Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Прилепна, ама не хваща целият дисплей предполагам..

А що не каза. Имам един направо чисто нов нова плюс. От както взех мейт 9 си стои в кутията, а и цената му със сигурност ще е доста по-ниска, от тази в технотата.
Ако някои търси такъв тел да пише едно лс
Цитирай
Аксесоари

Видях ,че го имаш,ама не го даваш на изплащане Smile
Иначе протектора въпреки, че не е до край,стои доста добре
Цитирай

Получих го преди секунди. Пичвам да тегля, ще пиша тия дни как е.

   
Цитирай

И аз го получих, дърпам

Изпратено от моят HUAWEI CAN-L11 с помощта на Tapatalk

LG Optimus Black P970, Huawei Ascend G7
Цитирай

За MLA-L11 явно ще дойде по късно
Цитирай

Дай проверка за актуализация, при мен така излезе

Изпратено от моят HUAWEI CAN-L11 с помощта на Tapatalk

LG Optimus Black P970, Huawei Ascend G7
Цитирай

Няма ,няколко пъти пробвах
И чрез HiCare също пробвах
По късно довечера пак ще пробвам,ако излезе нещо,ще пиша
П.с.С Nova Plus съм
Цитирай

Много по-мазно и плавно работи. Определено има разлика. От малкото време, в което го разцъквам ми харесват всички промени и добавени функции.
При еднакви настройки и едни и същи програми пуснати, с нугата имам поне 500мб повече свободна рам памет.
Цитирай

Батерията как е?
Цитирай

В момента са минали 8 часа и 5мин на батерия. С 2 сим карти едната на мобилен 4G постоянно. Автоматична яркост.
1 час и 46 мин екран и 35 мин разговори.
Не правя разлика спрямо андроид 6.

На 70% съм.

П.п. има и включен постоянно блутут заради смарт гривна.
Цитирай

При това използване - 2 сим карти на 4Г и блуутут от 100% до 10% трябва около 6 часа екран да правиш, което е повече от забележително. Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Някой има ли инфо за Nova Plus кога ще пуснат Нугата?
Цитирай

Би трябвало до края на Април да има официална ОТА, това по предварително обявения план на Huawei за обновяване на софта на телефоните.
Някаква 7.0 В313 за MLA-L11.
http://ministryofsolutions.com/2017/03/h...urope.html

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Пристигна и за Nova Plus


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Супер. Само да кажа, че се държи много добре батерията, за цяла вечер на WiFi, 9 часа падна само с 2%.
Цитирай

(2017-04-16, 11:28:26)lost in написа:  Някой има ли инфо за Nova Plus кога ще пуснат Нугата?

От два дни съпругата ми е с ъпдейта-В330.Телефона е закупен от Технополис.Ъпдейта дойде ОТА.

HUAWEI MATE 9 MHA-L29
Цитирай

За сега не мисля да правя фактори резет,всичко си работи
Само батерията ще видя как е,ако има дрейн тогава
Цитирай

И аз го обнових още преди няколко дни.Хубав е андроида,но има неща,които не ми харесват.Пръстовият отпечатък преди отключваше телефона моментално,а сега има някакво забавяне,усеща се.Дори изтрих стария и направих нов,но пак го има това забавяне.Другото което ми харесваше на стария,беше снимката на цял екран,когато някой ти звъни.Сега излиза,но замъглена.
Иначе телефона работи много бързо,като интенета през wifi и мобилните данни се включва и изключва моментално,без забавяне.
Друго,което ми направи впечателние е,че при преглед на снимките,когато решиш да завъртиш екрана,има забавяне за момент.Както и отварянето на камерата леко бави.
Не са неща,които пречат на работата на телефона,просто лични впечатления.
Като цяло съм доволен от марката и модела!

HUAWEI NOVA
Цитирай

При мен пък пръстовия стана по бърз,но пък отварянето на снимките в галерията,по бавно
Камерата още не съм я тествал
Не мога обаче да сложа снимка на контакт,нека някой да пробва и каже как е при него.Снимката я избирам от SD картата
Цитирай

И при мен пръстовият работи много по-бързо, никакво забавяне, и камерата също. В галерията не правя разлика. И батерията няма разлика.
Всичко е топ при мен.

Също така като усилите шлушалката на макс по преме на разговор имаме опцията за още по-силен звук, като натиснем за усилване още веднъж. Изписва ми на английски Loud voice mode on.
Разлика има определено, даже някой път ми се налага да държа телефона на разстояние от ухото.
Цитирай

Май ще правя фактори резет Wink
Цитирай

Батерията?
Цитирай

Определено по добре
Цитирай

Само ми прави впечатление, че като го натоваря прекалено много и почва лего да лагва, като му свърши рам паметта.
Ако затворя всички приложения чисти прекалено малко памет и често ми изписва, че има само 1,2ГБ рам свободна.
Има обаче един уиджет, който се казва оптимайзър и като си го изкарам на екрана и с него чистя рама и все ми освобождава около 1,6гб. Не знам каква е разликата, но после телефонът е определено по-пъргав.
Цитирай

Всичко актовирано Facebook ,Messenger,,Chrome,Viber по малко от 1.2 свободна рам,не ми е падала
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)