Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте преди време си бях направел регистрация в huawei иденфикатора и работеше ама сега не работи немога да тегля теми от приложението (ТЕМИ) при опит за вход ми изписва това [Изображение: 82e2b497c4a44a2c664c11ac8899b6bc.jpg] ясно ми е какво означава ,че за нашата държава имаме ограничение за достъп и вероятно само в China може да се ползва... странно е защото преди работеше а вече не ..тогава защо го вкарват въобще в европейските ъпдейти като нямаме право. Веднъж опитах метод описан в една тема тук чрез скриване на ip и фалшиво местоположение да направя и да вляза но успях само в сайта ,през приложението не се получава някакви идеи ?

едит: С ip от Hong Kong успях само през браузера да вляза но през самото приложение неиска
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен го правеше на WiFi, но като минах на мобилни се оправи.

The Truth is out there.
Цитирай
#3

Преди месец, два си работеше и с Български IP adres ама сега с никакъв не успявам да го подкарам явно са си намерели начин да прониква защитата и да види региона по IMEI може би .. много тъпо е тва закакво ни го набутаха тоя иденфикатор като няма да може да го ползвам ...

едит: Изтеглих huawei wear от сайта hicloud и когато го пуснах ми изписа ,че има актуализация на huawei id актуализирах и след това успях да се логна в него през проксито и сега като съм логнат вече няма проблем да го ползвам.
Цитирай
#4

Работи си почти безгрижно при мен- само от време на време ми дава грешка, че не може да се закачи за сървъра, но при следващ опит се закачва спокойно. И това го прави само през мобилният нет- вероятно някоя връзка по трасето става твърде бавно и изплюва грешка.
Евентуално да си с руут, къстъм ром и т.н.?
Цитирай
#5

Аз не мога да се регистрирам. Дава ми, че "Мрежовият сървър е зает. Моля, опитайте отново по-късно."
Цитирай
#6

Не нямам руут ,къстом ром , и друго . Със чист стоков ром съм сега работи след като съм логнат вече . @Plamen93 Проблеми с сървари не съм имал аз а откаде опитваш да се регистрираш от приложението или от сайта hicloud?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)