Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Отскоро имам 2ри бекъп телефон Lenovo C2 и ми се струва много прилично телефончето. Има добър контрастен дисплей, с андроид 6 е-заводски, приличен звук и малко компромисна, но пък бърза камерка. Има си протектор в комплекта за гърба и дисплея, лек и удобен като перце. За батерията е рано да се каже на първи заряд, но ми се струва, че ще държи. Моля, собствениците на този модел да споделят по-детайлни впечатления.

Android4e
Цитирай
Аксесоари
#2

Явно е нов модел или не е особено търсен, щом няма мнения...

Android4e
Цитирай
#3

Вече имам първоначални впечатления:

1. Много добра батерия;
2. Хубав контрастен дисплей;
3. Изключително приятен звук;
4. Лек и удобен, много добре пасва в ръката;
5. GPS, WiFi, Bluetooth, обхват са добре.

Като минуси:

1. Малко компромисна камерка, но бърза;
2. Малко RAM, ROM, скромен процесор.

Добро попадение в ниския среден клас със стандартни характеристики отпреди 2/3сезона, но добре балансиран, съобразен с най-новите тенденции за заработата на едно мобилно устройство, като усещане и производителност.

Android4e
Цитирай
#4

...камерката хич не е толкова компромисна, харесва ми Smile

Android4e
Цитирай
#5

Добро е телефончето, като му падне още цената ще е екстра. Малко е бавен, но за ниския среден клас, толкова.

Android4e
Цитирай
#6

Сдобих се и аз с едно C2. Харесва ми как са направили андроид 6.0, хубава камера има, бързичък е като за 1 GB RAM и удобен. Батерията държи добре. Дисплея наистина е хубав. Има или 1, или 2 ъпдейта пуснати досега и може би малко може да се пооправи пърформънса. Интересно ми е с каква версия на VibeUI е?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)