Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi5 - въпроси, проблеми, дискусия

Ами щом е немска карта иди ръчно да си я закачиш за немска мрежа. Вероятно си близо до друга държава - нямам друго обяснение
Аксесоари

А ако избереш да ползва интернет от втората карта(немската) пак ли дава че си в роуминг?

Доста разумно предположение. Изобщо не помислих че в слот 1 може да има друга карта

Струва ли си все оше покупката на телефона?

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart

Зависи от приоритетите. Като си изброиш твоите ще бъде по-лесно да ти отговорим.

Зависи какво искаш.
Дизайн - ДА. Стига да те кефи белия или златния. Черен и розов едва ли ще намериш нови. (обърни внимание на черните рамки около дисплея на белия и/или златния)
Цена - около 400лв вървят
Поддръжка - ще видим, но засега той е от втората вълна, която ще получи MIUI 9
Камера - Има и по-добри, но за времето си тази беше супер, все пак телефона е на година и половина почти
батерия ... снапдрагон 820 не е най-пестеливия процесор - зависи за какво го ползваш

Минуси - много лесно може да се скърши на две
Скенера за отпечатъци не работи от изключен екран, трябва да натиснеш физическия бутон или да светнеш екрана преди отключване
батерията - има противоречиви данни, така че я пиша и като минус

Алтернативи - Lenovo Zuk 2 (същия процесор, по-голяма батерия, 4ГБ рам, но дисплея и камерата е възможно да са по-зле)
по-евтин излиза Mi 5x, но още не се знае нищо за него откъм поддръжка (глобална имам предвид)
Mi 5s (проблем е извития екран, ако ще ползваш стъкло или протектор просто ще седи грозно) - получаваш камерата на Google Pixel, Snapdragon 821, евентуално също НУГА и Ултразвуков скенер за отпечатъци, който трябва да сработва и при мокри/гъбясали пръсти.
Съветвам те да си провериш изискванията в GSM ARENA: http://www.gsmarena.com/search.php3?
и после да съобразиш получените резултати с евентуалния бюджет

Основно за Gaming ще се използва, екрана не е от значение много, батерията трябва да е добра

Мога и Doogee Mix да взема, Helio P25 е ок

Само Mi 5x ми дава като резултат за това което искам хаха, някой да знае случайно кога ще го пускат в продажба

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart

Аз забравих да кажа, че е важно MI логото при ми 5 Smile
За гейминг - Redmi note 4/4x

а ми 5х, май на 3ти август ще го пускат.

То ако ще е Redmi note 4x по добре да си карам с P10 Lite.
Търса нещо 4GB Ram и 64GB Rom щото те 64 не ми стигат сега пък да мина изведнъж на 32 и то 3гб версия. Единствено Zuk z2 за ся ама той няма актуализаций и искам някое Xiomi като цяло само Mi5 pro влиза в нещата ама той е над 500 лева

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart

note 4 Има 4/64

Аз си взех онзи ден 5c. Много се чудих между него и Mi5, но в крайна сметка реших, че е по- добре да взема по- новият модел. Аз ползвам телефона за нет и снимки от време на време.

така. аз тази тема отдавна мисля да я заключа. Много се отдалечихме от основния въпрос, а и 15 страници са си доста спам.
За всеки нов проблем, въпрос, дискусия отваряйте нова тема в съответния раздел или в Други модели Xiaomi, ако още няма раздел за вашия телефон
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)