей и слушалка SmileКато нов е !

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)