Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG K8 питане
#1

Колеги, къде в настройките да вляза, за да си активирам сензора за близост (когато говоря по телефона да ми изгасва екрана) - поради някаква причина или аз съм го изключил или пък си е така - от два дни съм с телефона, прерових настройките 30 пъти, явно не мога да го открия. Благодаря предварително!

LG K8
Цитирай
Аксесоари
#2

По принцип работи по подразбиране.
В скритото меню, мисля че има опция за тест, но настройки за вкл/изкл не мисля, че има който и да е Андроид.
Ако си с Андроид 6 потърси из нета какъв е кода за скритото меню , че го смениха гадовете

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

Точно с Андроид 6 съм, но при мен не е автоматично и е много дразнещо, ако вървиш в тъмното лицето ти да се осветява от телефона.

LG K8
Цитирай
#4

Остави скритото меню, а виж дали протектора не покрива самия сензор. Опитай като водиш разговор да закриеш сензора с пръст и виж дали ще загасне.
Почисти сензора.
Другото което е, моята жена ползва LG K10, сензора му е от ляво и при разговор го държи на лявото ухо, но неправилно. Десния край на телефона го прилепва към ухото, а левия го държи отворен и не се покрива сензора. При което аз чувам тънаникане Big Grin от натискане по екрана, прилепвам и го и си загасва.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)