Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S7/S7E Android 7.0

Радваме се , че си доволен..ОБАЧЕ какъв ти е телефона и т.н...попълвайте си инфото в "подписи и данни"

                                                                    
Цитирай
Аксесоари

Това достатъчно ли е ?


Прикачени файлове
.jpg Screenshot_20170329-201054.jpg Размер: 60.93 KB  Сваляния: 142
Цитирай

Имам пак въпрос. Изчезнаха ми нотивикейшъните за пропуснати повиквания при заключен екран. Преди излизаха и в ALWAYS ON дисплея, а сега за да видя дали имам пропуснато трябва да отключа телегона

Samsung Galaxy Note 3 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S10
Цитирай

защо немога да инсталирам Smart Switch на компютъра ? http://prikachi.com/images.php?images/988/9081988c.png

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

(2017-03-30, 21:19:52)denilika написа:  защо немога да инсталирам Smart Switch на компютъра ? http://prikachi.com/images.php?images/988/9081988c.png

Аз също имах проблем с това. И намерих друга исталация. SmartSwitchPC_4116052_2.exe Потърси в гугъл и слагай тази.

'g'SM-G955F
Цитирай

(2017-03-30, 21:19:52)denilika написа:  защо немога да инсталирам Smart Switch на компютъра ? http://prikachi.com/images.php?images/988/9081988c.png

Инсталирай microsoft visual c++ 2008 и ще тръгне.

Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай

Появи се приложението TouchWiz за С8, може да се инсталира на С7 с андроид 7 (http://www.apkmirror.com/apk/samsung-ele...7-release/) и подредбата на иконите става като на С8, пробвах го и работи.

Каквото дойде
Цитирай

Колега, ако може снимай екрана да се види точно кскво се променя.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2017-03-30, 20:47:59)eXb0y написа:  Имам пак въпрос. Изчезнаха ми нотивикейшъните за пропуснати повиквания при заключен екран. Преди излизаха и в ALWAYS ON дисплея, а сега за да видя дали имам пропуснато трябва да отключа телегона

Виж дали в настройките за заключване не си активирал случайно да ти скрива всички notifications при заключен екран.

Максимално допустимия размер на подписа е 400 символа, разположени на до 2 реда!
Цитирай

Ето как изглеждат настройките и моя екран без отделени приложения


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай

А как да си върнем стария? Коя версия е ?

Samsung Galaxy S8 Plus / Midnight Black / 64 GB
Цитирай

(2017-03-31, 10:55:01)zootv написа:  Ето как изглеждат настройките и моя екран без отделени приложения

Има ли някаква разлика от нашия или нова функция?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

А защо неми идва ъбдеит на мене какво да видя и как да разбера ?

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

С. Игнатов, стария се връща от приложения, тъч уиз ,горе трите точки, деинсталирай обновяване.
Ники, можеш да скриваш приложения, да променяш док бара,по различна визия,свайп нагоре- надолу влизаш в екран приложения...
Денилика, какъв ъпдейт? Ако е за тъч уиза, това е апк.,което се инсталира.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Новата версия на тъч уиза е готина,оставам си с нея,тъкмо да свиквам за S8 Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2017-03-31, 15:20:31)gogon написа:  С. Игнатов, стария се връща от приложения, тъч уиз ,горе трите точки, деинсталирай обновяване.
Ники, можеш да скриваш приложения, да променяш док бара,по различна визия,свайп нагоре- надолу влизаш в екран приложения...
Денилика, какъв ъпдейт? Ако е за тъч уиза, това е апк.,което се инсталира.

А дали ще точи батерия и така нататък?
Това като разбирам аз е един вид отделен лаунчер?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Не е отделен лаунчер ,ами ъпдейт на сегашния с този от С8.Пък защо да точи батерия?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Ако точи батерия може да се махне, мен ме радва, че се освободи едно място в дока, там където бе иконката на "приложения". Имам инсталирана и Нова, но сега съм на вълна тъч уиз Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

И аз я сложих.... реално освен липсата на dedicated копче за менюто и възможността за криене на приложения (НАЙ-НАКРАЯ!!!!) е идентичен със това което имахме до сега. Все пак и аз ще остана с него - харесват ми суайп жестовете за отваряне на app drawer-а.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

@smiley ,апп бутона се пуска от настройките на лаунчъра.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Видях, да. Ама то ако и бутона оставя, направо да връщам старата версия на лаунчъра (:

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Хм...в крайна сметка махнах актуализацията,установих,че в дока разстоянието м/у надписите на преките пътища и края на дисплея става твърде голямо Sad    ,може би е предвидено място за софтуерните бутони,също така ми се намали размера на шрифта на уиджетите,които използвам ,увеличи се и разстоянието в горната част.Изобщо използваемата част на дисплея намалява.Ами това е,извинявам се ,че само си променям мнението,но тези неща по-горе не ги бях забелязал.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Инсталирах го но не мога да стартирам ? http://prikachi.com/images.php?images/865/9082865d.png
И двете и виртоала ++
И тази версиа на програмата SmartSwitchPC_4116052_2.exe

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

То си пише , че нямаш инсталирано mfc90u.dll . Да не си с "xp" .

Storstark
Цитирай

Във xda има и иконите от S8, но за устройства, които не са с root е trial т.е след 5-10 минути автоматично ти връща иконите по default... много тъпо

Huawei P30 Pro Breathing Crystal 128GB & Huawei Watch GT2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)