Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Загуба на хронология на обажданията и част от контактите
#1

Здравейте, днес установих, че част от контактите ми липсват както и цялата история на обажданията. Ситуацията поне както аз я разбирам е следната - в гугъл акаунта са по-голямата част от номерата в монета (синхронизацията към Google, Viber и Whattsapp e включена) , малка част в СИМ 1 и 2 и паметта на телефона е презна. Също изписва, че не е открита папка vCrad в телефона при опит за синхронизация ръчно от вътрешната памет. Всичко това ме навежда на мисълта, че по някаква причина въпросната папка или е премахната или си е още там но системата не я разчита. Друго което не ми е напълно ясно е къде са се запазвали до сега телефоните по подразбиране и как някои са в гугъл акаунта, други не, при положение, че няма никаква зависимост с датата на въвеждане, например (тоест каква е методологията на синхронизация). Много ще съм благодарен на съвет дали може да върна информацията и как?

п.п. Вчера два пъти батерията ми пада по време на разговор и предполагам, че тогава е възникнал проблема. Също забравих - SD картата работи като вътрешна.
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)