Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Загуба на обхват
#1

Здравейте колеги телефона ми губи постоянно обхват или седи на (Х) или има обхват но като се пробвам да звъна или да ми звъннат в единия случаи ми казва че телефона не е регистриран в мрежата(като вляза през настроиките и му дам да си търси мрежа намира е оправя се за известно време наи добрия случаи 1 час и пак губи мрежата) а в другия че телефона е изключен или извън обхват.
Телефона е закупен втора рака и му беше качен андроид 5.0 тогава нямаше проблем но реших да се правя на майстор и му качих чрез один андроид 6.0.1 от тогава започнаха проблемите вече съм сменил:
United Kingdom (BTUG900FXXU1CPJ6
Bulgaria (VVTG900FXXU1CPJ6
Bulgaria GBL G900FXXU1CPJ6
Bulgaria BGL G900FXXU1CPJ6
United Kingdom (BTUG900FXXS1CPHW
Poland (XEOG900FXXU1CPJ6
Bulgaria (MTL) G900FXXU1CPJ6
Проблема си остава същия днес реших да пробвам дали не е от картата и я сложих в друг телефон там всичко си е ок
Благодаря предварително.

Ericsson>Simens m55>Sony Ericsson T360>Nokia 6660>Privileg zm90>Nokia n95 8gb>HTC dezire HD>Samsung Galaxy Note>Samsung Galaxy Note 2>Samsung Galaxy Note 3>Samsung Galaxy Note 4>Samsung Galaxy Note 8>Samsung Galaxy Note 10+>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

4 файлов с пит пробвал ли си?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Не това не знам как се прави

Ericsson>Simens m55>Sony Ericsson T360>Nokia 6660>Privileg zm90>Nokia n95 8gb>HTC dezire HD>Samsung Galaxy Note>Samsung Galaxy Note 2>Samsung Galaxy Note 3>Samsung Galaxy Note 4>Samsung Galaxy Note 8>Samsung Galaxy Note 10+>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#4

От този линк сваляш както на снимката е показано >> https://cloud.mail.ru/public/Lhgd/fJZhzULnR


[Изображение: image.png]

От тук сваляш PIT >> http://www76.zippyshare.com/v/I75meil4/file.html


С Один 3.10 инсталираш файловете се подразбират по имената къде се зареждат.


Източник >> http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry54751103

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

ок Благодаря ти много ще пробвам и ще пиша резултатът какъв е.

Ericsson>Simens m55>Sony Ericsson T360>Nokia 6660>Privileg zm90>Nokia n95 8gb>HTC dezire HD>Samsung Galaxy Note>Samsung Galaxy Note 2>Samsung Galaxy Note 3>Samsung Galaxy Note 4>Samsung Galaxy Note 8>Samsung Galaxy Note 10+>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#6

Ако вътре в зипа е само AP файла сваляш и тези три >>


[Изображение: image.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Пак губи обхват но по рядко сега често си губи интернетът   Bu

Ericsson>Simens m55>Sony Ericsson T360>Nokia 6660>Privileg zm90>Nokia n95 8gb>HTC dezire HD>Samsung Galaxy Note>Samsung Galaxy Note 2>Samsung Galaxy Note 3>Samsung Galaxy Note 4>Samsung Galaxy Note 8>Samsung Galaxy Note 10+>Samsung Galaxy Note 20 Ultra>Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#8

И моя губи интернет без да съм правил нищо, преди 2 дена му върнах фабричните настройки и пак прекъсва интернета. Картата е на Теленор, телефона е 5 S актив ползвам го в Шумен. Според мен проблема е в оператора.

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай
#9

Колеги и аз съм в същотото положение.
Дали проблема е софтуерен или има проблеми с антената.
Цитирай
#10

Може проблема да не е в твоя телевизор - пробвай с карта на друг оператор.

 
Цитирай
#11

Няма значение от оператора.
Цитирай
#12

Здравейте,
от няколко месеца вече имам проблем с моя Samsung galaxy s5 plus.
Проблема ми, е че от време на време когато си реши той не успявам да хвана логика защо го прави интернета ми минава на клас Е+ което мисля че е EDGE най ниския клас.
Имам втори телефон служебен който е A3 2016 в същото време го поглеждам той си стой на 4G.
В настройките на S5 телефона не е ограничен да се закача само на 2G или 3G.
Ходих до оператора ми М-тел и си смених СИМ картата понеже си помислих че е от нея, но нямаше ефект.
Опитах се да му върна заводски настойки, но отново нямаше ефект.

Какво може да е ? Какво ще ме посъветвате ? Някой имал ли е подобен проблем ?

Поздрави!
Благодаря за помоща!
Цитирай
#13

Здр. Имах абсолютно същият проблем с моят s5 пробвах всичко и нищо не помогна. Накрая си купих нов телефон.

La FDA enquГЄte sur des rapports de mdscs sont connues pour la corrГ©lation entre le tissu caverneux bcl 2 et bax.
Цитирай
#14

Здравейте,аз също имах подобен проблем и от време на време продължава. Също смених чипът,но проблемът си остана,реших го май(от доста време него е правил) по следния начин:
Значи новите 4G чипове се делят на 3. Нано,микро и най малкото там,та когато чипът е като при S5 средния т.е. са 2 чипа от време на време се разместват и незнайно защо дават лош контакт. Аз съм с послед на версия на VVT и решението е да извадиш чипът-сим картата да наместиш двата чипа да са максимално изравнени,а след това внимавайте при поставянето да не ги разместите. Незнам откъде се появи този дефект при новите версии,но определено и чипът влияе,а нов телефон ще си взема като излезе S10,да се надяваме че ще си заслужава. Поздрави Wink  
П.П. Рестартирвайте по често телефоните,поне веднъж или два пъти месечно. (Препоръчително за този модел) Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)