Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ [N7 Port][Android 6.0.1][03.11.2016][Multi-DPI] Phronesis Rom N7 v4.0 за Note 3 N9005

@TOSCH смени си кернела и ще се оправи. Сложи някой друг от пост 1. Така е със стоковия кернел lss 3.5.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
Аксесоари

Проблемът е решен.Флашнах Darklord Note7 v1 , но без lpmOrig.zip и нямам никакъв проблем.Също така съм с рековъри различно от TWRP 2.8.7 и пак нямам проблеми.И този ром го ползвам от доста време.

TOSCH- Samsung Galaxy Note 5
Цитирай

И с какво е по различен от V4? Бъгове? Сподели и ние да се пробваме ако е по - добър от v4

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Става въпрос за ядро , колега.Не разбирам въпроса ти.

TOSCH- Samsung Galaxy Note 5
Цитирай

Очаква ли се развитие и подобрение по рома? Т.е. всичко да функционира нормално.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Засега не . Когато излезе нещо ново ще се разбере.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

Има нова версия 4,1
Цитирай

Здравейте, със стоков лолипоп 5.0 съм, първо трябва да му сложа даденото къстъм рекавъри и super user през рекавърито за да го руутна, че чак след това да следвам стъпките...така ли е ?|
...през ODIN ми излиза FAIL !  това рекавъри ми скъса нервите не става и не става.. Моля за помощ !!
Цитирай

Слагаш рекавърито. След като се справиш с него и вече е налице пак от него си правиш един архив на ефс и чак след това флашваш рома и следваш стъпките. Предварително рут не ти трябва.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

Благодаря ти, мисля че се справих. Всичко точно обаче нямам копче за приложенията, камерата е някъква приближена постоянно.....дали има оправия ?
Цитирай

Имаше настройки трябва да видиш сам къде са за това, как да си сложиш копчето за приложенията. Понеже предполагам сега са ти всички на екран. Ако не се лъжа бяха в Настройки на лаунчера. За камерата не мога да кажа.В момента не съм с този ром. Ти коя версия сложи - 4 или 4.1 от официалната тема в хда.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

С v4 съм ,всичко от твоята тема съм дръпнал. Ще потърся бутона за приложенията, а камерата дали има оправия с 4.1. Не знам дали има значение но при флаша на рома му дадох нот 7 камерата дали е от това ?
Цитирай

Не съм го ползвал с тази камера. Разгледай и може да се ориентираш и оправиш. Ако не пускаш през рекавъри наново зипа на рома, но избираш само Модс и сменяш камерата на стокова(тоест на Ноте 4)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

Здравейте в 4PDA има версия Phronesis_N7_v4.1_Russia. Някой пробвал ли го .Разликата само в Russia или си е по нова версия.И за много години на всички.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Здравейте съфорумци ,
За пръв път пиша тук , но с интерес чета и се уча от написаното от вас. Телефона е Note 3 N9005 LTE и съм с рома от темата. Ползвам го от повече от месец и непрекъснато излизат нови и неприятни проблеми  с които не успявам да се справя. Ром-а ми допада наистина много и бих искал да продължа да го ползвам . Обръщам се към вас с молба за помощ по отстраняването ,ако е възмоно на проблемите , а те са :
Редовно при входящо повикване екрана стои черен повече от необходимото
Камерата обикновенно или спира или вади тюркоазени картини или работи коректно
Телефона се рестарира сам 2-3 пъти  в седмица сам на различни моменти
Фенерчето ( фабричното ) доста често се изключва на 10-15 секунди , след рестарт работи коректно
Има и още някакви дребни неща , които в момента не успявам да се сетя , но ако мога ще ги добавя.

Благодаря предварително на всички отзовали се !
Цитирай

Преди няколко минути получих съобщение ,то казва че ще получа актуализация след която няма да мога да използвам телефона си ,  ако някои е на ясно какво става моля да сподели ,това ще засегнели и нас с портнари ромове от 7
Цитирай

Това не трябва да те притеснява. А защо ще разбереш ,ако влезеш в Настройки>Основни>Софтуерни актулизации. Ако ги натиснеш трябва да видиш ,че не работят- следователно няма как да получиш ОТА. Провери и докладвай :-)

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

Да пробвал съм вярно че нищо не се случи ,е за всеки случай си върнах стария ром ,грозна гледка но всичко работи , утре отново ще се върна на обещанието ,благодаря за отговора
Цитирай

Ти си със софтуер от Note 7, а той е изтеглен от пазара, но тъй като е включен и работи Samsung ти пращат мейл да го върнеш. Актуализация няма как да получиш просто игнорирай съобщението.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Имам един проблем които много ме дразни ,ползвам геар фит , по принцип се свързва с телефона  и всичко работи до като не се разкачи връзката . След това не иска да се ре конектва сам  всеки път трябва да влизам в геар менаджер и да ко свързвам на ново . 
Та молба има ли начин да се  оправи това .
Цитирай

С коя версия си на рома. Имаше даден линк в темата (не съм сигурен) за версия 4.1. Може са пробваш и с приложение от маркета Bluetooth AutoConnect.

Sent from my Samsung Note3 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

В момента съм с версия 4.1 и отново не се получава
Цитирай

(2017-02-02, 01:30:10)vichoruse написа:  В момента съм с версия 4.1 и отново не се получава
Сподели какво е различното при 4.1.

Изпратено от моят LG-D858HK с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

(2017-02-02, 01:33:21)dragodraganov написа:  Сподели какво е различното при 4.1.

Изпратено от моят LG-D858HK с помощта на Tapatalk
Добавени са повече възможности в въздушна команда за перото, повече настройки в ром контрол .
Още го разучавам  Smile
Цитирай

(2017-02-02, 12:22:49)vichoruse написа:  Добавени са повече възможности в въздушна команда за перото, повече настройки в ром контрол .
Още го разучавам  Smile
А gmeil работи ли коректно? Че на 4.0 имейлите идваха след няколко часа. И локацията на мобилни данни работили? Дай линк.

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)