Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изтриване на всички файлове
#1

Здравейте колеги,

Искам да знам начин в който мога да приведа телефона си в чист вид готов за препродажба. Излязох от 1, 2 акаунта и върнах фабричните настройки. Обаче всички снимки и клипове ми стоят. МОже ли да ме посъветвате за начин с който да се отърва от всички лични файлове за да почистя телефона? Прехвърлил съм си снимките на компа, а контактите ми са синхронизирани в gmail-а. Не виждам какво друго да back up така че искам помощ за изтриването на остатъчните файлове за да мога да го дам спокойно на новия собственик.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
Аксесоари
#2

Преинсталирай флайм ос наново. Като му дадеш ъпдейт ще излезе едно прозорче на което пипе wipe app, или нещо такова беше. Сложи му отметката и после натискаш ок и чакаш...
Цитирай
#3

Settings -> about phone -> storage -> factory data reset и слагаш отметка и на двете.
Това е и всичко изчезва Smile
Цитирай
#4

Аа аз долната отметка не я сложих понеже пишеше SD карта, а ние реално нямаме слот за карта. Благодаря ви! Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)