Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем с памет на sony ericsson wt19i
#1

Здравейте!
Както се разбира от заглавието имам проблем с паметта на телефона си, който не мога да разреша от доста време време.Решавам днес да си сваля няколко песни и като си свързах телефона към компютъра ми изписва, че свободното ми място с памет е 113мб(става въпрос за вътрешната памет) от общо 420мб, а на SD картата имам свободни само 117мб от общо 1.84ГБ.За последните 2-3 години съм пускал wi-fi точно 2 пъти, което ще рече че не съм свалял абсолютно никакви приложения.Имам 1-2 игри, които заемат 100-ина мб,а снимките+песните заемат общо 664 мб и доколкото разбирам те не засягат вътрешната ми памет,а са на SD картата.Та въпроса ми е как мога да си освободя повече място от вътрешната памет при положение че дори нямам какво да изтрия от телефона си(както казах имам едва няколко свалени приложения) и къде ми се губи останалия 1GB от SD-картата.Съжалявам, ако и друг е задавал подобен въпрос и темата се повтаря, но аз лично нищо не открих.

Благодаря предварително! Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

@podporuchik_filev, в повечето случаи кеша на игрите си остава във вътрешната памет на телефона, вероятно и затова има недостиг на нея. И си смени картата с друга с по-голяма памет. Устройството ти поддържа карта памет до 32GB.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#3

(2016-10-29, 21:35:24)NoMaD написа:  @podporuchik_filev, в повечето случаи кеша на игрите си остава във вътрешната памет на телефона, вероятно и затова има недостиг на нея. И си смени картата с друга с по-голяма памет. Устройството ти поддържа карта памет до 32GB.

Sent from my MI5

Мерси за инфото NoMaD, но може ли да ми обясниш откъде да го изчистя този кеш, за да си освободя малко място, че е срамота с 40 песни и 100-200 снимки да нямам никаква памет..
Цитирай
#4

Изчистиш ли кеша, губиш всички настройки, просто трябва да се премести на карта памет. Но това може да стане само ако устройството ти има root.

Sent from my MI5

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)