Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi представи Mi MIX

(2017-01-06, 17:02:11)kayovas написа:  ...Може би смятат 2017 да е годината, през която ще стъпят на Запад.
Дано да не стане, че цените тогава ще
се изравнят с цените на европейски флагмани, не че вече не е така, но вече ще бъдат в друг ценови сегмент и няма да бъдат достъпни за повечето потребители както са са сега все още.

 
Цитирай
Аксесоари

Интерестно... Световно известни компании се фукат кой какво изобретил, за да направят бъдещето по-добро. Само Apple се крият и чакат да копират най-доброто и айде тяхна иновация!
Нали обсъждаме SEC? Както ще кажете за електрическите автомобили? Аз за в бъдеще съм навит за Tesla определено...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

(2017-01-07, 02:24:57)ИванМатин написа:  Интерестно... Световно известни компании се фукат кой какво изобретил, за да направят бъдещето по-добро. Само Apple се крият и чакат да копират най-доброто и айде тяхна иновация!
Нали обсъждаме SEC? Както ще кажете за електрическите автомобили? Аз за в бъдеще съм навит за Tesla определено...

Смятам, че е извън темата, а такава тема може да се отвори в раздела offtopic. Но иначе качвал съм се във всякакви автомобили (не да карам, а съм се качвал) - от TATA до Lambo, а лятото имах къснета да се кача на Тесла, докато бях в Щатите и е нещо уникално. Като космически кораб. Имаше си шофьори на Тесла и позволяваха да те повозят 3 минути на една доста голяма площадка (виждал съм същото на паркинга на TheMall, но беше с Мини Купър) и впечатленията ми са, че набира страшно бързо, вози доста меко и беше изключително тих автомобил. Много ми хареса и подкрепям мнението, че това ще бъде бъдещето на автомобилната индустрия.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2017-01-07, 02:24:57)ИванМатин написа:  Аз за в бъдеще съм навит за Tesla определено...
Незнам какви са ти доходите но... не забравяй че Тесла сега са в ПРЕМИУМ сегмента при електромобилите :-), а има къде къде по-евтини в сравнение с НЕГО решения.
Цитирай

Всеки път влизам в темата с надеждата да прочета нещо ново за Mi Mix и чета за Тесла.
Признавам, че и мен ме вълнува електроавтомобилостроенето, но все пак темата е за друго.

Ако не преча, да споделя, че белият не ми харесва и силно се надявам да си остане бутиков.
Черният има излъчване на сериозност и стил.
Белият на китайско дръвче.

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

https://browser.primatelabs.com/v4/cpu/1613405

Xiaomi Mix Evo с SD 835 се появи он-лайн
Цитирай

Доста атрактивни цени на Mix-a...Smile

   



Sent from my x600 using Tapatalk
Цитирай

Е то беше ясно, че падне цената, те скоро всички телефони ще са такива.
Максимум екран, минимум тяло.

Не знам за вас, но мен това лично много ме кефиSmile

Все едно държиш само екран, само един телефон беше такъв преди години - ненадминатият и до днес Лг г2 Smile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Появи се снимка на задния панел на Mi Mix 2.
http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_mix_2_...-26924.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Mi Mix 2 представен в реални снимки : https://www.phonearena.com/news/Xiaomi-M...ks_id97427

 
Цитирай

А защо не в нова тема?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)