Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хора
Не ми предлагайте други марки,освен Huawei
Повярвайте ми,минал съм през почти всички флагмани на Самсунг и съм си изградил някакво мнение,което по никакъв начин,няма как да бъде повлияно или променено
.....поне на този етап Smile
Цитирай
Аксесоари

emzo Имах добри впечатления от батерията, доакто го ползвах. Но чак пък толкоз не очаквай. Най-малко резолюцията му е 2x отгоре, а и яркоста ще е по-висока
4-5ч дисплей + 2-3ч разговори в рамките на 2 дена е по-оптимистичният вариант.
Камерата обаче няма за какво да я прежалваш, тя на новата си е отлична.

Op3 го изпратих и има голяма вероятност да си взема пак една Нова, че ме кефеше много
Цитирай

От къде си вземате кейсове, протектори и подобни за Новата?
Цитирай

Какви цветове го има в БГ и Вие  какъв си взехте?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Не го намирам в магазин в два-три цвята? Златен не съм виждал.
Последния става ли за мъж? Колебая се между "черния" и златния (с черен панел са и двата).

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

От Виваком имаха само златния и сребърния, но ми изпратиха сив от офис от друг град без проблем. На другия ден си го взех. Златния защо да не става за мъже и той си е много добре.
Цитирай

На какви пари може да се намери, понеже днес ми е крайния срок за преподписване и минавам на безрсочен, а от мтел май нямат наличност вече на моделчето (черен, 490лв). Сигурно ще мина на по-висока такса, но ако го поръчат ще жертвам 1 месец.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Някой да има проблеми със залепянето на стъклените протектори? Вече втори пробвам и той не залепва напълно в страните.
Цитирай

Няма и да залепне, защото стъклото на новата е така нареченото 2,5D. Но това на новата започва извивката си малко по-рано. Със стъкло няма да успееш, пробвай ако искаш с обикновен протектор.
А за какво ти е? Аз го имам от 3 месеца и го ползвам и за личен и служебен. По цял ден ми е в ръцете, по джобове, в чантата и няма и точица. Да вярно не пише да има горила глас, но определено стъклото не е обикновено.
Цитирай

И мен си ми харесва голичък, много ми е красив ама ми дава някаква утеха протектора Big Grin
А някакъв кейс ползваш ли?
Цитирай

Ако падне от 1м на теракота?! Или го сложиш с ключовете в един джоб..

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

А защо да го слагам с ключовете в един джоб? На панталона си само един джоб ли имаш? А ако падне от 1м, протектора ще го спаси ли? 
Айде по-сериозно.
Ами ако падне метеорит докато браузвам и ми го прогори...
[-] 1 потребител изказва благодарност на skiman за това мнение:
  • Kuzmanovv
Цитирай

Имам повече джобове, но ми се е случвало няколко пъти да го омешвам с нещо ментално (монети, очила) и се е надирало... не си правя инвентаризация след всеки край на разговора преди да го пъхна някъде. Пък и не ми се става роб на вещ (да я пазя като очите), само заради това че е по-гот да е гол.
Е, за падане - кейс най-малкото, но ако се изпарзаля по "корем" ще има и по дисплея поражения. Поне мек протектор става ли да му се монтира? Флипове не нося.

ПП: В Мтел-магазините се е изчерпал... толкова ли не могат да заредят отново, все пак е нов модел и доста вървежен като гледам (За 1-2 месеца да свърши), с преподписване бях решил да го взема за 490лв.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

С мек не съм пробвал от мързел. Но със стъклен не става. Има и друго, тествах няколко сръклени и пръстът се плъзга гадно и трудно, докато самия екран е с много добро покритие и усещатеното е страхотно.
Цитирай

Здравейте. Нова съм във форума и предварително се извинявам ако въпроса е глупав и неуместен. Харесах си телефончето да сменя сегашния, защото Нова-та е малко по-висок клас (идвете се водят среден, но Нова е със страхотни характеристики). Та чета из няколко сайта характеристиките и се обърках тотално. Попринцип телефона трябва да е с две сим карти и втория сим слот да се ползва са сд карта, но намирам някакви едносимови варианти, за които не ми е ясно как стои въпроса с сд карта (визирам две оферти в емаг). Има ли нещо вярно или е трик за печелене на пари?
Цитирай

(2017-02-11, 19:17:45)XAn4ETO написа:  С мек не съм пробвал от мързел. Но със стъклен не става. Има и друго, тествах няколко сръклени и пръстът се плъзга гадно и трудно, докато самия екран е с много добро покритие и усещатеното е страхотно.

Привет на всички и едно уточнение за стъклените протектори. Ами аз съм с такъв и си е залепен доста добре. В краищата на дисплея обаче остава една ивица от 1-2 мм., която не е обхваната от протектора. Така че извитата част на стъклото в края не пречи. Сложил съм му на Nova-та и силиконов прозрачен калъф, уж се води някакъв тънък вариант. С калъфчето не е толкова хлъзгав телефона, пък и като е прозрачен - много не се забелязва и не го загрозява. Smile  
Вярно е че без всякакви опаковки, телефона изглежда много добре. Но всеки си решава.
Цитирай

(2017-02-13, 14:00:35)Natie написа:  Здравейте. Нова съм във форума и предварително се извинявам ако въпроса е глупав и неуместен. Харесах си телефончето да сменя сегашния, защото Нова-та е малко по-висок клас (идвете се водят среден, но Нова е със страхотни характеристики). Та чета из няколко сайта характеристиките и се обърках тотално. Попринцип телефона трябва да е с две сим карти и втория сим слот да се ползва са сд карта, но намирам някакви едносимови варианти, за които не ми е ясно как стои въпроса с сд карта (визирам две оферти в емаг). Има ли нещо вярно или е трик за печелене на пари?

Ако искаш 2 сим карти взимаш този с 2те ,но гориш за сд карта и разчиташ на вградената памет и облаци.
Ако ли не си взимаш този модел с 1 сим карта и му слагаш сд карта.
Преди слагаха 2 сим карти и отделен слот за сд карта ,ама нещо напоследък се изхитриха.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

(2017-02-13, 14:00:35)Natie написа:  ....... Попринцип телефона трябва да е с две сим карти и втория сим слот да се ползва са сд карта, но намирам някакви едносимови варианти, за които не ми е ясно как стои въпроса с сд карта (визирам две оферти в емаг). Има ли нещо вярно или е трик за печелене на пари?

Здравейте, ако варианта на телефона е с една сим карта, то би трябвало отделно да разполага и със слот за карта памет. А иначе вътрешната памет на модела е с 32Gb, но свободни на разположение остават към 24-25Gb, което си е добре.
Цитирай

Има вече бройка за мен (от м*ел) и другата седмица ще ми го донесат заедно с договора - спиди.

Съмнявам се да не е някаква върната бройка, понеже го нямат наличен от известно време (уж от централния им склад е доставен).
Не знам колко е времето за преглед (и дали има такава опция, не попитах) - как да го разцъкам, за да видя нов ли е?
Купувахме една P8 lite, и го пуснаха в магазина, но трябваше да се регистрира или нещо такова и само видях логото... Това гарант ли е, че не е ползван или може и да hard- reset-нат?

PS: Така ли изглежда  "Black" (със сребрист гръб, а не синкав оттенък)?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

При съмнение за телефон втора употреба, в общи линии правиш следните неща:      

   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-02-18, 11:04:48)ronnie72 написа:  При съмнение за телефон втора употре*а, в общи линии правиш следните неща:      

За тези неща ще ми трябват 20мин... Въпроса е да позная дали е върнат/ползван.
Първото стартиране - с WiFi ли трябва да е (така съм чувал)?

За колко купихте вашия и черния с какъв капак е?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Аз не съм с Huawei Nova.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Новите телефони на Huawei, а и не само техните идват така
 С ненарушени лепенки. Ако са късани, от там антатък по нищо няма да го разбереш само пробван ли е или ползван, после форматиран.
Само при iPhone си личи, дали е слагана сим карта, а то без нея неможе да се ползва, а тогава се активира телефона и после много лесно се проверява по сер. номер кога точно е активиран- ползван.
 другите телефони, могат да се ползват и със и без сим карти колкото искаш...форматират се и не им личи, ако не са с физически белези

А ти защо се съмняваш, все пак го взимаш от оператор, не от човек..
А това за тестването, дето го е писал ronnie72, мога да добавя още сигурно 10 неща за проба, но:
 колкото и да тестваш един тел, ако нещо съвсем скрито му има го разбираш чак у вас, след като си го платил.

Пс: това е снимка на Nova Plus


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Ok, значи ще гледам лепенките основно, а у нас ще го тествам по-подробно.

Иначе с какво зарядно може да се зарежда - искам да взема резервно, което да ползвам и за Киндъла (сега го зареждам през компа - paperwhite 3, 2015), но ще се съобразя с телефона.

За кейс видях по-назад, силиконов кристал, но за екрана последно какво върши работа - закаленото стъкло някой успя ли да го наложи без проблеми или само протектор ще се ползва?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Оригиналното зарядно което ми пристигна с Paperwhite-а, е с параметри 5V - 1A. Би трябвало да няма проблем да зареждаш телефона с него, но виж и параметрите на това което ще дойде в кутията с телефона.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 5 гост(и)