Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

Та дърпам го на около 20% и е там вече няколко отключвания. Но понякога решава пак да го върне на минимум. Явно е софтуерен бъг, който не знам в кой официален форум да опиша с надеждата един ден да го оправят.
Цитирай
Аксесоари
#77

Хвърлил съм око на Nova Plus,но ме спира едно нещо!Навсякъде пишат,че нямал Gorilla Glass ,което за мен е малко абсурдно!!
Цитирай
#78

Взимай, няма да сбъркаш. Чудесен телефон. Да не те спират такива дреболии като каква защита има на стъклото
Казвал съм го и преди- всяко фолио от 2 стотинки пази от драскотини повече от която и да е горила
Цитирай
#79

И аз много се зачудих на Nova-та, че телефонът ми прави вече 3та година. Но малко ми е чудно дали ще свикна на по- малък дисплей, при положение, че исках поне 5.5

Xperia X8 > Arc S > LG G2
Xperia U
Цитирай
#80

@ptrov88, Nova Plus е 5.5", а Nova e 5.0".
Имах възможност да разгледам телефона за кратко в един магазин в Мюнхен. Много ми хареса като дизайн, бързина и цената тогава беше 389 евро. Това, че е със Snapdragon може да е предимство за потребители които се интересуват от custom РОМ-ове.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#81

(2017-01-05, 11:52:02)rumo написа:  Взимай, няма да сбъркаш. Чудесен телефон. Да не те спират такива дреболии като каква защита има на стъклото
Казвал съм го и преди- всяко фолио от 2 стотинки пази от драскотини повече от която и да е горила
Thanks
FM radio има ли?
Понеже,някъде пишат че няма,а другъде,че има
Цитирай
#82

A вече излезе и е наличен Honor 6X.
Цената му е повече от добра за това което предлага. За 500лв: 5,5 дисплей, 2-на камера, 3300ма/ч батерия, метален корпус , осем ядрен Kirin 655, 3гб / 32 ром..Почти същият телефон като нова + но доста по-евтин. само дето е малко по-дебел и трябва да се види сравнение на процесорите, ако на някой му е толкова важна производителността
https://www.vmall.eu/uk/honor-6x-32gb-grey-uk-296890/
Цитирай
#83

(2017-01-05, 11:57:09)ronnie72 написа:  @ptrov88, Nova Plus е 5.5", а Nova e 5.0".
Имах възможност да разгледам телефона за кратко в един магазин в Мюнхен. Много ми хареса като дизайн, бързина и цената тогава беше 389 евро. Това, че е със Snapdragon може да е предимство за потребители които се интересуват от custom РОМ-ове.

Да, затова написах, че ми е чудно дали ще свикна на по- малък дисплей Smile

Xperia X8 > Arc S > LG G2
Xperia U
Цитирай
#84

Телефонът е идеален за нормалният потребител, който не мери всяка точка отгоре от бенчмаркове и тем подобни. Има си и радио.

Достатъчно бърз, удобен и красив. Няма никакви софтуерни бъгове до тук. Аз също прочетох че няма защита на дисплея, но и да имаше - от ден първи с 2.5 D стъклен протектор и забравям. 

Стига сте се занимавали с тази автоматичната яркост, за да спестите някой и друг процент батерия - аз съм го изключил и спрях да си късам нервите.

Мое мнение е че удобните TPU кейсове са кът малко за този телефон и понеже не ми се чакаше 2 месеца да дойде от Китай, а и бях на зор си взех от български магазин това: 
[Изображение: silikon-grb-carbon-za-huawei-nova.jpg]

Пасва идеално и същевременно го запазва доста тънък. Има го и в други цветове. Минусът на този кейс е че остава малко разстояние между протектора и кейса и седи леко грозно, но се свиква бързо (или поне аз съм от този тип хора).

HTC One S /z520e/ Version 4.1.1. ----> Lg L Bello Black Titan ----> Huawei Nova Titanium Grey
Цитирай
#85

Nova Plus има ли радио?
Потам,понеже не се уточнява за кой от двата пишете
Цитирай
#86

И двата модела имат. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#87

(2017-01-09, 17:31:16)n1s0 написа:  Стига сте се занимавали с тази автоматичната яркост, за да спестите някой и друг процент батерия - аз съм го изключил и спрях да си късам нервите.

Автоматичната яркост не я ползвам за пестене на батерия. Поне аз де. Иначе работи идеално и разбрах каква е логиката. 

Само понякога като го отключвам с пръстов отпечатък анимацията е малко лагава. Повечето пъти е супер плавна. Едва ли е заради липса на мощност, по-вероятно е да оптимизация.

Иначе съм наистина и аз много доволен.

Аз си взех този кейс и бих казал, че е от малкото качествени силиконови кейсове. 

 http://www.ebay.co.uk/itm/122227940083
Цитирай
#88

Супер! Сега остана да споделиш и каква е точно логиката на автоматичната яркост и ще сме в джаза всички Smile

При мен всеки път като съм на тъмно и става невъзможно да видя каквото и да е. Sad

HTC One S /z520e/ Version 4.1.1. ----> Lg L Bello Black Titan ----> Huawei Nova Titanium Grey
Цитирай
#89

Като си на тъмно и автоматичната яркост го намали екрана на минимум, дърпаш слайдера там къде искаш да бъде и тази точка я приема за минимум. Ако обаче в друга обстановка решиш пак да донастройваш, на тъмно пак ще стане яркостта на минимум.

Аз така се лутах и се нервих много, но някой ме светна в предните постове за това.
Загасих лампите вкъщи, отключих телефона и активирах автоматичната яркост и слайдъра падна на минимум, после го поставих на около 20% и го оставих така. От 1 седмица някъде, колкото и да е тъмно не пада под това ниво. Ако светна например лампите вкъщи веднага става по-ярък и като ги изключа и пада пак на зададеното от мен положение.

Май бях изчерпателен Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на XAn4ETO за това мнение:
  • n1s0
Цитирай
#90

Разбрах, че са 3 цвята в БГ (златен, сребрист и май титаниум). Вие какъв си избрахте? Среброто ми е малко тривиално, но златния е с бял панел :/ остава тъмния?
Само във Виваком ли ги имат в магазините (Мтел май вече са ги пуснали в магазините)

За кейс - този кристалния е много готин. С него максимално ще се запази естетиката на апарата.
Гледам пича продава и закалени стъкла, iDefend добра марка ли е (3лири парчето)?
Мисля да взема и за P9 (на брат ми закаленото се е разлепило откъм към ръба на силиконовия кейс) Sad

По принцип ми се ще да е нещо с грип, т.е. с плетени ръкавици да не ти се изплъзне при вадене от джоба... но да не увеличават прекалено обема, нещо кожено може би? На стария със силиконов кейс, като му бях лепнал на гърба лепенка за чистене на стъклото - добре се хващаше, но и пречеше понякога.
Още не съм го купил, но калъфа отсега ще трябва да го поръчам, ясно от тук няма читави (като гледам и в другите теми).

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#91

Дали е добра марка еднозначно не мога да кажа. Но кейса е супер, имал съм какви ли не телефони и всичките със силиконови кейсове, но този е страхотен. Отзад отвора за сензора е така направен извит все едно е 2.5D като екрана на телефона, че още по-лесно и точно уцелваш къде да си сложиш пръста.
Пауър бутона и за звука се натискат толкова лесно, че все едно няма кейс. Повечето знаете как са, със сила се натискат.
Цитирай
#92

Откъде и за колко си го купихте? 490лв добра цена ли e (с план в mtel)
Гледах днес във Вива леко розов (с черен панел) а се води златен - какви други има? В сайта на Huawei:

Color
titanium grey/mystic silver/prestige gold



Белия панел ми се струва, че на слънце ще блести повече и по-трудно ще виждаш екрана, ако си на 2-3% и си намалил яркостта до минимум. С черен панел коои цветове са? Но златния си го бива:
http://consumer.huawei.com/en/mobile-pho...design.htm

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#93

Здравейте, искам да питам за чувствителноста на дисплея добра ли е смисъл реагира ли добре
Цитирай
#94

Аз така и не разбрах,Nova Plus имс ли Gorilla Glass или не?!
На повечето ревюта нищо не споменават
Цитирай
#95

Аз вярвам на това:
https://www.corning.com/gorillaglass/wor...uawei.html
Тука го няма.
Цитирай
#96

Кажете отзиви за Nova Plus
Някой има ли го?
Цитирай
#97

Ами аз не ти ли казах. Взимай го, чудесен е. естествено не и ако ти искат повече от 760-780лв
Всичко си му е на 6- вид, изработка, батерия, дисплей, камера...
Цитирай
#98

Mate S също много ме кефи
Но не знам тази  Nova с този Snapdragon ....малко ме притеснява
Свикнал съм телефона да е светкавица!
Жена ми взе моята P9 ка и сега се чудя каква алтернатива с по голям дисплей да избера
От Mate 8 се отказах,просто го нямат никъде във големите вериги,неразпечатан!
Цитирай
#99

Веднага ти давам отговор - OnePlus 3T...даже имам един нов излишен..лс Smile
Цитирай

J7 2016 e със същия снапдрагон и прави 8 часа скрийн, 6 часа разговори и това за 3 дни.
Ако и нова+ е така прежалвам 2те камери и взимам такъв !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)