Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Подходящ Launcher за Meizu m1 note
#1

Телефонът е с android 4.4.4 и стоковият лаунчер има прекалено големи икони.До сега бях с Nova Launcher - работи перфектно ,но хоум бутона прави номера - натискам един път а то го приема за няколко.При стоковия launcher го няма този проблем.Доколкото прочетох няма смисъл да обновявам андроида до 5.

Sent from my m1 note using Tapatalk

Samsung Galaxy A40 Android 9


Цитирай
Аксесоари
#2

И защо смяташ,че няма нужда да се ъпдейтне до 5-та? С коя версия на флайм си ?
Цитирай
#3

Аз съм с версия 4.2.0.5I.Четох из форума ,че 5 давал много бъгове,не държала батерията и др.

Sent from my m1 note using Tapatalk

Samsung Galaxy A40 Android 9


Цитирай
#4

Не знам как е за Ноте 1, но за Ноте 2 не е вярно тоеа. С флайм 5 направо се родих от към лекота на работа. Има подобрение на батерията. Не загрява ъелефона, има и добри нови функции. Има и неща, които не ми допадат, но цялостно е много напред спрямо 4-та.
Цитирай
#5

С коя версия на Flyme 5 си ?

Samsung Galaxy A40 Android 9


Цитирай
#6

5.10.0G
Засега от нея съм най доволен.А и тя е последната.
Цитирай
#7

Проверявах за актуализации но ми показва ,че съм с последната версия.Явно трябва да тегля от официалния сайт.[Изображение: b096f16b0fd25fc29ce12babc6dd70e8.jpg]

Sent from my m1 note using Tapatalk

Samsung Galaxy A40 Android 9


Цитирай
#8

Това е редовен номер при флайм ос. И на мен често се случва. Пише,че съм с полследната версия,а на сайта им има по-нова. Или съобщението ми за ОТА ъпдейт идва след 1-2 месеца след като е изляза новата версия.
Цитирай
#9

Според мен , можеш да си сложиш 4 . 5 . 7 i Горе-долу добре върви дръвцето . По-нататъчните чувам са зле .
Цитирай
#10

Ще загубя ли гаранцията към виваком като инсталирам по-нова версия на flyme от официалния сайт ?

Sent from my m1 note using Tapatalk

Samsung Galaxy A40 Android 9


Цитирай
#11

Не би трябвало, зашото това си е ъпдейт. Отделно винаги можеш да се върнеш на старата си версия.
Цитирай
#12

В официалният сайт има само версии на Flyme 5.[Изображение: 041755933fc523dfc53d1b6dbf345048.jpg]

Sent from my m1 note using Tapatalk

Samsung Galaxy A40 Android 9


Цитирай
#13

Виж в меизу форума или ако някой мож да пигледне. Аз в момента нямам възможност.

Разгледай тук. Би трябвало да я има.
Цитирай
#14

Аз съм си доволен от тази версия на flyme ,само този launcher ме бърка.Рама ми държи 50 % ,а батерията с минимално ползване държи 5 дена.Четох из форума ,че след няколко ъпдейта паметта на телефона се пълнела и не може да се върне старата версия.

Samsung Galaxy A40 Android 9


Цитирай
#15

съмнява ме това,но сам си решаваш. Аз също визуално флайм 4 ми харесва повече, но като лекота,батерия,удобство 5-та е напред.
Цитирай
#16

Може да заключите темата.Инсталирах Flyme 5.1.11.0G и хоум бутона се оправи.

Samsung Galaxy A40 Android 9


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)