Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да разбера коя батерия е по-добра
#1

Здравейте,
имам две батерий за ноут 3 с различно време на ползване.Не знам , точно коя е по-старата и коя е по-добрата.Въпросът ми е как мога да разбера , коя е по-добрата , защото мога да ползвам само едната.
Цитирай
Аксесоари
#2

Първо бих погледнал дата на производството.. Дата/месец/година пише го до баркода , след това защо просто не ползваш 2/3 дена едната и после 2/3 дни другата? Така сам ще добиеш представа коя е по нова Smile . За пример ти давам моят!! Сваляне от зарядното сутрин 7:30 100% вечер към 22:00 съм на около 10/15% и включвам отново. Екран 4 часа и 30 минути на макс яркост плюс ауто около 1 час и малко разговори на ден , предимно сърфиране (гоогле хром , вайбър , фейс , месенджер тук таме снимки с камерата). Понеже на скоро си взех нова батерия (на около 2/3 седмици е) това са данни с добра и свежа батерия , забравих да спомена целия ден съм на мобилен който не се спира около 12 часа и около 1 час на ви фи у дома. Ползвам предимно 3г сигнал (4г в мястото на което работя има слабо покритие ,,Теленор") . ОБщо взето това е , надявам се да ти е от полза Smile

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)