Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Защо не се виждат изтеглянията в google play
#1

Здравейте преди 2 седмици качих първото си приложение в google play работи безупречно и се радвам на сваляния но се виждат само в google play developer console не и в  магазина.
 Някой може ли да помогне от къде да включа да се виждат свалянията и в  google play ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Кое е приложението? При мен се вижда тази информация за всички приложения. Най отдолу след оценката на приложението, има "Допълнителна информация" там трябва да ти е нещо от сорта на "ххх - ууу изтегляния" примерно на едно от мойте пише "10 000 - 50 000 изтегляния" , но само през девелопърската конзола можеш да видиш точния брой.

📱 | HTC ONE M9 | HTC Desire 500 | HTC Wildfire S |
Цитирай
#3

Трябва му известно време да се обнови. Може да минат няколко дни или седмица - две за да стане актуална информацията в Google Play. Няма нищо нередовно, няма как да се включва и изключва - всичко си е автоматично Smile
Цитирай
#4

Благодаря , явно трябва да мине повечко време иначе приложението ми е  Вицове-mp3
Цитирай
#5

При мен излиза, че имаш 100 – 500 изтегления.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)