Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Затруднения с настройките на ZTE Blade s6
#1

Здравейте колеги, от днес съм собственик на устройството споменато в заглавието на темата, но вече срещам някои затруднения при направата на настройките. Не успявам да спра вибрацията при въвеждане от главиатурата, имам съмнения, че няма вариант да бъде спряна. От Настройки за звуци съм изкл. всички видове звуци при докосване, въвеждане, изкл. и подобни..вибриране при докосване също съм му махнал тикчето,но очевидно не е от там.
Другото , което ми боде очите е полето от Гугъл, което седи в горната част на екрана, не успях да го скрия по обичайните начини, което ме навежда на мисълта, че също ще си седи там. Ще съм радостен, ако има желаещи да помогнат, най-хубаво ще е ако са собственици на марката или бивши такива. Благодаря предварително. Smile))
Цитирай
Аксесоари
#2

Звуците и вибрацията на клавиатурата би трябвало да са в настройките на клавитурата,някъде в ,,език и въвеждане".Провери ли там?А  лентата за търсене може би няма да  можеш да я махнеш.Много от стоковите  лаунчъри нямат такава опция.Вариант е да сложиш Нова лаунчър.
Цитирай
#3

Колега, с вибрацията се оправих, остава сега този проблем с гугъл ленатата. Иначе телефончето работи доста прилично, държи се добре имайки предвид ценовия му клас. Батерията бързо я хапва, но не спрях да го ровичкам няколко часа. Някаква програма или апп да препоръчаш за съхраняване на батерията Smile
Цитирай
#4

(2016-11-03, 15:51:52)AHTPAKC написа:  ...някаква програма или апп да препоръчаш за съхраняване на батерията Smile
Не ти трябва такава, само ще пречи на нормална работа на устройството ти.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)