Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблемен Viber
#1
Sad 

Здравейте!
 Телефона има някакво несъглашателство с Viber. Отдавна го ползва жена ми и винаги има закъснение с получаването на известия. Понеже от година съм с друга ОС и съм позабравил доста неща Ви моля за съвет какви настройки да бутна. Сложил съм отметка да държи wifi винаги включен и пак същата работа... Понякога пиша и съобщението идва, след като отключа телефона, понякога пък идва почти веднага... Шантава работа. Моля за съвети. Телефона също разполага с 9 гб мобилен нет, но и там се получава закъснение. Sad

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
Аксесоари
#2

В Smart Manager провери дали му е разрешено да стои буден. Пестене на енергия не трябва да е включено и провери от Диспечер на приложенията дали са чекнати всички разрешения.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Пестенето го изключих изцяло и чекнах разрешенията. Ще видя следващите дни как се държи. Благодаря!

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#4

Понякога става така и с уотсап. И на предишните ми телефони така беше. Така и не става ясно кога се проявява.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай
#5

Общо взето е така. Каквото и да правя, понякога веднага идват съобщенията, понякога със закъснение, за съжаление. Sad

Galaxy Note 8
Galaxy Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#6

Ако го изтриеш и го изтеглиш наново дали няма да се оправи.
Цитирай
#7

По-скоро да му изтрие данните.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)