Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi представи три нови Redmi модела
#26

@exoras, мито - не, но ддс - да. Смятай. Опцията с DHL e до посочения от тебе адрес, освен ако пратката не подбежи на митнически сборове.

 
Цитирай
Аксесоари
#27

http://www.ebay.com/itm/Original-Xiaomi-...RK:MESE:IT
Цитирай
#28

някой ще сподели ли защо примерно 4 прайм/про го има в две разновидности.... 16gb/2ram и 32gb/3ram....т.е. доколкото знам е само 32/3ram

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Цитирай
#29

Обичайна политика на Шаоми. Има хора, които използват телефонът си само за обаждания и чат пат да видят нещо в гугъл. Често точно такива хора ако имат нужда от телефон с две карти взимат някое Шаоми 2/16. Но други потребители, които нямат достатъчно пари за скъп телефон взимат модел на Шаоми, който е Про или Прайм (зависи от модела разбира се) и го използват като основен телефон. Чат, игри, снимки и тн.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#30

той е имал впредвид,че върховия вариант да е само 3/32.
разликата в различните варианти е в проц-а,и пак с двата варианта на паметите
Цитирай
#31

нали изкараха редми 4, 4а и прайм. интересуваме дали прайм е само една разновидност или има две! в gsmarena има само един вариант. питам защото искам да взема прайм и малко ме притесняват тез 2 варианта... но явно китайците правят така за техния пазар!

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Цитирай
#32

Prime и Pro e eдно и също.

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#33

(2016-11-19, 20:35:29)gazara74 написа:  Prime и Pro e eдно и също.

Само че не е. Ако обичайното изпълнение на даден модел е 16 GB с 2 GB RAM, то Prime-изпълнението е 32 GB с 3 GB RAM.

Ако има модел на даден телефон с процесор МТК, той е не-Pro, докато версията с процесор SD се води Pro.

Например:

- Xiaomi RedMi Note 3 ==> с процесор МТК, 16 GB с 2 GB RAM;
- Xiaomi RedMi Note 3 Prime ==> с процесор МТК, 32GB с 3 GB RAM;
- Xiaomi RedMi Note 3 Pro ==> с процесор SD, 16 GB с 2 GB RAM;
- Xiaomi RedMi Note 3 Pro Prime ==> с процесор SD, 32GB с 3 GB RAM.

EDIT: 20.11.16 @gazara74, просто пример с Xiaomi RedMi Note 3 Smile (бях пропуснал цифрата).

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#34

може би про прайм ще е сд625   3/32
Цитирай
#35

(2016-11-19, 23:42:05)krassiy написа:  Само че не е. Ако обичайното изпълнение на даден модел е 16 GB с 2 GB RAM, то Prime-изпълнението е 32 GB с 3 GB RAM.

Ако има модел на даден телефон с процесор МТК, той е не-Pro, докато версията с процесор SD се води Pro.

Например:

- Xiaomi RedMi Note ==> с процесор МТК, 16 GB с 2 GB RAM;
- Xiaomi RedMi Note Prime ==> с процесор МТК, 32GB с 3 GB RAM;
- Xiaomi RedMi Note Pro ==> с процесор SD, 16 GB с 2 GB RAM;
- Xiaomi RedMi Note Pro Prime ==> с процесор SD, 32GB с 3 GB RAM.

Къде намеси и Note.Темата е за Redmi 4.При Redmi 4 няма МТК процесори Tummenupp

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#36

интересува ме когато избера онлайн редми 4 прайм.... дава ми да избирам между 16/2 и 32/3,т.е. променя се само цената, но не и модификацията на телефона /примерно в ибей/... затова питам, ако някой знае, дали прайм е само с една модификация или са две!
edit: защото навсякъде пише официално че редми 4 прайм е с 32/3
Цитирай
#37

Прайм си е с Снап625 и 3/32. Без "Прайм" в Името си е просто 2/16 с по-слабичък процесор. Не знам къде го гледаш в ибей но има някаква грешка.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#38

именно.... затова питам... не случайно има 4 и 4а с по слаби характеристики... от същата серия.... но когато избера телефона, дава ми да си избера цвят, сторидж и подарък към него.... нали под разбиране че е само 32/3!Явно е те самите sellers да не са наясно

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)