Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

И батерията се държи много добре.
От 6:30 сутринта на батерия, от 8:30 на 4G с постоянни мобилни данни до към 18:00. После на WiFi.
Имам 4 часа екран и 1 час разговори, с 2 сим карти, постоянно включен Bluetooth с вързани гривна и hands free и сега в 23:39 съм на 35% батерия.
Ами, държи много. Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на XAn4ETO за това мнение:
  • saw888
Цитирай
Аксесоари

Екстра е!
А това новото приложение, AppGallery, изобщо нужно ли ни е,и с какво е повече от GooglePlay магазина!?

HUAWEI NOVA
Цитирай

Днес имах възможност да сравня с апарат от магазина - екраните на NOVA.
Преди време забелязах спрямо P9, но на тези снимки е спрямо P20 lite (или P smart). Червеното го няма никакво... много е  "бедно" от наситеност.
С НОВА-та в магазина беше идентично. Купувах го през червените 03,2018 (но през *88 с куриер).

Мострата е сниманата, а скрийншота - моят. Явно проблема е хардуерен?
 (на прякото сравнение с две снимки, моя е в дясно). Качих и оригиналите.

http://prikachi.com/images.php?images/850/9375850h.jpg


Прикачени файлове Миниатюри
                   

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

До колкото разбрах, твърдиш, че Новата има проблем с правилното предаване на цветовете, по-специално червеният.
Аз не бих казал, че имам този проблем. Всички цветове са много топно и правилно пресъздадени.
Сравнявал съм ги с една моторола и на жената сонито. Новата ми е идеална според мен.
Цитирай

На теб и тази в магазина вчера - да. Но на моя - са зле. Мисля че снимките са доста красноречиви. Чак ме е яд, че толкова време не съм го забелязал...  Bu

Не ми се дава на сервиз, но явно ще го прежаля за няколко седмици, дано сменят и стъклото.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Даже сега го сравних с айфон7 и един таблет на Самсунг. Цветовете на новата са повече от перфектни.
Ще трябва да ходи на сервиз. Сменят екрана с батерията на този модел.
Цитирай

(2018-07-25, 08:00:26)XAn4ETO написа:  Даже сега го сравних с айфон7 и един таблет на Самсунг. Цветовете на новата са повече от перфектни.
Ще трябва да ходи на сервиз. Сменят екрана с батерията на този модел.

Демек ще стане като нов? Ще запазя файловете и го ресетвам, за да го нося тия дни.

Така и не разбрах може ли да се махне аутокоректа над хуавейската клавиатура - много е досаден, когато вкараш без да искаш някаква дума в текста?!

Едит: Идеи как да разчета този Смс, преди да ресетна?!


Прикачени файлове
.png IMG_20180725_204755.png Размер: 62.43 KB  Сваляния: 116

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

И аз до сега не можах да махна този предсказващ текст. Едно че място заема,друго,че понякога въвеждаш без да искаш грешна дума,ако не внимаваш.

HUAWEI NOVA
Цитирай

Бихте ли дали препоръка за калъф (затварящ се) и закалено стъкло , че ще го давам на брат ми, а той го ползва и на село... кара и доста с кола. Все пак да не го уголемява твърде много.
Рових в Ибей, но ми излизат само за по-новите модели...
Имам силиконов кейс (дебел) и нов протектор за екран, но мисля да си му сложа зак. стъкло.

Също и holder за арм. табло - като навигация, нещо функционално и просто.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Здравейте! Получих ново обновяване 399 по нормалния начин.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И аз гледам, че през FF е одобрен моят по имей, ама и аз го чакам по нормалния начин.
Цитирай

Ок, а някой скоро взимал ли е закалено стъкло откъде или поне как вид е (full, 3D), ще поръчам и флип кейс, но е добре да си има стъкло (не протектор, какъвто имам).
ПП: И за "p 20"-ката дойде вчера ъпдейт Smile

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Последното обновление В399, пристигна и при мен по нормалния начин. А още няма отзиви от тези които са го сложили. Има ли нещо интересно или значимо в тая версия. Щото мисля да я качвам и съм с добри очаквания де.
Цитирай

Слагай, всичко е наред. Чакаме вече следващата 561. Което ми е странно защо такъв скок в номерацията. Значи ще има нещо ново и интересно.
Щом решиха да ни лишат от ореото, сигурно ще ни дадат някоя друга функцийка Smile
Цитирай

И аз видях,че има нова версия. Бая се засилиха наисъина. Дали не подготвят нещата за новата собствена операционна система на хуавей?!

HUAWEI NOVA
Цитирай

Съмнявам се. Пазарът така е утъпкан, че няма как да стане. И Самсунг май на 2 пъти опитваха и си останаха само с опитите за нова операционна система. Успяха да я наложат само в часовниците и телевизорите си.
Цитирай

Имате ли в Display - Подменю Color mode?
Ще видим сервиза какво са му правили.

ПП: Какво закалено стъкло ползвате и попадал ли ви е кабел 1.5-2м читав усб?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Кабел си ползвам оригиналния, но си купих 2м USB удължител от магазин за електроника. Беше около 10лв удължителя, не съжалявам за инвестицията.
За стъкло пиши на ЛС. Поръчах няколко модела от али-то и ще сменям скоро телефона, но не съм вкъщи да ти ги снимам.

Изпратено от моят HUAWEI CAN-L11 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Гледах 1.5м кабел в едно магазинче за аксесоари, но 25лв.
С оригиналния доста често ми е падал, като е на масата или от леглото се пресягам... трябва ми втори кабел.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Нали това ти казвам.......нов кабел е 25 кинта. Удължител за оригиналния е 10лв, а с 2м удължител ще имаш почти 3м кабел. Отделно, че удължителя може да се ползва и за друг кабел при необходимост Wink

Изпратено от моят HUAWEI CAN-L11 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-08-11, 09:14:02)hakama написа:  Имате ли в Display - Подменю Color mode?
Ще видим сервиза какво са му правили.

ПП: Какво закалено стъкло ползвате и попадал ли ви е кабел 1.5-2м читав усб?


Сподели какво стана със сервиза? Какво му правиха?
Цитирай

(2018-08-11, 15:50:20)xatamoto написа:  Нали това ти казвам.......нов кабел е 25 кинта. Удължител за оригиналния е 10лв, а с 2м удължител ще имаш почти 3м кабел. Отделно, че удължителя може да се ползва и за друг кабел при необходимост Wink
Е, аз такъв имам за мишката, за няколко лева от бившия Конрад го купих. Но искам един мобилен да си имам и дългия за вкъщи.
До сервиза още не съм ходил. Вие имате ли Color mode?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Дай снимка да видим. Не намирам такова нещо.
Цитирай

(2018-08-11, 20:14:13)XAn4ETO написа:  Сподели какво стана със сервиза? Какво му правиха?
Сменили са целия блок дисплей+батерия (заедно са) Smile))) Сервиза е Сръчко, на ул. Леге Buga
И в менюто, има настройка на цвета - но може и да не е от там проблема, нз. Не го тествах с него.
Иначе сега цветовете са супер.

До B382 (ЕМУИ 5.0.1) го ъпнах. Как да го доъпгрейдна?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Аз ти казах, че ги сменят и двете. Само ми е странно защо не са ти го ъпдейтнали до последната версия 399.
Значи през програмата Firmware Finder теглиш версията, която съм посочил на снимката и си готов... Ако си двусимката CAN L11

А ти знаеш ли как се ъпдейтва през тази програма?

   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)