Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Автоматичен запис на разговори
#1

Здравейте колеги, някой със същия телефон и Маршмелоу ползва ли програма за автоматичен запис на разговорите? Коя точно е тя и какви настройки са и зададени за начин на прихващане и кодек за запис? Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

ACR
На Z2 и Z3 работи с 6 0 1 . Би трябвало да ти тръгне. Няма настройка за кодеци . Виж формата на записа, при мен е M4A. Пробвай и другите ако не стане
Цитирай
#3

При мен ACR работи перфектно.


Цитирай
#4

ACR ми излизат три различни.

Спрях се на това https://play.google.com/store/apps/detai...llrecorder има подсказки за настройки по подразбиране. И онова за усилване на звука е по-добре да се спре, защото влошава моя говор, а отсрещния става тих.
Цитирай
#5

ACR работи добре за мен
Цитирай
#6

Моля, да не се качват тук линкове към кракнати приложения!
Има раздел за Програми, специално за тези цели.
Цитирай
#7

(2016-11-04, 22:58:18)Герасим Пантелеев написа:  ACR ми излизат три различни.

Спрях се на това https://play.google.com/store/apps/detai...llrecorder има подсказки за настройки по подразбиране. И онова за усилване на звука е по-добре да се спре, защото влошава моя говор, а отсрещния става тих.

Под ACR се има предвид тази: https://play.google.com/store/apps/detai...om.nll.acr

Лиценза за нея е 6лв и повярвай ми, заслужава си всеки лев.
Цитирай
#8

Все пак го сложих този АСР, върши работа не се дъни, само че записва в някакви екзотични формати и не знам какво да използвам за подрязване на записите? Подскажете вие какво ползвате?
Цитирай
#9

Аз не ги "подрязвам". Качват ми се в облака и там седят во век и веков, за бъдеща нужда... Евентуално

Sent from my Leo toy using Tapatalk
Цитирай
#10

Ми като не искаш недей, твоя си работа, аз търся съвет от някой който го прави.
Цитирай
#11

Еййй, много си злобен. Smile

В какъв формат записваш? Аз съм го оставил да записва във M4A. Вградения в Windows: Windows Movie Maker може да обработва този формат, а вярвам, че и почти всяка друга аудио/видео обработваща програма.

Също може да ги записваш и в MP4, също файлове, които се обработват с почти всеки софтуер. За WAV да не говорим...но файловете пък стават много големи като обем.

Ето примерно и това:

Цитирай
#12

За андроид приложение питам, какъв е този windows movie maker ти луд ли си хаха.
Цитирай
#13

Луд съм. Откъде да знам, че говориш за приложение за андроид? Не си уточнявал.
Ringdroid реже всякакви формати, включително и M4A
Цитирай
#14

Сложих го но не мога да си намеря моите записи. Изсипани са 23453252те вградени рингтона и това е, нищо не мога да направя.
Цитирай
#15

Rindroid има търсачка. Напиши в нея телефонния номер на разговора който търсиш и ще ти даде всички разговори с този номер.
Също като скролваш листата с всички мелодии/аудио файлове, гледай за тези които са в папка ACRCALLS

Или напиши 20161124 за днешна дата и ще ти излезат разговорите от днес.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)