Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Явно трябваше да ги подсетя...
Не съм го правил?! Нещо специфично ли има?

ПП: Стигнах до тук:

ПП2: Успях да сефтосам с маунтването на закалено стъкло, при това фулл, но не залепва само като на видеата с айфоните. Ако имаше и синята лепенка за прахта, щеше да ми спести може би едно разлепване, заради две прашинки..., но ги махнах с кърпичката (имаше мокра и суха). На черен екран, срещу светлината се виждат точките в решетка - нормално ли е?


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
Аксесоари

Отиваш на този мой пост и четеш внимателно стъпка по стъпка. Аз съм писал за 391, но принципът е еднакъв за всяка версия.

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1447267
Цитирай

Дадох ОК на следните два прозореца:
   
   
Промених  проксито през Менуал, дадох си на актуализации - и се пови 391 (но не е 346МБ вече) Smile
Дадох му бърз ъпдейт - но стои на 0% (дали защото батерията беше под 50%)
Връзката я водят слаба или добра (на WiFi съм - в момента е без сим карта).
Дадох рестарт, пробвах да върна старите настройки на проксито - но сега вече стои 382 Sad

Това е последния екран...
   

ПП: Откъде се сменяше езика на телефона, на БГ едва се оправям (свикнах на Енг)

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Като му дадеш бърз ъпдейт и тръгне да се тегли, още на 0% даваш пауза и се връщаш на настройките на WiFi и ги връщаш както си бяха.
Отиваш пак на ъпдейта и го пускаш да продължи и тегленето започва. Ако не го направиш винаги ще ти седи на 0% и ще ти дава лоша/слаба връзка.
Цитирай

Стана, ама кой да чете докрая... (бях сложил Auto, вместо None). 
Благодаря много! 

Как се сменяше езика на телефона?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

   

А сега като си на 391 не ти ли излиза друг ъпдейт?
Ако не дай на същото място горе вдясно трите точки и избери изтегляне на пълната версия и виж какво ще стане.
Цитирай
Photo 

Здравейте! Показва, че имея е съвместим но при опит за обновяване показва това


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Гледам ти излиза 1gb актуализация, във firmware finder има от 176 и пълен пакет над 2gb. От тук идва грешката. Ама недей бърза, до понеделник ще я имаме по стандартния начин.
Цитирай

Стана по нормалния начин, не забелязвам някаква разлика.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Очаквах такъв скок на номера да носи нещо повече, не само секюрити пач.
Цитирай

Днес и при мен дойде по OTA. Засега не виждам нещо ново. Да се чуди човек защо тогава има такъв скок в номера на ъпдейта.
Цитирай

А бе мъдрят нещо,ама ще видим по нататъка.

HUAWEI NOVA
Цитирай

Не знам за вас,но имама проблем със силата на звука от слушалката на телефона. Преди се чуваше много силно,дори ми беше намален до половината,а сега е до края и едвам се чува отсрещния човек,като говори. Някой знае ли от какво може да се е получило така?!

HUAWEI NOVA
Цитирай

Пробвай първо с очевидните причини - вуж дали слушалката не е запушена с прах и боклуци. Имах едно Сони Z3 преди време, супер слаб звук в слушалката, навън нищо не чувах. Много внимателно с клечка за зъби почистих говорителчето и разликата беше огромна.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да, най-вероятно нещо такова е станало. Аз съм чистил даже една Нокиа с прахосмукачка с накрайник за ъгли и разликата после беше голяма.
И винаги пробвай с рестарт Smile Както беше казал големият Бил Гейтс, рестартирай и ще се оправи Smile
Цитирай

Гледам във FF 562 е вече одобрена, някой да е получил и да сподели освен секюрити пача дали има нещо друго ново?
Цитирай

вчера получих 562 и не виждам да има нещо ново
Цитирай

И аз го получих по нормалния начин не намирам някаква разлика.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Нов ъпдейт получен по нормалния начин, не забелязвам разлика.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

То май от тук нататък само секюрити пачове, даже от 391 версия насам. Аз моят го продадох и взех на промоция Нокиа 8 и съм страшно доволен от избора си
Цитирай

И аз съм харесал НОКИА 8 но до януари има време.
Цитирай

(2018-11-02, 21:53:17)XAn4ETO написа:  То май от тук нататък само секюрити пачове, даже от 391 версия насам. Аз моят го продадох и взех на промоция Нокиа 8 и съм страшно доволен от избора си

Колега как е нокията в сравнение с хуавея защото и аз се двуомя дали да не зарежа хуавея
Цитирай

Спрямо този модел на Нокиа разликата е огромна.
Екранът е много по-ярък, все пак 700 яркост срещу 400, бързината и оптимизацията на чистия Андроид е несравнима. Откакто съм го взел, вече 1 месец, не ми е лагнал нито веднъж или пък да се е случило нещо и да ме накара да го рестартирам. Заради оптичната стабилизация не съм успял да замажа нито една снимка. Звукът заради OZO аудиото с 3те микрофона е страхотен в клиповете.
Камерата е доста добра, само малко и куца освтеността на нощните снимки спрямо някои телефони от по над 1000лв, но има начин с плъзгане на пръста нагоре да се осветява малко преди снимане и резултатите са много добри.
Батерията държи повече от Новата, а на мен точно това ми беше няй-голямото притеснение. А реално с първите 50% на WiFi с лекота прави по 5 часа екран комбинирано ползване.
Даже скоро пътувах и го ползвах като навигация малко над 3 часа на максимална яркост, преди това 1 час на WiFi, после около 1 час снимане и едвам го изсипах вечерта с 8 часа и малко екран.
Звукът при разговор и гледане на клипове е много силен и качествен.
Сега този месец с Андроид 9 от Нокиа са обещали и нова версия на камерата, за да изкарат пълния ѝ потенциал.
Иначе за който иска, тегли порта на Пиксел камерата на Гугъл и нещата стават доста интересни Smile
Взех го за 585лв на промоция от Емаг.
Цитирай

Здравейте.Знае ли някой колко струва смяната на дисплея.Днеска го опуснах и направо се нацепи целия.Всичко си работи но стъклото е натрошено цялото.Телефонът е взет от Виваком.Там ли да го нося или да търся сервиз?
Цитирай

Към 1/3 от стойността на устройството. Най-добре направо в оторизиран сервиз - спестява се време.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)