Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ [N7 Port][Android 6.0.1][03.11.2016][Multi-DPI] Phronesis Rom N7 v4.0 за Note 3 N9005

Здравейте, тъкмо си сложих този ром.Първите ми впечатления са добри, но имам два проблема за сега.Единият е при смяна на езика на клавиатурата и тя спира да работи, втория е как да си сложа долу в лентата вдясно (приложения) както си е стандартно.
Цитирай
Аксесоари

За клавиатурата - пробвай да ъпдейтнеш първо всички езици, които ползваш и после тествай. Не ми е правила проблеми. На втория въпрос - задържаш на празно място от екрана и после настройки екран. Ще ти се отвори прозорче с размер на матрицата и вида на екрана.

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

(2016-11-14, 22:43:50)genchoili написа:  За клавиатурата -  пробвай да ъпдейтнеш първо всички езици, които ползваш и после тествай. Не ми е правила проблеми. На втория въпрос -  задържаш на празно място от екрана и после настройки екран. Ще ти се отвори прозорче с размер на матрицата и вида на екрана.

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

Проблема с приложенията се оправи, а с клавиатурата не става инсташирах 2 езика и пак не мога да сменя от единия ма другия.И сега докато разцъквам из рома и пуснах камерата и имам проблем със светкавицата, не мога да я пусна и после се сетих да пробвам и фенерчето и то не става.
Цитирай

Никакви проблеми с клавиатурата и светкавицата при мен.

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

Окей в такъв случай може ли зип на друга клавиатура, че така е много кофти при смяна да ми спира клавиатурата.Благодаря!
Цитирай

Други клавиатури бол в маркета. Иначе зип няма, защото тази, която си е в рома работи. Пробвай от приложения да и изчистиш кеша и данните, после пак си добави езиците за писане и пробвай.

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

Като добавиш в клавиатурата бг език и енглиш примерно излез веднъж назад и цъкни на Български език и я направи на Български фонетична клавиатура. После ще ти се оправи.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Станаха нещата дотук.Обаче сега нов проблем дадох мащабиране на съдържание на малко и не ми хареса реших да го върна на голяма и не може и сега екрана си стой малък ....
Цитирай

Къде е това мащабиране?

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

Настройки-дисплей-макабиране на съдържание.
Цитирай

си при мен мащабирането е на малко и не може да се променя.

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

Колеги голям проблем. Опитах се да направя това което сте описали в първия пост и незнам какво се обърка но телефона като го стартирам започва да излиза че всички приложения спират и черен екран като задържа power бутона излизат опциите за изключване и рестарт. Телефона е НОТ 3 телефона е руутнат и беше с стоков 5.0 андроид
Цитирай

Наистина срахотен ром, много ми допада че приложенията се спират със задържане на бутона.
Цитирай

@Boqnov90 ако си следвал всичко точно не би трябвало да имаш никакви проблеми. Пробвай да го флашнеш пак. Единствено в аромата избери адвансед systemui или там както беше и при опциите за лаунчера-стоков без безкрайно скролване.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

А на този ром дали работи s view?

Изпратено от моят SM-N930F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

аз лично нямам но принципно работи. има само някакъв проблем с камерата.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

Стана тя тръгна но този проблем с камерата мн ме дразни. Има ли оправия
Цитирай

Какво прави камерата?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Радо камерата в режим S View не бачка. Поне аз не съм видял да са я оправили.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

Ами то не може всичко да бачка. Щом прави снимки и видео значи си е добре SView може и без него Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Проблема е че забива и изписва камерата спря. Иначе всичко друго е наред
Цитирай

А мога ли да се върна в арома без да трия нищо и да прецакам рома.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

може да си пуснете само аромата пак. има опция само за модове и от там да си промените нещата без да флашвате нацяло пак рома.

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

А от къде се влиза и как става т.е.?

Изпратено от моят SM-N930F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

От рекавъри,инстал,пускаш рома и чекваш само модове без full instal.

Изпратено от моят SM-N930F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)