Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Появява ли се bootloop проблема отново?
#76

Принципно го има изписан и на самата кутия, ама както и да е. Като го вземеш от сервиз ще споделиш повече инфо. Smile

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
Аксесоари
#77

(2017-04-14, 12:03:42)xristakis написа:  Извинявам се но не го помня ,а в протокола ми е нанесен само EMEI.

Тук по имея може да се види кой е серийния номер: http://www.imeipro.info/check_lg.html
Цитирай
#78

Благодаря ти, заповядайте Serial number: 505KPHG100561

LG G4
Цитирай
#79

Че много живяло това 505 ...
Цитирай
#80

Явно е според натоварването. Моя 506 на седмия месец замина. На приятел жена му е с двусимов от първите, но още не е мръднал.
Цитирай
#81

Здравейте!
Днес получих смс, че телефончето е със сменен LCD модул и основна платка. След проверка на имея ми излезе, че е с 702.

LG G4
Цитирай
#82

Мда. За сега само на едно място в нета видях, че има втори път изгоряла платка с моя 607 номер. Дано ако гори пак да е преди края на гаранцията... Минаха 10 месеца от както е сменена. Да не е само платките да са с различни серийни номера, а дефектът да е наличен във всички и да се проявява различно след шест месеца ползване...
Цитирай
#83

Силно се надявам другите платки да нямат този проблем вече.

LG G4
Цитирай
#84

Уау, моят и той много живот ! 506 модел 1 year(s) 10 month(s) 3 week(s) 4 day(s)
Цитирай
#85

И моя се върна с 702. Иначе и аз се радвах година и 10 месеца на 506-ца. Даже по едно време мислих че при мене няма да се случи щом изкара толкова много.Ама ей на :Д

Блъскаме:LG G4, LG G2, Asus ZenFone 5, LG G Pad v500, Samsung i9300, Sony Xperia L, Sony Xperia Neo, LG Optimus P500, Samsung i7500 и една купчина MTK китайци.
Цитирай
#86

Явно си зависи от натоварването...
Цитирай
#87

Къде мога да видя с кой номер платка е телефона ми?


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#88

На кутията го пише или махни батерията там също се вижда .Другия вариант е теглиш програмата LG Phone from и там също ще го видиш .

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#89

601 е моят. На 1 год. и 3 мес. Явно платката е тръгнала да си заминава, тъй като проблемът със спирането на камерата продължава периодично през около 1 седмица и само префлашване оправя нещата временно. Лошото е, че ако го пратя в сервиза ще го префлашнат, ще видят, че работи и ще ми го върнат. Трябва да чакам да даде фира напълно явно.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#90

Не съм срещал досега отказването на камерата да е симптом на "тръгнала" платка.
Идеята ми е, че може да не дочакаш...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#91

Писах в друга тема - първо блокира камерата. Постоянно излиза събощение "Приложението Камера спря да работи"...След известно време спира да работи и дайлъра...Звънят ми и не виждам кой...И за капак отказва и пауър бутона. Никаква реакция...Даже и рестарт няма как да се направи. Е, има - като извадя батерията...Какво ли не флашвах и няма стабилно решение. Явно платката си е тръгнала. Кога ще се скапе тотално е друг въпрос


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#92

На мен като ми смениха платката бяха писали, че са сменили и камерата. Явно има връзка.
Цитирай
#93

И аз за втори път го давам за смяна на дънна платка и не ми се иска да се разделям с телефона но скоро ми свършва гаранцията и май ще се разделяме!Жалко че свикнах с него а и не се знае на какъв друг ще попадна защото се замислям за Samsung Galaxy S7 edge но и от тях има много оплаквания така че не съм решил още да ли ще го заменя с друг!!

Motorola Moto G 2014 - KitKat 4.4.4
LG G3 Dual sim 3 GB RAM 32 GB ROM KitKat 4.4.2
LG G4 3 GB RAM 32 GB ROM Android Marshmallow 6.0.1
Samsung Galaxy S7 edge 4 GB RAM 32 GB ROM Android 7.0
Цитирай
#94

Като фен на марката и 3 месеца ходене по мъките не знам какво да кажа. За сега г5 се държи добре. Просто купувайте от оператор, че после.......

Г4 просто беше супер и като дизаин и като усещане обаче този проблем направо побелях

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай
#95

ОТ оператор (Виваком) бях купил преди години на жената Самсунг Галакси 3 Нео. Като се скапа не питай какво ходене по мъките бе. И след 1 месец върнат обратно НЕремонтиран с решение на 10-членна комисия, че повредата е в резултат от неправилна експлоатация. И не съм единствения с подобен проблем.
Молете се да нямате ядове с телефоните си.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#96

И моя е във Виваком и тая седмица ще стане един месец!Ще видя какво ще се случи!!Би трябвало да са го направили защото вече е правен веднъж при тях и му смениха платката плюс батерията!!

Motorola Moto G 2014 - KitKat 4.4.4
LG G3 Dual sim 3 GB RAM 32 GB ROM KitKat 4.4.2
LG G4 3 GB RAM 32 GB ROM Android Marshmallow 6.0.1
Samsung Galaxy S7 edge 4 GB RAM 32 GB ROM Android 7.0
Цитирай
#97

Явно не смогват с дънните платки, та моя след месец и нещо седене в сервиза, днес ми възстановиха сумата.

Samsung Galaxy Z Fold4 & Samsung Galaxy Tab S6
Цитирай
#98

Мале като чета как горят тези дъна, че и моя както почва с номер 602 или 603 доколкото бях гледал, чакам да се развали всеки момент.Big Grin Поне се запасих с една резервна S3-ка, ако се развали G4-ката, че N8-цата доста остаря. Big Grin
Цитирай
#99

(2017-08-17, 20:57:46)silverfox написа:  Явно не смогват с дънните платки, та моя след месец и нещо седене в сервиза, днес ми възстановиха сумата.

Здравей, silverfox,

Напълно възможно е да не смогват!

Моята платка я смениха за 4 дена.
Не е купуван от оператор и имаше още 6 мес. гаранция.
(не знам дали това има значение)

Подготвиха ме да чакам доста, с думите:
"Виж този списък - тук почти всичко е LG G4!"

На няколко пъти съм се замислял с какво да го сменя, когато дойде този момент.
Още нямам отговор, но това вече е за другата тема в раздела.


Поздрави,
Иво
Цитирай

По закон трябва до 1 месец или да са го ремонтирали, или заменили, или да ти върнат парите. Аз чаках 2 седмици да се питат по сервизите ще го бъде ли, после чакаха кредитно известие... Това си беше мое решение, за да не се заяждам - на практика ако мине 1 месец и отказват да си изпълнят гаранционните условия, то може да се сезира КЗП, а тогава нещата се случват доста бързо.

Samsung Galaxy Z Fold4 & Samsung Galaxy Tab S6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)