Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi представи Mi MIX
#1

[Изображение: 103027inf7n2snq23no22u.jpg] 

Днес (25.10.2016), освен дългоочаквания Mi Note 2 и новите очила за виртуална реалност, Xiaomi представи и концептуален телефон с дисплей, заемащ над 90% от площта на телефона.
Устройство е с изцяло керамичен корпус и, както се подразбира от заглавието, се казва MI MIX.

Oсновни характеристики:
6.4" дисплей - без ръбове
Snapdragon 821
4/6GB RAM
128/256GB вградена памет
4400mAh батерия
16МР задна камера
Скенер за пръстови отпечатъци
Предната камера се намира долу в дясно на телефона, но при селфи снимка, телефонът може да бъде обърнат на 180 градуса, като дисплея се съобразява с това и също се обръща
Сензорът за близост е заменен с Ultrasonic такъв

[Изображение: 103035jfdrymoy7p3jpdnp.jpg]

Eто пълните спецификации



[Изображение: 102917mgs86yy6k476rgof.jpg]


допълнително снимки и информация: http://en.miui.com/thread-392623-1-1.html
допълнителен източник на български език: http://nixanbal.com/xiaomi-mi-mix-e-kont...ov-displey
Цитирай
Аксесоари
#2

[Изображение: 6fDrThpP.jpg]

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#3

Официални спецификации.
Има малко китайски, но се подразбира:

http://www.mi.com/mix/specs/
Цитирай
#4

Още снимки от ръка:
http://www.gizmochina.com/2016/10/25/ama...amic-body/

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#5

В ibuygou e на пре ордър.Като гледам размерът е почти  колкото обикновен 5.7 инчов.Добре са го докарали.Basic Information
Appearance: Full Black ceramic body.  
Height: 158.8 mm
Width: 81.9 mm
Thickness: 7.9 mm
Weight: 209 g
6.4 inch full screen
Qualcomm Snapdragon 821 highest frequency 2.35GHz
Adreno 530 graphics processor
4GB LPDDR4 dual-channel large memory
128GB fuselage storage UFS2.0

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#6

уоу, представете си един подобен 5.2-5.5 инчов телефон. Ще е колкото "Компакт-а" на Сони сигурно. 
Цената не е много голяма.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#7

Ще видим дали ще се наложи на пазара.
Има ги на Pre-sale в iBuyGou:
https://www.ibuygou.com/categories/xiaomi-mix-1.html
Цитирай
#8

красота
Цитирай
#9

Много силно се надявам Xiaomi да са скочили на някаква вълна, която се задава и затова да са пуснали този модел.
Не видях никъде да пише, кой е производител; на дисплея, но мисля, че е много вероятно да е на Шарп.
Замислих се за миг, ако Самсунг искат иновация (а те трябва да я искат, че имат да наваксват много) и изпуат един подобен S8, тогава със сигурност индустрията ще тръгне в тази посока. А аз чакам този развой от доста време.
Този телефон е по-висок с 8,8мм от моя, но екранът му е по-голям с 0,9 инча. Дали не ме кефи, а?
Освен това, на стандартната версия, гърбът е толкова изчистен, че чак е изящен.
Като прибавим и факта, че харесвам MIUI...
Направо ми уби всичко детско това чудо.
Мисля деа се оженя за него

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#10

Видео от ръка:


'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#11

С риск да ме обявите за идиот или хейтър, ще кажа, че на мен грам не ми харесва и не смятам, че ще е удобно за ползване в ежедневието.
Цитирай
#12

Точно в твоята ръка трябва идеално да легне
Цитирай
#13

Само не разбрах защо са избрали формат на дисплея 17/9 !?!?Smile
Някой да знае нещо по въпроса ?
Цитирай
#14

(2016-10-25, 15:14:38)ZinedineZidane написа:  С риск да ме обявите за идиот или хейтър, ще кажа, че на мен грам не ми харесва и не смятам, че ще е удобно за ползване в ежедневието.
Ставаме двама, колега. Като видя софтуерни бутони съвсем се отказвам да гледам нататък. 
Ако я вкарат тази мода след 3-4 години пак ще трябва да правя компромиси с избора на телефон.
Цитирай
#15

(2016-10-25, 15:28:28)tonkata07 написа:  Само не разбрах защо са избрали формат на дисплея 17/9 !?!?Smile
Някой да знае нещо по въпроса ?

Елементарна сметка... Big Grin

Като си със софт бутоните ти става 16/9 за реалната част. Имаше точно един слайд от презентацията затова.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#16

На няколко места пише, че като добавиш софтуерните бутони, останалата част от екрана е 16:9, което ще позволи да се гледа нормална медиа и да се виждат бутоните. Страшно много ми харесва, мислех да взимам Mi5s Plus, но ще е този определено.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#17

Аз не съм я гледал и за това питам...Smile
Сега наваксвам из китайските сайтове..Smile

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#18

Тонка ко стана с Шарпа с флашнат MIUI Smile

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#19

Аз все още не съм убеден,че "онова" и "това" са едно и също нещо...Smile
А и странното е,че някак си опазиха този телефон до края....Така и никой не сподели нищо за него....Smile
Значи може,не да не може....Smile


Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#20

Определено не е. Според мен е заради рамките. На презентациите не показваха в повечето случаи винаги устройствата с белия цвят? А сега с черен цвят - визуално да изглежда, че устройството почти ги няма.

 
Цитирай
#21

Това чудо ще е в продажба от 04/11,нали така ?
Цитирай
#22

Май да, само дано да е тази година

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#23

А с Note 2 какво стана ?
Все едно не е представен този модел....Никой не говори за него....Smile

Иначе това е с размерите на Nexus 6 приблизително...Че съм и свикнал на подобни размери...Smile
Цитирай
#24

Хайде, Хуавей с техните 1300$ за новия им телефон току що отпаднаха от всякакви класации. Директно могат да не го пускат на пазара тоя модел, че да не се излагат. Шиоми им показа как се прави (:

Само този абсолютно безрамков екран имам съмнения че хич няма да е удобен за ползване. Къде ще го хванеш тоя телефон?

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#25

М да, видяхте ли във видеото от 10-ти пост на 1:30-1:31 мин. ония как щеше да го изпусне.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)