Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Появява ли се bootloop проблема отново?

Какво се случва като се обърнеш към КЗП, връщат ти телефона на следващия ден или вече можеш да решиш, че не го искаш след като е минал пълен месец?
Цитирай
Аксесоари

Здравейте!
От снощи насам прочетох доста теми във форума за G4.
Преди десетина дни моят H815 "умря" в bootloop.
Занесох го в Теленор, тъй-като е гаранционен на почти две години. Гаранцията му е до края на годината.
Върнаха ми го за по-малко от седмица със сменена основна платка(нов IMEI).
Серийният и номер започва със 708 , произведена края на август 2017.
Сега след като съм попрочел във форума се двоумя дали да го изпратя пак за смяна на дисплей.
Защото има остатъчни артефакти от други приложения по екрана. Дори и след рестарт се виждат. После изчезват но се появяват други от последно използвано приложение...

Но май наистина трябва да го пратя за смяна на дисплея докато ми остават две седмици до края на гаранцията?

Вие как мислите?

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

Пращай го!!!
Моя утре го пращам в сервиза щото ми набутаха мострена бройка след като ме мотаха 2 месеца от Виваком. Разбира се още докато си инсталирах приложенията вечерта дисплея се видя че е прецакан и няма как да не е след като е работил по витрините (все пак бройката е модел 506, смятайте...). Нямаше как да го върна в магазина на следващия ден щото пътувах рано. Утре го давам и дано нямат повече никви бройки от тая барака смотана, че да си доплатя за нов телефон и да не се занимавам повече с LG.
[Изображение: DSC_0559.jpg] [Изображение: DSC_0560.jpg]
Цитирай

Може да си доплатиш за G6 @ekosoldier
Цитирай

Ако ми дадат тая възможност най-после със сигурност няма да си купя ЛГ. Тва първо, второ Г6 го няма във Виваком. Ще доплатя за Mate 10 Pro ако се стигне до там. Другия вариант е да сменят платката и дисплея за пореден път та да изтикам до октомври когато преподписвам. Иначе телефона не е лош, въпреки, че софтуерно Шаомито (за 250 кинта) има много повече екстри с които вече свикнах... Да не говорим за батерията с която правя по 8 часа сот.
Цитирай

И аз също имам и Redmi Note 4 - Шаомито най-големите плюсове са му, че батерията наистина му държи изключително много и че работи супер плавно, но за парите си е невероятен телефон. Иначе Мейт 10 Про е телефона на телефоните, ама е доста дебел като цена и не си заслужава в момента.
Цитирай

Старата ми платка с bootloop беше със sn 507, новата е със 708. Което не значи, че чипа не грее.
Днес с пуснато wifi четях с tapatalk и линк от един пост ме препрати на форума на XDA, отворен пак в tapatalk .
Не виждам нищо натоварващо в това, но усетих телефона да "грее", отзад около камерата и отпред дисплея също в горната област.
Ако не е камерата му и нейните възможности, ще излезе, че е много куц модел. Щом още няма официален ОТА (H-815 international) ъпдейт за Андроид 7, и май няма да има...

Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

Той си е куц. Една камера и дизайн с кожата, тва е. Всичко друго е пълна скръб. Щом грее и 708 значи всички платки са смотани. А то почне ли да грее почва и яко да забива. Чакам работните дни да видя какво са ми сготвили и на мен. Предполагам 708 са най-новото каквото имат. Надявам се да изкара още година поне със сменена платка и дисплей.
Странно защо като им дадох предишния ми телефон за ремонт октомври ми го заявиха за замяна и ми набутаха мострен за нов, а като дадох и него за ремонт (щото беше 507 номер и дисплея му вече беше заминал на кино) решиха да ми сменят чарковете. Не им схващам логиката ама карай. Поне сега ще имам наистина нов телефон. Big Grin
Цитирай

На сайта imeipro излезе, че е произведен на 23 Август 2017г.
...пресен, пресен...

Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

Мда. Ако ми бяха дали не отварян от старите партиди щях да се прецака защото щеше да се изгори след като изтече гаранцията. Така сега ми смениха платката и дисплея с нови. Все пак да видим какво са сложили. Ще пиша като го взема.
Цитирай

(2017-12-25, 21:48:47)eksoldier написа:  Предполагам 708 са най-новото каквото имат.

709 ми сложиха в началото на ноември.

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай

На joro777 и exsoldier са сложили 710.

Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай

(2018-01-02, 04:42:14)oxuboxu написа:  На joro777 и exsoldier са сложили 710.

Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk

Баси парадокса Big Grin
И двете G6-ици(704) в семейството са по-стари от платката на G4-ката.Оказва се,че той е най-новият ни телефон Big Grin

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай

Не съм убеден на 100%.
710 започва серийния номер на G4.
За G6 дали е така не знам.
http://www.imeipro.info/check_lg.html
може да ти покаже дата на производство
Андроид 7.0 v29a управлява ядрата много по-ефективно и телефонът вече не грее, както преди. Държи по-ниски температури. А работи много по-бързо.
Изпратено от моят LG-H815 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)