Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ [N7 Port][Android 6.0.1][03.11.2016][Multi-DPI] Phronesis Rom N7 v4.0 за Note 3 N9005
#26

Колко часа екран правите с него колеги (макс яркост и на авто така съм с моя от 4 до 5 часа) с нова батерия? Гледам пише 6.0.1 Маршмелоу ли е рома Smile при повикване има ли големи снимки в контактите? камерата снимки видео справя ли се Smile HDR прави ли проблеми често го ползвам поздрави!!!

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
Аксесоари
#27

Батерията си кара доволно зависи как си го поддържаш и как го ползваш. 6.0.1 Marsmallow е Да. При повикване имаш цял раздел с настройки снимката долу. Аз съм с камера от Note 7 снимки на HDR никакъв проблем видео също. Заслужава си софтуера пипнат е добре.




[Изображение: Screenshot_20161107_155318.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#28

Нещо се е поомазало при мен. За префлашване кое да вайпвам?. Някакъв лаг ми се появи. Не знам дали не е от google play?

Изпратено от моят SM-N930F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#29

Ако не се лъжа в Аромата имаше опция да "dirty flash" .Може да позлваш нея или му направи WIPE само на System и го флашни така .


Послепис : Пост 1 е редактиран . Добавена точка 4 - Допълнителни неща за рома  т.е Xposed засега . 

Послепис 2 : Върнах се на ядрото Darklord Note 7 v1 - според мен е най-доброто за рома. 

Последен послепис :  След флаш на Xposed ако телефона започне да лагва - Чистите кеша и данните на приложението и повторно през рекавъри флашвате зипа по процедурата описана в т.4.1 .

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#30

А по конкретно в арома правя ли някъкви промени по вече зададените настройки от автора освен на камерата?

Изпратено от моят SM-N930F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#31

Настройките в Аромата пак ще трябва да си ги направиш защото ще ги презапише с новите при флаш.
Ще ти останат поне твоите приложения да не се налага и тях да връщаш.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#32

Не ме бърка, че ще връщам искам да е коректно направено. Затова ще направя пълен префлаш, но ме интересува трябвали да променям нещо по арома ако инсталирам все едно за пръв пър рома?

Изпратено от моят LG-D858HK с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#33

Избираш си разбира се какво да се флашне и кое не .

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#34

(2016-11-06, 14:09:23)rado__8 написа:  Чудесна тема Браво!

Тема за TWRP рековъри >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=78098

Аз съм с DarкLord v2 кернел и наистина работи доста бързо както и v1 както и стоковия LSSKernel UX v3.5 и 3.7 . Софтуера и направен за всекидневна употре*а демек готен Big Grin Малко снимки и от моя телефон >>



А другите версии на кернелите може ли и тях да сложите към темата? Просто ще е прекрасно.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#35

Линковете към всички ядра ще бъдат добавени в пост 1 точка 4.2 за да може да се забавлявате.

Послепис : Сега докато си играх с писалката забелязах някакво разминаване между върхът и точката на екрана. Ще го оправя и като е готово и него ще може да намерите в т. 4

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#36

Има го и този момент,другото което не ми харесва в S Note,е че не мога да си сменям фона,сега е бял на редове,жълтия ми допадаше повече.има ли по голям и подробен уиджет на приложението за времето?
Цитирай
#37

Някой от вас случайно да слуша музика през Bluetooth? Интересува ме дали звука е нормален, а не бъгнат, претъпен.
Аз бях с един порт на Note и звука беше под всякаква критика. Ако някой може да чекне и да пише, ще съм му много благодарен Smile
Поздрави!

Nokia e52 >>> Nexus 4 >>> Note 3 >>> Nexus 5X >>>
S7 Edge Android 7 Nougat Xposed 88.1

S9 [ROM][G96xF/DS/FD/N][ALEXNDR] * U8DTC5 * DevBase v7.3 * Encryption support
S21 256 no root


 
Цитирай
#38

След триенето на кеша е с една идея по добре батерията,но има какво да се желае.

Изпратено от моят SM-N[Изображение: 7a7d1cecf6a2a9cb4e9de2e6286cc39e.jpg]930F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#39

Аха. Спря да работи местоположение. На карти и уиджета на време. Трих кешовите ама нищо. Чуствителноста Чувствителност на допир също е намалена. Няколко пъти преинсталирам и все така.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#40

На мен няколко пъти ми прекъсват разговорите/около 2-3 пъти на различни номера/и звука е някакъв пращящ.За уиджета не съм забелязал,позиционирането съм го изключил,задал съм като цяло града.
И последно без да издребнявам,разбира се,липсва ми крачкомера на заключен екран.Някакви идеи?
Цитирай
#41

Ами все пак това ноут 7 не ноут 3 и някои неща не са същите.

Изпратено от моят LG-D858HK с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#42

(2016-11-08, 14:29:08)CartmanBG написа:  Някой от вас случайно да слуша музика през Bluetooth? Интересува ме дали звука е нормален, а не бъгнат, претъпен.
Аз бях с един порт на Note и звука беше под всякаква критика. Ако някой може да чекне и да пише, ще съм му много благодарен Smile
Поздрави!

Аз принципно не слушам , но вързах телефона с часовника си - при първото свързване имаше проблем(винаги ми се случва на първо подключване на часовника независимо от рома) , при второто свързване - музиката си  вървеше нормално .

(2016-11-08, 16:19:29)dragodraganov написа:  Аха. Спря да работи местоположение. На карти и уиджета на време. Трих кешовите ама нищо. Чуствителноста Чувствителност на допир също е намалена. Няколко пъти преинсталирам и все така.

Не съм забелязъл такова нещо . Единсвенно при позлване на писалката .Но мисля ,че се дължи на проблема ,който споменах в преден пост.
(2016-11-08, 17:05:17)zoovanka написа:  На мен няколко пъти ми прекъсват разговорите/около 2-3 пъти на различни номера/и звука е някакъв пращящ.За уиджета не съм забелязал,позиционирането съм го изключил,задал съм като цяло града.
И последно без да издребнявам,разбира се,липсва ми крачкомера на заключен екран.Някакви идеи?

Не ми се е случвало да прекъсва изобщо по време на разговор.  Крачкомера може да ти се появи ,ако си инсталираш приложението S Healt . Пробвай нищо не губиш. 



Относно уиджитите -  в маркета има толкова много . Препоръчвам ви Transparent clock&Weather Widget . 


Линковете към изброените кернели от колегата @rado__8 може да намерите в пост 1 точка 4.2

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#43

(2016-11-08, 16:19:29)dragodraganov написа:  Аха. Спря да работи местоположение. На карти и уиджета на време. Трих кешовите ама нищо. Чуствителноста Чувствителност на допир също е намалена. Няколко пъти преинсталирам и все така.

Флашни този зип от рековъри да видим дали GPS ще се оправи >> https://mega.nz/#!84onVCoK!g9jLQk19ZxStG...PSGrccebyE

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#44

(2016-11-08, 17:28:33)genchoili написа:  Аз принципно не слушам , но вързах телефона с часовника си - при първото свързване имаше проблем(винаги ми се случва на първо подключване на часовника независимо от рома) , при второто свързване - музиката си  вървеше нормално .


Не съм забелязъл такова нещо . Единсвенно при позлване на писалката .Но мисля ,че се дължи на проблема ,който споменах в преден пост.

Не ми се е случвало да прекъсва изобщо по време на разговор.  Крачкомера може да ти се появи ,ако си инсталираш приложението S Healt . Пробвай нищо не губиш. 



Относно уиджитите -  в маркета има толкова много . Препоръчвам ви Transparent clock&Weather Widget . 


Линковете към изброените кернели от колегата @rado__8 може да намерите в пост 1 точка 4.2
S Healt,го имам инсталирано,но ми показва крачки само на начален екран от виз.елементи,не мога да го активирам на заключен екран.
Цитирай
#45

(2016-11-08, 17:53:09)rado__8 написа:  Флашни този зип от рековъри да видим дали GPS ще се оправи >> https://mega.nz/#!84onVCoK!g9jLQk19ZxStG...PSGrccebyE
Не е в GPS проблема, а някое от приложенията ползващо местоположение. От мобилния нет а нет има. Няколко прил.които имам и ползвт тази опция не работят иска да се вкл. Gps.

Изпратено от моят LG-D858HK с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#46

Отиваш в Настройки > Приложение . Намираш тези приложения и проверяваш дали им е разрешено да ползват Локация .Като това примерно :
[Изображение: 694f4538e84e52b4c3c1ce120c7ff60b.jpg][Изображение: 15ce80a402a4272f48fb739e3a97dd96.jpg][Изображение: 5e83e60b6e9ecd2251ce488a708855a4.jpg]

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#47

dragodraganov аз нищо не разбрах ... Big Grin Кажи ми точно кое не ти работи.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#48

Не работи функциятя местоположение. Т.е. до сега не ми е било нужно да пускам GPS за да локализирам къде съм София или Варна, а от днес на обят тази функция ми иска и gps да включа. Това се случва на всички приложения които имам и ползвт функциятя местоположение. Разрешил съм всичко и на всички приложения. Кеш съм трил и кво ли не. Остана префлаш или бъгаво приложение.


Изпратено от моят LG-D858HK с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#49

Това предполагам е така защото Локацията ти е настроена на >> Само GPS

Свали падащото меню виж къде е иконата Място под нея има Още настройки влез там Включи GPS и Метод на намиране го направи на GPS, WiFi и мобилни мрежи. Не ползвам уиджети за време и предполагам само от какво е.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#50

До сега е било винаги на опция WI FI и MOBEIL DATE и не енямало проблем. Намерих една настройка, в меню приложения и от там дадох на всички приложения достъп до местоположение и сега наблюдавам. Ако е пка така префлаш.

Изпратено от моят LG-D858HK с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)