Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

И аз съм на това мнение, но не исках да избързвам. Вече графиката ми за буден и включен екран е много по-добра. И онзи процес, за който бях питал преди е вече на 200mah консумация на 50%, а не на 300+ като преди.

          
Цитирай
Аксесоари

Вече е налична 394, сега я тегля.

       

Това е версията за двусимката.

Лошото е че не намирам информация какво е новото освен секюрити пач 1март. Но този ъодейт е по-голям като мегабайти от предните, което ме навежда на мисълта, че няма да е само секюритито.

Вече съм с нея, ще видя как се държи.
Цитирай

Здравейте, вече и аз съм с 394 и единствената разлика която забелязвам е повечето свободна рам над 2ГБ. Dance Dance Dance
Цитирай

Да, в началото след рестарт винаги е над 2гб. След ден два е ще е по-малко. Но е добре, не правя разлика спрямо 393, който си беше супер.
Цитирай

Налична е вече версия 395 от тази сутрин. Вече съм с нея.

   
Цитирай

И аз съм от два дни не намирам разлика.
Цитирай

То реално не са писали дали има нещо ново освен секюрити пача. Батерията обаче при 394 беше малко по-зле спрямо 392/393. Сега с 395 пак ми се вижда много добре.
Цитирай

Сега получих за сефте по нормалния начин без Firmware Finder 396. Тегля го и да видим.

   
Цитирай

На мен ми го даде след като цъкнах от опциите и после изтегляне на най-новият пълен пакет. Вече съм с него. Беше към 2.4гб
Пише че има актуалзации на гугъл за май месец. Пресен прсен!

HUAWEI NOVA
Цитирай

Взехме поне секюрити ъпдейтите да ги получаваме със скоростта на Нокиа Smile
Цитирай

Аз съм още с В391 и по нормалния начин, не ми излиза актуализация. Сигурно ще трябва ръчно да мина на В395.
Цитирай

Минавай направо на 396. Но виж първо с коя версия си, 1сим или 2сим. 2сим е can-L11 и ако е така, теглиш тази версия от снимката. И от 391 минаваш директно на 396.

   
Цитирай

Да с две сим е апарата и е това, което си показал на снимката. Благодаря за съвета
Цитирай

(2018-05-22, 14:31:20)vrab написа:  Аз съм още с В391 и по нормалния начин, не ми излиза актуализация. Сигурно ще трябва ръчно да мина на В395.

Какво имаш предвид,по нормалния начин? Понеже има няколко опции за обновяване:
HiCare-Друго-Актуализация
Настройки-Актуализация на системата-проверка за актуализации
или
Настройки-Актуализация на системата-трите точки горе вдясно-Изтегляне на най-новия пълен пакет

На мен ми се появи най-новата,след като цъкнах Изтегляне на най-новия пълен пакет.По другите наичини не ми показваше да има актуализация.

За това питам.

HUAWEI NOVA
Цитирай

Ами това са нормалните начини, а ръчно е през Firmware finder. Освен тези начини, които си описал - другия е през HiSuite, при свързване на телефона към компютъра. При мен точно така и се получи. През HiSuite ми даде за налично обновяване и през него го инсталирах. Така че сега съм с последната В396. През менюто на телефона - Настройки-Актуализация на системата-проверка за актуализации - не излизаше нищо.
А това за "трите точки горе вдясно-Изтегляне на най-новия пълен пакет", не бях пробвал не знаех, че я има тая опция. Занапред и от там ще проверявам. Излиза, че трябва да се проверява през всички възможни начини.
А с това последното обновление, намаля с около 10% използваната RAM, както и батерията по-бавно се изразходва.
Цитирай

Батерията наистина е по-добре спрямо 395, но 395 беше по-зле спрямо предните ъпдейти.
Като цяло съм доволен и аз от 396. Добре работи и наистина батерията е добре и не само тя.
Цитирай

Да,работи много добре,дори след като изчистя приложенията,ми дава (в повечето пъти) малко над 2 гб памет на разположение.
От компанията някой се е размъдал за ъпдейти! Smile

HUAWEI NOVA
Цитирай

Има ли бърз начин да изключвам и включвам заключването на екрана тъй като рядко ми се налага да си заключим телефона. Онзо ден сложих първо на патерн - Опитах се да го върна без защита да е...но стана на парола с което по-лесно го отключвам.
Как да изключа опцията?

 Тези ъпдейти, за които говорите ръчно ли ги правите тъй като определено искам да го update-на.
Също и как задавате инд.мелодии на контакти?


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Ти с коя версия на софтуера си?

За мелодията, влизаш в самия контакт и най-долу под номера му има опция за задаване на индивидуална мелодия.
Цитирай

Ето. 
Пп. Досадния аутокрект как може да се махне ?
 C Huawei Swype съм.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Още си с Андроид 6!? Изумяваш ме защо още не си го ъпдейтнал.
Давай и виж дали ще имаш друг ъпдейт след това.
Ако ще помагаме.
Цитирай

В340 е последния ъпдейт през телефона.

Huawei P30 lite, Huawei T5, Huawei GT2
Цитирай

Явно се оказва че съм живял под някой камък...чакам официални ъпдейти по стандартните начини, но няма никой - все още съм с B340.


Няколко въпроса относно ъпдейтването чрез FF.

1. Това официални ъпдейти ли са? В приложението ясно пише че дава достъп до все още неизлезли ъпдейти...
2. Безопасно ли е да се слагат ъпдейти от там?
3. Има малко по-нова версия на B396 от 5.05.2018 (вижте снимката). Разликата между двата е само в този номер отзад (не знам какво означава) Коя от двете да слагам в случай че отговорът по точка 2 е "Да".
4. Как мога да проверя по IMEI дали съответния ъпдейт е валиден за мен? С L11 версията съм.

   

Благодаря на отзовалите се.

HTC One S /z520e/ Version 4.1.1. ----> Lg L Bello Black Titan ----> Huawei Nova Titanium Grey
Цитирай

1. Да.
2. Да.
3. Тук не мога да помогна.
4. В самата програма има проверка по IMEI дали е одобрен ъпдейта за твоят модел.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Ще пиша малко по-късно и ще ти отговоря на всички въпроси, особено коя версия да теглиш.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)