Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не ми се включва телефона
#1
Shocked 

Здравейте. Имам въпрос относно Sony Experia Z3 Compact.  
Както си стоеше , телефона ми се изключи . Сега не мога да го включа. Как ли не пробвах. Дори и с комбинацията от Power и Volume бутоните.....Нищо. Направо е умрял.По спомен батерията му беше на около 60-70% преди да се изключи. Моля, дайте предложение или предположение.Моля
Цитирай
Аксесоари
#2

@caby, Сигурен ли си, че задържаш за достатъчно дълго време натиснати едновременно бутоните за включване на телефона и бутона за увеличаване на звука?
Опитвал ли си рестартиране на телефона с малкото бутонче, което се намира при слота за сд картата?
Краен вариант е и преинсталиране / Repair на софтуера с програмата Pc Companion, като не е необходимо устройството да бъде разпознато, а направо се премина ва към стъпките по поправка.
Всичко от телефона (без информацията на сд картата) ще бъде изтрито, което означава, че е препоръчително да си запазите важната информация на компютър или карта, а също така, е необходимо и синхронизиране на контактите с Гъгул акаунт.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

Комбинацията с бутоните я задържам повече от 1минута и нищо.Къде е това малкото бутонче, че не го намирам....и какво следва ако го натисна. Програмата Pc Companion не реагира на телефона въобще.....все едно не е включен
Цитирай
#4

Линк към снимка с бутона за рестартиране:
Бутон за рестартиране до сим картата, задържан за 5-10 секунди.
Както споменах и по-горе, не чакай програмата да разпознае / намери телефона, а направо премини към преинсталирането на софтуера.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#5

Не стана нищо . Пробвах с бутончето (около 10сек). Пробвах и с Xperia Companion...нищо.
Цитирай
#6

Под "нищо", какво да разбираме?
Не започна инсталиране на софтуер с Xperia Companion или PC Comapion, започна, но не финализира инсталацията или независимо, че софтуера бе качен и исталиран успешно без известия за грешки, телефона продължава да не може да се включва?
Ако е последното, препоръчвам сервиз, без допълнителни експеримнти в момента, надявам се на гаранционен, при наличие на актуална гаранция разбира се.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#7

Малко тъп въпрос, а заряд има ли? Включиго на зарядно, изчакай го 10 мин. и тогава пробваи. Има вариант някое приложение да ти е изсмукало батерията...

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
Цитирай
#8

(2016-10-27, 22:39:56)Monipeev написа:  Под "нищо", какво да разбираме?
Не започна инсталиране на софтуер с Xperia Companion или PC Comapion, започна, но не финализира инсталацията или независимо, че софтуера бе качен и исталиран успешно без известия за грешки, телефона продължава да не може да се включва?
Ако е последното, препоръчвам сервиз, без допълнителни експеримнти в момента, надявам се на гаранционен, при наличие на актуална гаранция разбира се.

и моят телефон умря по същия начин.седя един месец в сервиза на БУЛГРАМ  и го подмениха с чисто нов.
Цитирай
#9

Никакви бутони на телефона НЕ реагират. Почнах го с Xperia Companion и когато дойде момента да ползвам бутоните на телефона..... нищо! Просто и бутоните не реагират. Тотално е умРел мисля

Заряд по спомен имаше поне 60-70% преди да умре. От вчера е на зарядно и пак нищо. 

Мисля е време да го хвърля, но ме спира това, че имам доста информация в него
Цитирай
#10

@caby, ако устройството има гаранция - не виждам да има проблем.

 
Цитирай
#11

А информацията 50/50 шанс за извличане.

Изпратено от моят C6603 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Подобно нещо ми се случи със Z1 compact, оказа се че е било заводски дефект "умира" внезапно просто така без нищо. Занесах го в технополис понеже беше в гаранция и ми дадоха z3 compact Smile.
Та дано е в гаранция!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)