Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S7/S7E Android 7.0

При мен е така. Не съм обръщал внимание на такива неща до сега.

'g'SM-G955F
Цитирай
Аксесоари

Така е вече, това е едно от промените.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Не може ли да се промени да не остават така отворени? Много е дразнещо..

Huawei P30 Pro Breathing Crystal 128GB & Huawei Watch GT2
Цитирай

Какъв е проблемът? Течение ли става като са отворени? Big Grin

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Здравейте. 
Сигурно правя неще неправилно, въпреки, че не ми за първи път, но не мога да разархивирам английския РОМ. Дава ми следната грешка:

!   C:\SVETLIO\ANDROID\S7 - G930\G930FXXU1DQB3_G930FOXA1DQB1_BTU.zip: The archive is corrupt



Какво може да е това?
Преди няколко седмици ми даде същата грешка като тглих ром за таблета ми, пак от samfirmware

Android | iOS | BlackBerry
Цитирай

Напълно възможно е да не е изтеглен до край. Ползвай програмата Samfirm - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=82567

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Пуснах да тегли с програмата. Мерси.

Android | iOS | BlackBerry
Цитирай

Само на мен ли ми се струват малко неземни тези 2,5GB?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2017-02-25, 13:58:36)svetliol написа:  Здравейте. 
Сигурно правя неще неправилно, въпреки, че не ми за първи път, но не мога да разархивирам английския РОМ. Дава ми следната грешка:

!   C:\SVETLIO\ANDROID\S7 - G930\G930FXXU1DQB3_G930FOXA1DQB1_BTU.zip: The archive is corrupt



Какво може да е това?
Преди няколко седмици ми даде същата грешка като тглих ром за таблета ми, пак от samfirmware

Провери големината на архива. Ако не отговаря на посочената от Самсунг, архива не е изтеглен напълно и трябва отново да се тегли. Ако е каквато трябва да е пробвай с друг архиватор да я отвориш. На мен също ми даваше грешка докато не пробвах с WinRar.

Samsung Galaxy S7Edge  Black
Цитирай

Може ли някой да ми каже как да си синхронизирам контактите от телефона с фейсбук контактите? Не успявам да намеря успешно решение за merge. Преди на 6.0 имаше схема, но на 7.0 не мога да намеря откъде.
Цитирай

Поръчах си С7 едж силвър, но да ви питам, че не съм наясно още. Той е с 6.0.1 андроид. Направо да са слагам 7цата и по-добрият вариант ли е
Цитирай

(2017-03-02, 14:24:30)nqlid написа:  Поръчах си С7 едж силвър, но да ви питам, че не съм наясно още. Той е с 6.0.1 андроид. Направо да са слагам 7цата и по-добрият вариант ли е

Не бързай до няколко седмици ще дойде вече го има наличен за много региони.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

Някой има ли проблем с повишаващото звънене на алармата ? Просто не сработва. На 6.0.1 си работеше идеално.

POCO F1
Цитирай

При мен работи.
Цитирай

Днес след ъпдейт до 7.0 на Теленор не ми светят бутоните до хоума.Може ли да се включат от настройките и само при мен ли е така..

.... S22 Ultra Phantom White 256GB
.... S10 Plus Prism White 128GB....
.... S7 Edge Silver Titanium 32GB .....
Цитирай

Ресет правил ли си? Пуснал ли си енергоспестяване?

Sent from my SM-G935F
Цитирай

(2017-03-03, 21:22:57)degman написа:  Ресет правил ли си? Пуснал ли си енергоспестяване?

Sent from my SM-G935F

ресет не спестяването е включено

.... S22 Ultra Phantom White 256GB
.... S10 Plus Prism White 128GB....
.... S7 Edge Silver Titanium 32GB .....
Цитирай

Изключи го.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

(2017-03-03, 21:30:34)degman написа:  Изключи го.

Sent from my SM-G935F

да изключих го всичко си е ок  Big Grin благодаря

.... S22 Ultra Phantom White 256GB
.... S10 Plus Prism White 128GB....
.... S7 Edge Silver Titanium 32GB .....
Цитирай

Здравейте, някой може ли да ми каже как да си изкарам горе падащото меню "бързи настройки"-директен достъп до някои подменюта от настройките.
При Android 6 си го имаше. Тук не намирам такава опция.
Цитирай

Няма такава опция вече просто.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

Променили са часовничето на алармата, кефи ме.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2017-03-03, 23:17:19)degman написа:  Няма такава опция вече просто.

Sent from my SM-G935F

А беше много удобно. Бях си изкарал всичко, което ползвам постоянно- в това падащо меню. 
Не съм много очарован засега. Нова визия, но орязани практични "хитринки" от преди.
Цитирай

Здравейте! С GBL съм, но с карта на Виваком. Дали при инсталация на ъпдейта ще се появят посочените от вас проблеми с обхвата или те са само с клетките на Теленор, независимо от ром-а?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-03-04, 08:54:28)radotr написа:  Здравейте! С GBL съм,  но с карта на Виваком. Дали при инсталация на ъпдейта ще се появят посочените от вас проблеми с обхвата или те са само с клетките на Теленор, независимо от ром-а?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Само с карти на Теленор е проблемът.

 S7Edge  MiMax  Mate20Pro S21Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)