Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S4 за 400 лв., подозрително евтин?
#1

Здравейте, в БГ онлайн магазин (Астрал Мобил). предлагат Samsung S4 VE I9515  за 399 лв., смущава ме дали цената е реална за модела, да не е реплика или втора употреба. В други магазини гледам, че е над 500 лв.
Цитирай
Аксесоари
#2

За мен цената си е напълно нормална, но за 400 лева можеш да си вземеш много по-хубав телефон.

Motorola Defy Mini -> Sony Xperia Sola -> Samsung Galaxy Core -> Motorola Moto G 8GB -> iPhone 5 16GB -> Samsung Galaxy Note 3 Neo -> iPhone 4s 16GB -> LG G2 16GB -> Samsung Galaxy Alpha 32GB -> Huawei P9 Lite -> iPhone 5S 16gb
Цитирай
#3

Е щом за 400 лв можеш да си вземеш по-добър, то кое и е нормалното? Много му е вече и толкова ...
Цитирай
#4

Разгледай другите онлайн магазини за този модел 9515 , и сравни сам за да си отговориш на въпроса!Иначе да за 400лв по-добре по-нов модел та дори да е втора ръка, макар S4 да си е куче все още.
Цитирай
#5

В крайна сметка го взех...Оказа се, че има все пак някаква причина за ниската цена, при получаването стикерът на кутията беше отпечатан, от магазина ми казаха, че телефонът е бил последна бройка от щанд. Но изглеждаше напълно нов и непокътнат и си го платих. Иначе наистина е доста стар модел, но отдавна исках да го имам, а и може би е по-добре стар флагман пред нов телефон среден клас, камера, звук, екстри, при флагмана са си на високо качество. Засега работи добре. Само ме притеснява нещо, което не очаквах, като погледам известно време дисплея, започва да ме боли главата. Преди (на TFT дисплей) не съм чувствал нещо подобно,дали проблемът не е в трептенето на екрана (ШИМ)? За Амолед дисплеите четох, че регулират яркост със ШИМ и може да натоварват повече...
Цитирай
#6

ми незнам, мен не ме боли глава ама допускам, че е възможно.
Цитирай
#7

Имам една S4-ка,неразличима от нова за 250лв.

Samsung Galaxy s24Ultra5G 1TB
Цитирай
#8

(2016-12-17, 14:33:25)maripic написа:  Имам една S4-ка,неразличима от нова за 200лв.

Samsung Galaxy s24Ultra5G 1TB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)