Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi представи Mi MIX
#76

Едва ли ще се нормализират,но дано....Въпреки,че не съм фен на марката,се надявам поне вие да успеете да се сдобиете с този телефон....Smile
Цитирай
Аксесоари
#77

Ами вече доста търговци го предлагат, включително и на български сайтове - друг е въпроса, че го нямат още в наличност.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#78

Не е критерий....В смисъл,че никой не може да каже дали изобщо ще успее да вземе някакви количества....Това обаче не пречи да го предлагат....Smile
Алтернативата е....модел на Sharp....Smile
Има си и предимства и недостатъци,а и няма да е Xiaomi все пак....Нито пък ще е с толкова голям дисплей...Smile
Цитирай
#79

До няколко месеца и още производители ще предлагат такива безрамкови телефони, това е само "началото"...
А до година две повече телефони ще изглеждат така било то с 4 инчов екран с 5 или с 6.44 инчаSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#80

И аз мисля като Виктор. Догодина ще е много интересно. С интерес очаквам моите любимци Сони и Уауей да видя какво ще извадят!
Цитирай
#81

Едните ще са LeEco,а за другите....вероятно закъсалите от към идеи Meizu,които напоследък произвеждат едни и същи модели....Smile


Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай
#82

Екраните ще стават все по-големи и по-големи.
Рамките все по-тънки, уредите все по-леки и тънки.
Било то при лаптопи, монитори, телевизори, таблети, или смартфони.

Това не е "идея", а просто бъдещето, не се притеснявайте за Ми микса, няма да се разпродаде и да изчезнеSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#83

Съмнявам се това да "бъдещето" - в някои случаи просто не е практично.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#84

Да помечтаем малко...Smile


http://v.youku.com/v_show/id_XMTc3NjAwNTU1Ng==.html?x=1
Цитирай
#85

Тонка, нещо има проблем с линка...
Цитирай
#86

Видях...Работи през лаптоп/pc...Smile
Цитирай
#87

Аз си чакам сгъваемия дисплей-в джоба 5 инча разгъваш го 10 инча. Wink
Цитирай
#88

И тази камера оакаха...Smile

[Изображение: 057c606977e0c47af57b85938faeddbc.jpg]



Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#89

С повечето модели в началото е така, но с течение на времето ги оправят до приемливо ниво.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#90

А толкова ли е трудно да ги пуснат оправени ?Smile
Работиш месеци наред над едно устройство и накрая го пускаш незавършено !?!?!
Ако е от вчера за днес...ок,извиненията се приемат,но в този случай....Не знам....Неприемливо е за подобно устройство.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай
#91

(2016-10-29, 21:10:37)tonkata07 написа:  И тази камера оакаха...Smile

[Изображение: 057c606977e0c47af57b85938faeddbc.jpg]



Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk

Как бе, на микса снима по-добре от айфона, а на Note 2 още по-добре. Виж как изглажда бръчките, премахва очилата, абе с 2 думи, премахва недостатъците Big Grin


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#92

Варгал прав си Big Grin камерата те подмладява с 10 години най-малко

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#93

(2016-10-30, 00:13:47)vargala81 написа:  Как бе, на микса снима по-добре от айфона, а на Note 2 още по-добре. Виж как изглажда бръчките, премахва очилата, абе с 2 думи, премахва недостатъците Big Grin
С две думи-"Пълна промяна"....Smile
То и аз не държа на камерата,но малко от малко....Това снима като в зората на мобилните телефони !!!




Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk

[Изображение: 0560d81abb03318ac6c5cd1a8364d467.jpg]

И основната камера не е по-различна...Smile


Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#94

Взимаме заради компакността хайдеSmile камератс ще я прежалимSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#95

Това са некви много нереални снимки, та моя НоутПро снима в пъти по добре, а е на две години почти.Не вярвам на показаните снимки горе няма как да се връщат толкова назад.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#96

Това са снимки от ревюто на телефона....Или опита за такова...Smile
Ключовата фраза за камерата е:

"Камерата никога не е била силната страна на Xiaomi"...Smile
Цитирай
#97

Знам, че никога не е била силната страна и гледах клипчетата от тоя пич и за двата телефона. Продължавам да твърдя, че няма как да са по зле от моя, който на свой ред изобщо не е зле в реални условия.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#98



Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#99

Да това е клипа.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Това може и да не е финалната версия....Не се споменава нищо по въпроса.....Гледах снимки и от Note 2 на дневна светлина....Наели са професионален фотограф и снимките изобщо не изглеждат зле между другото....Въпросът е,че тези,които са постнати,изглеждат много зле...Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)