Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2017-02-19, 19:36:18)ronnie72 написа:  Оригиналното зарядно което ми пристигна с Paperwhite-а, е с параметри 5V - 1A. Би трябвало да няма проблем да зареждаш телефона с него, но виж и параметрите на това което ще дойде в кутията с телефона.
Да, май е така, но моя дойде само с кабел. Не знам само тези ватове откъде ги взеха...
https://www.amazon.de/Amazon-53-003649-5...bgma07a-21

А за Нова-та ще трябва да купувам кабел отделно (за второто зарядно - в службата).

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
Аксесоари

Моят изглежда като този, но с нормални кръгли накрайници.
http://www.ebay.com/itm/Genuine-OEM-Amaz...SwpDdVQ6zB

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Oригиналното за Nova e 5V, 2А.
Искам да взема резервно за телефона (за службата, за път), с 1.5м кабел.

Ако го зареждам с 1А (това което на киндъла ще взема) - проблем ли ще е за батерията? Да не стават много зарядни.

Има ли ментаци при зарядните, че се чудя откъде да поръчам, а оригинално сигурно ще е цифра.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Ако е 1А няма да е проблем, просто ще става по-бавно. Както и при другата техника и тук има ментета. Погледни Т.П и Т.М. дали не предлагат такива зарядни. Или в dice,bg колеги пазаралили от тях са доволни. Провери и в поликомп,бг, те са официален партньор на Huawei в бг.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Колеги, Nova Plus как се справя със снимките? Благодаря!
Цитирай

Mного, ама много добре се справя.
Мисля, че е със същият сензор Sony imx 298, като на Oneplus 3T, Xiaomi Mi5.... 16мп с оис. Макар и никъде от Huawei да не го пишат официално
Някъде напред съм сложил една снимка.
Но-най добре му е батерията на тоз тел. 3 дена със 6ч сот и 2-3ч разговори си ги изкарва без проблеми, като не съм спрял нито една синхронизация и буквално през няколко минути ми цъкат известя от приложенията, като при това съм ги направил и да будят дисплея, за да се четат без да трябва да се откл. телефона.
Също една безценна екстра...
Цитирай

Колеги,привет!Само при мен ли,при заключен екран,не се показва настроената аларма?20 год. влача най-различни телефони,но на такъв пропуск не съм попадал.
Huawei Nova,Android 6.0
Благодаря.
Цитирай

Къде искаш да се показва? Да пише след колко часа или в колко часа ще е?
Аз не съм виждал подобна информация в друг телефон?
Цитирай

Имам предвид да показва за колко часа е настроен будилникът (при заключен екран,там някъде при часовника) .Както е при всички телефони (поне тези,които съм ползвал).Nova-та ми не показва.
Цитирай

Хм, аз пък не съм имал такъв, който да показва.
Цитирай

(2017-03-19, 08:43:28)XAn4ETO написа:  Хм, аз пък не съм имал такъв, който да показва.

Не можем да се разберем май.Когато телефонът ти е заключен и го светнеш да погледнеш колко е часът да речем,там някъде,при часовника и датата трябва да показва настроения будилник.При мен не излиза.Това е.Поздрави! Smile
Цитирай

(2017-03-19, 09:24:07)alekros написа:  Не можем да се разберем май.Когато телефонът ти е заключен и го светнеш да погледнеш колко е часът да речем,там някъде,при часовника и датата трябва да показва настроения будилник.При мен не излиза.Това е.Поздрави! Smile

При мен такова нещо никога не е имало, Бях със самсунг, сега съм със сони М2  и на двата нямах/м. Не мисля, че това е сериозен проблем. Поне за мен не е Smile

Аз искам да попитам някой поръчвал ли си е телефони от gsm-bg/ скайфон, защото приятели ми казаха сайта и цените са доста по-ниски, но да не се окажат някакви ментета? Телефончето там е със 100-ина лева по-евтино от повечето сайтове и е бая оферта, но някак си ми изглежда и леко съмнително. Ще съм благодарна за мнения струва ли си да поръчвам оттам.
Цитирай

(2017-02-14, 15:20:09)nastykb написа:  Ако искаш 2 сим карти взимаш този с 2те ,но гориш за сд карта и разчиташ на вградената памет и облаци.
Ако ли не си взимаш този модел с 1 сим карта и му слагаш сд карта.
Преди слагаха 2 сим карти и отделен слот за сд карта ,ама нещо напоследък се изхитриха.

И на това си има лек.С малко четене в гугъл,един шешолар и двойно лепящо тиксо и си имаш две сим карти+карта памет.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

(2017-03-21, 17:25:25)boboe написа:  И на това си има лек.С малко четене в гугъл,един шешолар и двойно лепящо тиксо и си имаш две сим карти+карта памет.
мен вече не ми е зор за двете сим карти. преди две години ми трябваше такъв модел, сега вече е все тая броя на картите. според производителя за нашия пазар е само двусимов, а втория сд слот се ползва за карта памет, което ме устройва идеално. всичко останало са разни не знам как да ги нарека трикове за печелене на пари. въпроса е дали да поръчвам от skyfon/ gsm-bg.eu
някой поръчвал ли е от тях, има ли впечатления. много противоречиви неща чета из нета и се колебая дали оттам да поръчвам, а е с почти 100лв по-ниска цената.
Цитирай

Natie, аз не бих рискувал от такъв магазин. Това е поредния гаражен магазин. Писах ти на лично със съвет от личен опит.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Не е така, спокойно може да се рискува. Хуаей имат гаранция подобна на епъл. Гаранцията за европейските им модели си важи в цяла Европа. Моят Мейт 9 го взех от някой от тези онлайн магазини, просто защото беше със 150лв по-евтин. Регистрирах го през HiCare и ми се поднови Вип членството, което имах от П9 с още 1г. Това за мен е достатъчно основание, че е гаранционнен и не съм звънял да го проверявам. Естествено изисква се платежно - касова бележка или фактура ( това 2-рото не мисля, че ще ти го издадат на тази цена Smile.

Питаш магазина преди да поръчаш, дали е евро версията и ако се съгласят пък и имея да ти продиктуват, можеш да си го провериш с един разговор по телефона и ако е ок да го поръчваш
Цитирай

От ноември досега само един ъпдейт. Малко взех да се притеснявам колко сериозно се отнасят към този модел. Не че имам някакви проблеми, ама все пак.
Цитирай

Да аз също, уж трябваше да е дошъл вече 7, но...

Изпратено от моят HUAWEI CAN-L11 с помощта на Tapatalk

LG Optimus Black P970, Huawei Ascend G7
Цитирай

По спомен, плана на Huawei за актуализация на този модел предвиждаше ъпдейт до Андроид 7.0 през Април.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Бяха казали първото Q1 на тази година Април е Q2.. закъсняват малко. Ама ще има ъпдейт в Middle East вече го получиха.

SE X10 >> SE NEO >> SE ARC S >> SGS II >> LG G2 16GB >> Huawei P7 >> LG G2 32GB >> Huawei P8Lite >> Huawei Nova >> Xiaomi MI 9 SE
Цитирай

Приятели да попитам ползвате ли някакви fitness apps на този модел и в частност някакво приложение - крачкомер, защото това, което ползвах на предишния телефон на този въобще не работи - не се включва; щом заключиш телефона се изключва след ръчно стартиране. Едно друго въобще не ми го отваря. Някакви настройки ли трябва да променям или нещо не е наред, защото пък не вярвам телефон от 2016-а да не поддържа подобен род приложения, въпреки че huawei нямат разработено такъв тип приложение за разлика от самсунг и сони. Та ако може някакви идеи.
Цитирай

Грешиш, Хуауей имат такова приложение:

https://play.google.com/store/apps/detai...wei.health

Безплатно е. Smile

След като го инсталираш трябва да провериш в настройките дали е в списъка с приложения, които се изключват след заключване на телефона. Ако е в този списък, махни го от там. Няма да доведе до дрейн на батерията. Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2017-04-03, 18:04:03)Anastasia123 написа:  Грешиш, Хуауей имат такова приложение:

https://play.google.com/store/apps/detai...wei.health

Безплатно е. Smile

След като го инсталираш трябва да провериш в настройките дали е в списъка с приложения, които се изключват след заключване на телефона. Ако е в този списък, махни го от там. Няма да доведе до дрейн на батерията. Smile
Благодаря!
А точно ли е? Тествали ли сте го? И дали би работил с S healt/ Samsung?
Съжалявам, че спамя с такива въпроси, но такова приложение ми е доста важно и затова Smile
Цитирай

Да, доста точно е. Използвам го всеки ден и съм много доволен от приложението. Не знам дали работи със самсунг, това трябва да го проверите сама.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Привет
Нашето семейство се разрастна с още един член Huawei Nova Plus от Технополис
Запечатан,пред мен го отвориха
Титаниум грей
Веднага му сложих стъклен протектор...и да нр повярва човек,прилепна, като у дома си
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)