Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S7/S7E Android 7.0
#76

При мен не е давало грешки досега никакви Wink

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#77

(2016-11-12, 16:06:02)smiley написа:  Ако сложиш нугата с один и ползваш и 4-те файла, тогава CSC-то ще ти се промени на английското.

Да това го знам, въпросът ми е , след това ако сложа 6.0.1 с 4те файла от BGL софт дали ще се върне на BGL ?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#78

(2016-11-12, 17:03:31)Nikito82 написа:  Да това го знам, въпросът ми е , след това ако сложа 6.0.1 с 4те файла от BGL софт дали ще се върне на BGL ?

С 4 те файла би трябвало да си се върне както преди  BGL ето този има 5  G930FXXU1APAW_G930FOXX1APB1_BGL  на единият пише HOME предполагам че ако се флашне с него ще стане пак като преди не съм го пробвал за сега ползвам 7.0

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#79

(2016-11-12, 13:43:41)falio написа:  [Изображение: 959dd470000beba1220d8c9fcf2e0f6a.jpg][Изображение: 393bed2c592fe7c621d5320def8e937b.jpg][Изображение: c48abd6c79ec3653f6a618ccbdb19853.jpg]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Render script score е по-дбре.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#80

И след фактори ресет продължава


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S20
Цитирай
#81

Аз ли бъркам нещо?.Моя на антуту прави 136 000. 
   

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#82

Не бъркаш, резултатите в бенчовете са доста по - слаби отколкото със 6.0.1. Поне тъпото антуту и гийкбенч мултикор.
Цитирай
#83

Smile Мен не, че ме засяга толкова, даже изобщо, ама ако това е истина от другия бряг ще ни изядат Smile Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#84

Render script score е по-дбре в горните скрийншотове, но мулти кор на процесора го разбивам с 5530
render скрипта обаче е едва 2805
На антуту съм стигал до 138 000 +
Айфонът на антуту стигат до 172 000 +
А на мулти кор и сингъл кор около 6 000 + .... На сингъл кор също около 5000 ... тук си ни размазват, че вече и на мулти.
Така добре са си оптимизирали йоса че ...
С ябълка 6 бяха много зад нас, но със седем ни минаха... 
Само с 4 ядра  срещу 8 ... И с по-малко памет от нас.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#85

Там е работата че имат наистина най - добрия SoC в момента. Това като цяло няма никакво значение, никога няма да го видим тоя чип какво може под андроид. Със сигурност няма да е толкова добър, но пак ще е по - бърз. Сега фактите са си факти. И какво от това? Напълно възможно е ексинос или снапдрагон да са по - бързи с андроид 7 в реални условия, тоест с работа в приложенията. Това че падат в разните му бенчове - е самсунг нали бяха обвинени преди че биели на бенчове защото като ОС засече бенч и вдига тротлинга на по - висока температура и включва всички ядра на максимална скорост. Ще го направят отново и ще изкарват по - добри резултати...... И какво като ми лагва в контактите, дайлъра или някоя игра? Знаем вече къде е и А10, ексиноса и двата снапдрагона. От тук се интересувам само от това да има подобрение в работата на телефона като цяло и подобрение в батерията! Разните му бенчове да си ги играят тия за които това е важно, за мен лично на този етап не е Wink
Цитирай
#86

138820 на антуту ! И това стигна да сме на 8-мо място ...
Няма да споменавам първо и второ чии са ...
Изпреварва ни OnePlus 3 Mi | 5s  mI | 5S Plus LEX 720
Да подчертая, това е на 6.0.1

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#87

Толкова като са ви важни резултатите от бенчове, защо не си вземете съответния китайфон, който е на първо или второ място. Аа... забравих... Защото нямат най-добрият дисплей, една от най-добрите камери, голям брой функции в софтуера, добра софтуерна и хардуерна поддръжка и не са произведени от утвърдена компания.

Стига бе хора, няма перфектен телефон (все още). Имаме една камара плюсове, които засенчват другите телефони, а вие се хващате за единия бенчмарк. Айфона има хубави точки на бенчмарковете, но няма да стигне един пост да изброим колко сакат е в други отношения.

Свободни сте да гласувате с портфейлите си кой телефон да притежавате.

Досадно е вече...

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#88

1. Защо не си купи друг телефон, имаш избор между седем по - бързи?
2. TW винаги е бил и все още е доста по - тежък шел от на другите особено ако ползват почти чист андроид
3. S7/ Edge имат определени предимства пред другите, също имат и недостатъци
4. След като си имал предпочитания към бързина определено явно самсунга не е за теб
5. Защо продължаваме да пишем за тия бенчове?
6. Самсунга е по - бавен, на мен не ми пука особено, при положение че е достаъчно бърз и актуален дори в момента.
7. Помолих по - назад да не се отклоняваме от темата, пак го направихме включително и аз. Стига с тия бенчове, няма смисъл от повече писане кой телефон е по - бърз защото няма общо с ъпдейта и бета софтуера Андроид 7.

Надявам се вече да се върнем към нормално обсъждане по темата и без повече приказки кой по - по - най - в бенчовете Wink

При още мнения за мерене на бенчове с други телефони ще заключа темата за известно време. Явно няма друга оправия все си ни влече да се сравняваме.......
Цитирай
#89

За мен единственото, което има iphone са актуализациите на системата, заради което не бих взел, защото като система не ми харесват. Бенчмаркпвете пък изобщо не ме интересуват. Всеки може да си ги върти както му е кеф и не са ми мерило толкова. Мерило ми е реалната работа на телефона.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#90

(2016-11-12, 18:55:26)ivkos написа:  Толкова като са ви важни резултатите от бенчове, защо не си вземете съответния китайфон, който е на първо или второ място. Аа... забравих... Защото нямат най-добрият дисплей, една от най-добрите камери, голям брой функции в софтуера, добра софтуерна и хардуерна поддръжка и не са произведени от утвърдена компания.

Стига бе хора, няма перфектен телефон (все още). Имаме една камара плюсове, които засенчват другите телефони, а вие се хващате за единия бенчмарк. Айфона има хубави точки на бенчмарковете, но няма да стигне един пост да изброим колко сакат е в други отношения.

Свободни сте да гласувате с портфейлите си кой телефон да притежавате.

Досадно е вече...
Аз затова гласувах и за двата Big Grin Big Grin Big Grin 
Кеф ти риба, кеф ти паламуд...


По темата: кога се очаква официално 7.0?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#91

Както е тръгнало декември или началото на януари. Предполагам, не съм сигурен, но не много време след бетата пускат официалния.
Цитирай
#92

Ако не стане като тая година с 6.0.1 за s6. Лъже ли ме паметта или започнаха да получават от февруари някъде. Но се надявам да е по-рано.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#93

Може ли да ми се обясни като по-невеж в темата за Андроид, притежавам Андроид от няколко месеца само, какво толкова дава по-новата версия на Андроид, на Айфон ми е ясно, там каквото ти дадат- това е.

Но при Андроид с един роот и custom rom имаш всичко(буквално всичко), каква ще е разликата с 6.0.1, освен темите, по-различни иконки и това да си правиш резолюцията различно... ми това го постигнах и с custom rom.
Разбрахте ми въпроса нали?

За какво е това цялото чакане? и защо е толкова важна поддръжката при Андроид, като след година или две аз свободно ще си му слагат каквито си искам custom rom-ове? (и пак дето се вика ще си е актуален).

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#94

При мен за едно денонощие не дава никакви проблеми Нугата. Батерията също ми се струва, че е по-добре. Ползвам го с всичко включено - мобилни данни, синхронизации и т.н. и макар, че е на първия цикъл все още, усещам голямо подобрение в батерията.
Само едно нещо не мога да намеря или още го няма като настройка - как да сменя картинката на заключения екран с моя

Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#95

(2016-11-12, 19:10:43)Marto.g написа:  Ако не стане като тая година с 6.0.1 за s6. Лъже ли ме паметта или започнаха да получават от февруари някъде. Но се надявам да е по-рано.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

Ами при положение че истинския им флагман го няма вече заради гърмежите остава флагман S7/ Edge затова си мисля че тоя път може да побързат малко. Достатъчно негативи поеха за да рискуват да дразнят настоящите си клиенти, така или иначе трябва да си върнат доверието. Това е един от начините Wink

(2016-11-12, 19:12:48)Victormihov написа:  Може ли да ми се обясни като по-невеж в темата за Андроид, притежавам Андроид от няколко месеца само, какво толкова дава по-новата версия на Андроид, на Айфон ми е ясно, там каквото ти дадат- това е.

Но при Андроид с един роот и custom rom имаш всичко(буквално всичко), каква ще е разликата с 6.0.1, освен темите, по-различни иконки и това да си правиш резолюцията различно... ми това го постигнах и с custom rom.
Разбрахте ми въпроса нали?

За какво е това цялото чакане? и защо е толкова важна поддръжката при Андроид, като след година или две аз свободно ще си му слагат каквито си искам custom rom-ове? (и пак дето се вика ще си е актуален).

Както видя преди малко има доста хора които гледат цифрите в бенчове сякаш това е най - важното, за други цифрите на версията на ОС е пък най - важното, това да си с последния андроид е все едно си супер актуален защитен и т.н. Аз лично от 5.0.2 на LG G2 нямам никакви оплаквания и съм го писал и преди, след андроид 5 няма нещо толкова във 6 и 7 което да си заслужава бързането или жалването че няма новата версия ама ето различни хора различни предпочитания Wink
Цитирай
#96

Със Custom Rom на S7 edge може да се постигне дори 155000 точки , ако са важни точките...

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#97

Андроид 7 не е нищо по-различно от появата на различните операционни системи през годините, като започнеш от windows xp, vista, 7, 8 10 ПРИМЕРНО !
С какво едната е по-добра от другата ? Вероятно има добри страни, но и толкова недостатъци, защото всяко ново нещо, носи със себе си и доста недоизпипани неща.
С какво андроид 7 ще е повече от маршмелоу ? Вероятно по цифрата, защото лично за мен не виждам оптимизирана операционна система която позволява работата й с пълния набор от хардуерен потенциал.
Все едно да ползвате супер бърз процесор на настолния си компютър, и операционна система която не му позволява да работи на оптимални параметри.
Така гледат на нещата хората занимаващи се с хардуер.
Като човек който се занимава с това от години, за мен хардуера има значение, както какъв двигател има под капака на дадена кола. Иначе всеки щеше да си кара евтина кола, и нямаше да брои спортните коли за повече.
За мен това са оправдания, че някой не се интересува от цифрите показани от дадено устройстео, това вече не е само телефон, това е един малък лаптоп, таблет или прочие.
А и на пазара има няколко вида клиенти, едните купуват нещо което знаят какво може, други купуват, защото е модерно. Трети си купуват розов лаптоп, бз да ги интересува конфигурцията.
Разни хора, разни идеали.
Като заключение по темата за да не се сметне за офтопик, очаквам повече от официалната версия на андроид 7, но нещо ме кара да си мисля, че ще си остана с чакането.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#98

Никой не е казал че хардуера няма значение а че бенчовете в момента нямат значение. Виждаме всички че андроид 7 бета на този телефон е излагация като точки. Явно има доста неща които трябва да се подобрят и перформънса е едно от тях. И аз предполагам че ще има подобрение в официалната версия но ще се разбере скоро надявам се.

Иначе към тези които го ползват - удобни ли са новите тогъли, не говоря за цвета а за това че са пръснати а не както досега? От това което видях като снимки изобщо не ми харесаха, ама едно е на снимка, друго да каже някой как е в действителност.
Цитирай
#99

(2016-11-12, 20:11:21)degman написа:  Никой не е казал че хардуера няма значение а че бенчовете в момента нямат значение. Виждаме всички че андроид 7 бета на този телефон е излагация като точки. Явно има доста неща които трябва да се подобрят и перформънса е едно от тях. И аз предполагам че ще има подобрение в официалната версия но ще се разбере скоро надявам се.

Иначе към тези които го ползват - удобни ли са новите тогъли, не говоря за цвета а за това че са пръснати а не както досега? От това което видях като снимки изобщо не ми харесаха, ама едно е на снимка, друго да каже някой как е в действителност.

Така е, съгласен съм с теб, но на този бенч няма само нашия телефон, има много други андроид устройства. 
Малко или много + или -  има опирна ориентировъчна точка. 
Иначе и на мен не ми допада този изчистен светъл дизайн, бях много доволен от кит кат, защото харесвам черното, но това подлежи на промяна с някоя тема.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай

Не темата е проблема а това че са пръснати самите тогъли. При 6 са на едно място, при 7 на три слайда така да го кажа. Изобщо не изглежда удобно, и предполагам че не е. Това че при чистия андроид са така не знам защо ги оставиха и тук така.

Sent from my SM-G935F
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)