Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при update на LENOVO TAB2 A10-30
#1

Здравейте. Преди няколко дни ми се появи update за android-a на таблета ми. Върнах му заводските настройки без никакъв резултат... също така clear-нат cache-то - пак нищо.. 
Ето снимка : [Изображение: abjVS9E.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

Сега таблета не работи ли не разбрах и какъв модел е също важно?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Таблета си работи. Мога да го върна преди update-а като го рестартирам.. но не ми дава да истналирам новият update...
Таблета е LENOVO TAB2 A10-30
Цитирай
#4

Като не си инсталирал ъпдейта , защо си върнал фабрични настройки ?
Цитирай
#5

Ами.. не знам.. не разбирам като цяло и мисля че най-логично беше да му върна заводските ако има някакъв проблем да се отсрани... но явно няма резултат. Това го имаше и преди и след връщането на настройките.
Цитирай
#6

Слагаш ъпдейта и чак тогава връщаш заводските.Предварително няма нужда.
Цитирай
#7

И да направиш ресет преди това - не е проблем.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#8

Въпроса е, че няма как да сложа новия ъпдейт защото ми дава грешката от снимката която пратих..
Цитирай
#9

Системата ти го е написала-неочаквана грешка при инсталирането на ОТА ъпдейт.В твоя случай се нарича "лош ъпдейт",системата спира инстала,защото е несъвместим с рома,който имаш в момента.Спри да се опитваш да стартираш ъпдейта,защото успееш ли,машинката ти ще умре!
Цитирай
#10

(2016-10-30, 13:04:33)Cris написа:  Здравейте. Преди няколко дни ми се появи update за android-a на таблета ми. Върнах му заводските настройки без никакъв резултат... също така clear-нат cache-то - пак нищо.. 
Ето снимка : http://i.imgur.com/abjVS9E.jpg

Ти си направил root, на таблета. И после искаш, да получиш ъпдейт? Няма как да стане. Или флашни стоков РОМ, ако знаеш как и тогава ъпдейтвай. Или си ползвай таблета така и следи този дето е направил къстъм версията, дали ще пусне нещо ново.
Преди да се руутва, се чете бе хора.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#11

връщаш рута... и си правиш ъпдейта... доколкото разбирам той е с рут и стоков ром.... просто ънрутваш

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Цитирай
#12

(2016-10-31, 10:04:46)abv86 написа:  Ти си направил root, на таблета. И после искаш, да получиш ъпдейт? Няма как да стане. Или флашни стоков РОМ, ако знаеш как и тогава ъпдейтвай. Или си ползвай таблета така и следи този дето е направил къстъм версията, дали ще пусне нещо ново.
Преди да се руутва, се чете бе хора.
Таблета е на баща ми и той си го използва във работата... но не е толкова напреднал за да root-ва.
Ще го питам и ще пиша евентуално.. мерси за разяснението.
Цитирай
#13

Таблета, ако си работи добре не го актуализирай. Иначе ще трябва с FlashTool ръчно да инсталираш. Не е чак толкова важно ъпдейти, а да работи добре.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)