Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със зареждането
#26

Ясно, значи не е изолиран случай. Мерси gogon. А с не-оригиналните пак ли е така? Гледам има доста китайски варианти на смешни цени и дали си заслужава си взема една, дето да заержда винаги.
Цитирай
Аксесоари
#27

Не съм ползвал друга и не знам. Имам чувството, че ще се окаже по- добре. Сега ми идва на ум, че същият номер ми правеше и на S6,но тогава бях с къстъм ромове и мислех, че е от тях.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#28

Здравейте,
едно време си взех за 9305 това. -- http://www.ebay.com/itm/Qi-Wireless-Fast...VHOXQFlKkQ

вчера като погледнах темата и се сетих за него. Изрових го от архива в един кашон и реших да пробвам на EDge. С изненада установих, че работи перфектно и зареди тел. без никакви проблеми... Сложих го преди да легна и захапа веднага. На сутринта беше зареден на 100% и светеше зелен и-диод Smile
Ако някой се съмнява, вече е пробвано и може да действаSmile

Galaxy S22 Ultra Phantom Black 12GB/1TB
IPhone 13 Mini, Fenix 6X Pro Solar
Цитирай
#29

И аз съм с Samsung Wireless Charger Pad Mini оригинален. Има значение как поставяте телефона на самата поставка, ако го издърпате надолу ,тоест камерата слиза към поставката зареждането прекъсва и обратно върнете ли го нагоре се възобновява.

Samsung Galaxy S7 SM-G930F Black ONYX 32GB ( Oreo 8.0  ) + 32GB Samsung PRO microSD Class 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)