Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S7/S7E Android 7.0

Може като смениш темата. Виж в раздел теми и си харесай някоя тъмна. Аз съм с изцяло Черна.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
Аксесоари

в настройки ли ? за тези теми ми говориш нали ?

мерси много !!!!

Sony Ericsson Xperia™ X8 black | Bootloader Unlocked | > OC 787 MHz DUALtouch
------>> HTC DESIRE 500 STOCK ------->> LG NEXUS 4 > S-OFF > Bootloader Unlocked > Rooted Android L ----> LG G2 ------->> LG G PRO 2....
Цитирай

(2017-01-19, 19:52:46)justvank0 написа:  Може като смениш темата. Виж в раздел теми и си харесай някоя тъмна. Аз съм с изцяло Черна.

Може ли линк към темата, която използваш, и аз съм фен на черното? С Android 6 използвах http://www.samsung.com/global/themestore...TE_CODE=bg, много е добра, но при прилагане след ъпдейта има доста слаби места.
Цитирай

Аз ползвам Mattblack

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

Някой знае ли къде изчезнаха често ползваните контакти в 7.0? Уж има цъкалка да ги пуснеш, а не ги виждам.
Цитирай

(2017-01-20, 09:56:06)zlostorko написа:  Някой знае ли къде изчезнаха често ползваните контакти в 7.0? Уж има цъкалка да ги пуснеш, а не ги виждам.

Отваряш си контактите през "Телефон" и там ги има.

Samsung Galaxy S8 Plus / Midnight Black / 64 GB
Цитирай

При мен ги няма Smile Дали не му трябва малко време да прецени кои ги ползвам често?
Цитирай

Точно, трябва да проведеш няколко разговора, мисля 5/ 6 и тогава се появява.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

някой да знае как да си махна тия notification oт апликацията upday ?

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай

От началния екран пускаш upday страницата. Тя се намира най-вляво. Там в настройките и - Notifications - off
Или отиваш в Настройки - Приложения - менюто с трите точки - Покажи системни приложения - Upday - Известия

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

Колеги, като бях за кратко с бетата съм сигурен, че на AOD ми показваше и нотификейшъни от вайбъра. Сега обаче не е така. Някой има ли впечатления?
Цитирай

Вече се писа по тази тема, колега. Имало е , сега няма. Някои казват че вайбъра е виновен.
Цитирай

имам един въпрос !

след ъпдейта до нугат следя батерията и се чудя дали е нормално ли е да изкарва 4 часа SoT, 1 час + разговори и яркостта е почити винаги над 50% всичко е включено wifi data location ?

искам също да кажа че не е мой телефона, а на приятелката ми и нямам предишни наблюдения на батерията от преди ъпдейта.....

моля споделете и вашите мнения

Sony Ericsson Xperia™ X8 black | Bootloader Unlocked | > OC 787 MHz DUALtouch
------>> HTC DESIRE 500 STOCK ------->> LG NEXUS 4 > S-OFF > Bootloader Unlocked > Rooted Android L ----> LG G2 ------->> LG G PRO 2....
Цитирай

Абсолютно нормално е.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

(2017-01-20, 20:04:55)zdravko959 написа:  От началния екран пускаш upday страницата. Тя се намира най-вляво. Там в настройките и - Notifications - off
Или отиваш в Настройки - Приложения - менюто с трите точки - Покажи системни приложения - Upday - Известия

Благодаря колега Smile

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай

(2017-01-20, 21:05:14)vladdark написа:  Вече се писа по тази тема, колега. Имало е , сега няма. Някои казват че вайбъра е виновен.

Май се писа, че не се показва известие за ново съобщение около иконката на приложението, а той пита за известие в AOD. При мен там си излиза.
Цитирай

Да, мое недоглеждане. Благодаря за корекцията.
Цитирай

Новата функция за резолюцията ако я дам на най голямата ще ми се увеличи ли консумацията на батерията?

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra > SM-S918B > 256GB > Phantom Black > Android 13

Samsung Galaxy S4 > GT-I9507 > 16GB > Black Mist > Android 4.4.2 TGY

Samsung Galaxy S20+ SM-G985F
Samsung Galaxy S9+ > SM-G965F

Samsung Galaxy S7 > SM-G930F
Samsung Galaxy S4 > GT-I9515VE
Цитирай

Аз лично не съм забелязал разлика в батерията/ на 7. 0 съм от началото на бетата, сега официално/. Пробвах и едната и другата резолюция.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Като цяло не виждам нищо особено в тази Нуга, променили малко менюто, за добро или лошо. Сложи ли са Samsung pass, Adnroid pay,това ново видях. Менюто в камерата е променено. Нищо кой знае какво няма.
Цитирай

Интересно ми е какво си очаквал от ъпдейта.
Цитирай

(2017-01-22, 12:47:37)NikitoStefanov написа:  Като цяло не виждам нищо особено в тази Нуга, променили малко менюто, за добро или лошо. Сложи ли са Samsung pass, Adnroid pay,това ново видях. Менюто в камерата е променено. Нищо кой знае какво няма.

А всичките новости "под капака" като оптимизации, секюритита, подобрена батерия и т.н. не ги ли броиш? 
Променили са интерефейса си почти изцяло, държи се по-добре от всякога, батерията е супер стабилна и това за теб не е кой знае какво? Брееей.... явно имате прекалено сериозни очаквания от телефоните си.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Е, те искат с всяка нова версия всичко да е коренно различно от преди, че да кажат: "Ей това го нямах преди, а сега го има" или "Това изглеждаше по друг начин, а сега не ми харесва".
Няма как всяка нова версия на Android да е кой знае колко различна от предходната.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

А пък то си има нови неща:blu Light, промяна резолюция на дисплея, различен файл мениджър и разни други, но си абсолютно прав. Като дойде по- масово очаквам:"Ей, как да се върна на 6.0?"

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

(2017-01-22, 17:14:15)smiley написа:  А всичките новости "под капака" като оптимизации, секюритита, подобрена батерия и т.н. не ги ли броиш? 
Променили са интерефейса си почти изцяло, държи се по-добре от всякога, батерията е супер стабилна и това за теб не е кой знае какво? Брееей.... явно имате прекалено сериозни очаквания от телефоните си.

При мене изобщо няма промяна при батерията да ти кажа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)