Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Lenovo и LG sслед ъпдейт.
#1

Привет, колеги!
Имам проблем с два телефона, единия е Lenovo A6010+, а другият е LG X Screen. Използвах един и същ профил в гугъл на двата телефона. Та, след като им актуализирах софтуера, ми иска да въведа данните на профила ми в гугъл. Кофтито е, че този профил го бях направил преди много време само за телефоните и до сега не ми е искало паролата (съответно вече е забравена), пробвам да въведа актуалния си профил, но не го приема на нито един от телефоните без да си въведа паролата на стария. В момента и от двата телефона мога да използвам само спешни обаждания и да ме набират. Реших да им направя factory reset с надеждата, че ще се оправят, но не се получи, пак същата история.
Въпросът ми е: Как мога да ги поправя, за да си ги използвам отново като нормалните хора?
Цитирай
Аксесоари
#2

При стартиране пропускаш стъпката за акаунт в Гугъл и продължаваш с настройките напред.
Цитирай
#3

Хм..голям съвет му даваш Smile "Стъпките напред" и стига пак до стария акаунт(няма да му бъде разрешено да направи нов акаунт),защото машините са влезли в "реактивейшан код",това е еквивалента на защита на ябълката.Аз до сега не съм намирал начин да го преодолея,при положение че не знам първичния акаунт,дори след успешен флаш с нов ром,пак стига до там,политиките на сигурност на гугъл се промениха напоследък.
Цитирай
#4

Намерих решение без никакви инсталации. Благодаря за отговорите все пак.
Цитирай
#5

Браво!А сподели го де,нали затова е форума?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)