Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Led уведомлението не работи ?
#1

Здравейте, лед уведомлението изведнъж спря да работи,когато имам пропуснато повикване или каквото и дда било,нито предния нито задният не светят,работят само когато телефона се зарежда или по време на разговор (задният лед индикатор).От какво може да е ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с рестарт на телефона.

 
Цитирай
#3

Провбвах,не става.
Цитирай
#4

Ако си с LP пробвай в settings, display, nofication led. Може да е спряно нещо там.
Цитирай
#5

Първо проверих в настройките,но всичко е включено.
Цитирай
#6

Мой приятел ми сложи Cyanomod на моето Г2, но именно заради това, че лед индикаторите не светваха (най-вече този където е пауър бутона) и се върнах на стоков ром. Възможно ли е, ако си го руутвал да се е ъпдейтнал и да има именно проблем с светлинните индикатори

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#7

(2016-12-29, 13:38:35)kstavrev написа:  Мой приятел ми сложи Cyanomod на моето Г2, но именно заради това, че лед индикаторите не светваха (най-вече този където е пауър бутона) и се върнах на стоков ром. Възможно ли е, ако си го руутвал да се е ъпдейтнал и да има именно проблем с светлинните индикатори

И аз съм с CM, но индикациите ми работят. Поне на вайбъра и СМС-ите. Нямам месинджър на фейсбука, ползвам го директо от самия фейсбук и там незнам как е. Нито имам пропуснати обаждания за да видя дали свети нещо.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай
#8

(2016-12-29, 19:10:55)Koko1976 написа:  И аз съм с CM, но индикациите ми работят. Поне на вайбъра и СМС-ите. Нямам месинджър на фейсбука, ползвам го директо от самия фейсбук и там незнам как е. Нито имам пропуснати обаждания за да видя дали свети нещо.


Индикациите ги има, аз говоря за лед индикациите - отпред и отзад бутона за вкл, че не работят.

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)