Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

!ПРОБЛЕМ! --- Fastboot mode --- ПОМОЩ!
#1

Здравейте на всички. Взех си Lenovo Vibe X2 преди повече от година от Теленор и до скоро нямах никакви проблеми с него. 
Преди няколко седмици докато си работех с него реших да го рестартирам и ми се появи черен екран, в долният ляв ъгъл на който пишеше  "=> FASTBOOT mode..." и си остана така докато не му се изтощи батерията. Дадох го в сервиза на Теленор, от там те го изпратиха на Леново и като ми го върнаха в протокола пишеше, че проблема е бил USB адаптера, който бил сменен.
Телефона ми го върнаха преди няколко дни и до тази сутрин си работеше без проблеми. Този път без да съм го барал дори телефона извибрира и започна да се рестартира самичък през около 3 секунди, като просто се включва, излиза черният екран с надписа  "=> FASTBOOT mode..." долу в ляво и пак се изключва.
Като се опитам да го включа към компютър телефона спира да се рестартира, като остава изключен, но компютъра не го засича като устройство, даже няма и индикация че се зарежда батерията. Като го изключа от компютъра започва цикъла с рестарта отново.

Въпроса ми е дали някой се е сблъксвал с този проблем и знае ли как би могъл да се оправи и какво го причинява? Потърсих в интернет, но не намерих адекватна информация, така че се надявам да намеря някой с опит в този форум.

Предварително благодаря!!!

Поздрави.
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)