Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Phab 2 Pro - КОГА ?
#1

Здравейте колеги !

Имате ли някаква информация КОГА най-сетне ще се появи това телефонче на пазара ? 
http://shop.lenovo.com/bg/bg/tango/

Аз съм впечатлен от дизайна и функциите които ще предоставя. Цената дококото четох ще е около 400 долара.
Въпроса е кога ще се появи това чудо?  Grater
Цитирай
Аксесоари
#2

Единствената информация която намерих е че скоро ще се появи в един от големите онлаин магазини за продажба на телефони.Не е посочена точна дата от кога ще е наличен телефона.И аз съм много впечатлен от функциите на телефона,първия смартфон с новата технология на google- Tango която дава възможност за игри и програми в добавена реалност.

Изпратено от моят Lenovo P70-A с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#3

От Леново взеха , че ми отговориха във Фейсбук:

" Привет. Очакваме този модел през декември в търговската мрежа.
Смартфонът ще струва около 999 лв. "
Цитирай
#4

Вече го има в Леново, от два дни си играя с него. В момента си правя кухнята. Невероятен помощник за идейни проекти. Измеряането на разстояния е много прецизно...
Цитирай
#5

здравейте колеги не знам дали тук трябва да постна моя въпрос но да питам имам телефона от почти седмица и искам да попитам дали и при вас свири само едната колонка отдолу
Цитирай
#6

Просто се зачетох в темата от любопитство и видях горния въпрос.
Panoramiks, говорителя на телефона е само един. Другата "решетка", която си мислиш, че е говорител е всъщност главния микрофон. Това е отдавна и често срещана практика на призводителите за някаква псевдо симетричност и лъжлив евтин трик за изглед за стерео говорители.
Цитирай
#7

Как се справя?
Някакви минуси?
Дайте малко мнения колеги,че мисля да си го взема от Теленор.?

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай
#8

(2017-10-10, 19:15:52)DeCkard написа:  Как се справя?
Някакви минуси?
Дайте малко мнения колеги,че мисля да си го взема от Теленор.?

Камерата му е под всякаква критика.
Аз лично не го препоръчвам и не бих си взел втори път такъв.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)