Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията пада на 0%
#1

Здравейте, купих си телефона втора ръка и имам проблем сега. Беше ъпдейтнат до андроид 5 . Батерията както си е на 100% и пада на 70% и така до като стигне 40 % и телефона се изклучва.. трябва ми зарядно за да тръгне.. и батерията е 0% .. гледах по форумите и разбрах че тва е бъг от андроид 5. Днеска сложих андроид 6 но пак батерията се базика .. пробвах да калибрирам но нищо не става .. Някой знае ли как мога да го поправя този бъг . Лек ден .
Цитирай
Аксесоари
#2

ако с различни версии на OS пак ти прави проблеми е възможно вече да и е дошло времето.

п.п. да те попитам за какви пари го взе, за да знам, ако реша да продавам моя, за какви пари върви?
Цитирай
#3

Батерията е за смяна.
@yo_asakura в олх-а съм ги гледал по около 150лв.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#4

(2016-10-20, 17:25:26)yo_asakura написа:  ако с различни версии на OS пак ти прави проблеми е възможно вече да и е дошло времето.

п.п. да те попитам за какви пари го взе, за да знам, ако реша да продавам моя, за какви пари върви?

Ми сега каточели с андроид 6 е по добре .. но път като беше на 100 % и след малко на 80% после безпроблемно. този го взех 100лв.

Здравейте. Сложих батерията да се зарежда за около 6 часа (с програма която калибрира батерията ) По време на зареждането телефона беше изклучен и не се зареди до край .. като вклучих устроиството батерията стоеше на 80% но като е включен и се зарежда си става 100% .. след 20 мин батерията беше на 80% някаде. след това работи нормално .. сега е на 70% след близо час писане и говорене по гсм . Калибрирането не ми помага. Кажете коя програма да ползвам да калибрирам .
Лек Ден.

[Изображение: cc4anXU.png][Изображение: ZI64hq1.png]





Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)