Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Google Chrome
#1

Ползвам браузъра Chrome на телефона си (андроид 5.0.1).Направил съм си пряк път с иконка в началния екран на един сайт. Когато зареждам страницата от там,  екрана се завърта автоматично с накланянето на телефона,  въпреки да съм забранил тази функция от менюто за дисплея на телефона. Как да спра това нежелано въртене? Търсих в настройките на самия браузър Chrome -  няма опции.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей колега,какъв модел е телефона ти?Само с този саит ли го прави завъртането на дисплея.Тествай дали и с друг браузар се получава това завъртане на дисплея.Провери дали нямаш наличен ъпдеит за хрома в google play

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#3

(2016-11-11, 20:48:27)BBM написа:  Здравей колега,какъв модел е телефона ти?Само с този саит ли го прави завъртането на дисплея.Тествай дали и с друг браузар се получава това завъртане на дисплея.Провери дали нямаш наличен ъпдеит за хрома в google play

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21

Телефона е Samsung Galaxy s5 mini. И да само с платформата на този сайт прави завъртането. Пробвах с друг браузър не се получава завъртане,  всички ъпдейти на гугъл хром се качени.
Цитирай
#4

Сега остава да изчистиш кеша на Google Chrome и да видиш дали нещата ще се оправят.Настройки->Приложения..намираш Chrome,цъкаш в/у него и след това изтриваш кеша.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

Здравейте.
Използвам OnePlus 3 с Андроид Oreo
Не е мобилно приложение а директно от Google Chrome.
Може ли някой да ми помогне да разбера защо се генерират странни линкове в историята на Chrome?
Ето пример:

https://img.abv.bg/e/s/z_dfp.html?pos=in...4335298482 

Излизат постоянно,без да разбера как и защо?
Да не би да е някакъв вирус?
Вече се свързах с Нет Инфо и те нямат обяснение?
Благодаря предварително.
Цитирай
#6

Набарал те е зловреден малуер,ще става по-лошо,все по-често ще отиваш на страници,които не си желал(дори когато не с активна нет връзка).Най-бързият начин да се отървеш е нулиране на апарата и внимавай какво отваряш на апарата си.
Цитирай
#7

Пробвах да с преинсталация и какво ли не,но пак е така?

Телефона се ползва от детето ми, но то също не може да разбере защо се генерират?
Не можем да разберем какво означава такъв тип линк, изобщо към какво води?
Цитирай
#8

Пробвай с друг браузер..."самсунг интернет" е много добра алтернатива,свали си и "АД блок",той се интегрира направо в Самсунга и спира всичко нежелано.Хрома е един от най-боклучавите и тъпкани с реклами браузери.Ако и това не помогне,вероятно гадината се е набутала в рековерито и се възстановява след ресет.Тогава ти остава само флаш с друг ром.
Цитирай
#9

Може ли все пак някой да даде идея към какво водят този линк?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)