Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Син екран след ъпдейт
#1

Здравейте. Имам Nexus 5x и съм много доволен. НО. Когато телефона изтегли ъпдейт и изиска рестарт, след него се появява син програмистки екран с големи сини бутони "Install" "Boot"  и т.н. около 8 на брой. Като дам Power Off от един от бутоните и после пусна отново телефона...ъпдейта си стои неинсталиран. Телефона е рутнат, но явно некачествено.Последния ъпдейт ми е от септември, оттогава отказва да качва ъпдейти и почна този проблем със синия екран при старт на телефона. Ако някой може да ми помогне. ще бъда благодарен и ще черпя.
Ето координати: 0877 988540  и скайп: tommy1914
Томи Вичев, Сф.
Цитирай
Аксесоари
#2

На телефон с root не можеш да инсталираш ОТА ъпдейти по обичайният начин.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#3

На руутнат телефон OTA ????

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#4

Хора, правите са на много оригинални, но човекът е с проблем и не гледам да давате решение.
Това, че някой не знае, дали може да слага ОТА на руутнат телефон или не, съвсем не означава нищо. Не може всеки да е "гениален" като вас. Форумът е да се помага, а не да иронизирате човека.
Цитирай
#5

Трябва да го префлашне но незнам как става Nexus
Виж - http://www.digitaltrends.com/mobile/how-...ory-image/

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#6

(2016-10-22, 13:45:07)sawmv написа:  Хора, правите са на много оригинални, но човекът е с проблем и не гледам да давате решение.
Това, че някой не знае, дали може да слага ОТА на руутнат телефон или не, съвсем не означава нищо. Не може всеки да е "гениален" като вас. Форумът е да се помага, а не да иронизирате човека.

Ми то за това, root на телефона, не е за всеки. Преди да се направи, трябва да си наясно, какво следва.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)