Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huawei Nova

мнение 201 от aco2727

Аз като го взех преди месец веднага сложих седмица.Със шестицата не съм работил затова не мога да  дам мнение.Засега бъг с седмицата не съм имал. Батерията ми държи ден и половина два. Включени GPS,WIFI и мобилни постоянно.Аз съм доволен от седмицата.
Цитирай

мнение 202 от lost in

Аз също нямам забележки, към 7—цата,със Nova Plus съм.
Цитирай

мнение 203 от XAn4ETO

Тя седмицата като цяло е хубава с новия интерфейс, но определено телефонът се лагва при сериозно натоварване. Според мен има нещо неоптимизарано с оперативната памет.
6цата май беше по-лека.

Ето едно сравнение с А5 2017. При първо пускане на приложенията, Новата се държи много добре, но на втората обиколка се вижда как почва да забавя и лагва.

https://youtu.be/A0YCsx1IuVc

П.с. в един чужд форум бях попаднал на информация, че като се махне вибрацията на софтуерните бутони и телефонът лагвал много по-малко. Направих го и честно май има разлика, ама нямам друг такъв телефон до мен, за да преценя реално, но пробвайте и вие и споделете.

П.с. Нищо общо. Проблемът се оказа Гугъл Хром. Независимо, че винаги като го заключвам телефона, винаги затварям всички приложения. Зададох Хромът да бъде затварян/да не работи във фонов режим/ след заключване. Той и вайбър само ми стояха активни. Сега след отключване на телефона винаги имам около 1,5ГБ РАМ. Преди това максимум 1ГБ.
Smile
Цитирай

мнение 204 от gosho777

Има нещо с тази седмица. Тези от сервизния център на HUAWEI ми казаха,че е възможно да се обърка нещо при актуализаране,не отрекоха. Явно знаят нещо,с което не сме запознати. ”СИСТЕМА” и ”СИСТЕМА ANDROID”  ми стоят най-отгоре като най-голям консуматор,а преди не беше така. Дори не бяха от първите няколко приложения.

Прикачени файлове Миниатюри

HUAWEI P6
SonyEricsson Xperia Neo
Цитирай

мнение 205 от emzo

Спри си гугъл бекъпа и пробвай.
Цитирай

мнение 206 от XAn4ETO

Всичко ти е нормално като консуматори от снимката. И при мен е така. Ако процентите са над 15 тогава не е много добре.
Аз мисля, че и със шестицата беше така.
Цитирай

мнение 207 от tonus

wifi-то подържа ли AC стандарт и 4г-то коя категория е.
Note4 Black>Note 3 Black>GalaxyS4>LG 4X HD>Galaxy Ace 2>Nokia 701>Nokia X6>Nokia 5800
Цитирай

мнение 208 от XAn4ETO

Ето

Цитирай

мнение 209 от nikolae

Телефона супер много ми хареса. Може би точно неналичието на AC 5Ghz Wifi
ще ме накара да се напъна за P9.
Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9
Цитирай

мнение 210 от lost in

Всъшност поддържа 5 гигахерца
Пуска се от менюто на разработчиците
Агресивно свързване,при слаб wi-fi сигнал
Цитирай

мнение 211 от tonus

5 гигахерца може и да поддържа но ако е на n-стандарт полза никаква щом няма ас.
Note4 Black>Note 3 Black>GalaxyS4>LG 4X HD>Galaxy Ace 2>Nokia 701>Nokia X6>Nokia 5800
Цитирай

мнение 212 от lost in

Този модел излезе по сполучлив от P9
И двата са пред мен
Мое мнение
Цитирай

мнение 213 от esil2

Да не искаше да кажеш P9 lite
Цитирай

мнение 214 от XAn4ETO

Аз пък ги имам почти под ръка и трите. И трите са сполучливи за парите си в съответния клас.
Цитирай

мнение 215 от emzo

Някой знае ли паметта в Нова плюс дали е eMMC или е UfS?
Цитирай

мнение 216 от XAn4ETO

Да е получил някой нов ъпдейт?
В firmware finder излиза, че вече би трябвало да има b381/382 според вида на телефона?
Цитирай

мнение 217 от vrab

Привет на всички собственици на това хубаво телефонче. За обикновената Nova искам да кажа - поне при мен засега всичко е наред и съм си доволен от апарата. Реших да споделя обаче за едно дребно изключение ...пръстовия отпечатък. От известно време доста трудно разпознава отпечатъка и са необходими няколко докосвания до скенерчето докато реагира правилно, казвам правилно защото си вибрира при всяко докосване, но не разпознава и до там. А в началото когато го активирах не беше така. Направило ми е впечатление, че при влажен или запотен пръст - дава грешка и явно датчика е по чувствителен и хваща и дребните промени от профила на пръста. Но напоследък когато си иска тогава се отключва с отпечатък. То да му писне на човек от ..удобствата.
Цитирай

мнение 218 от skiman

Почисти датчика със спирт.
Цитирай

мнение 219 от lost in

(02 Oct 2017, 14:29:01)XAn4ETO написа: Да е получил някой нов ъпдейт?
В firmware finder излиза, че вече би трябвало да има b381/382 според вида на телефона?

Нищо няма при мен,аз съм с b330
Цитирай

мнение 220 от evvel

Колега моя е B340 ОТА ъпдейт.
Huawei NOVA, Lenovo S6000-H,
Цитирай

мнение 221 от XAn4ETO

Значи скоро ще е, този месец.
Цитирай

мнение 222 от lost in

Някой знае ли какви ще са промените?
Цитирай

мнение 223 от XAn4ETO

Още не се знаес точност, но вече има в390, а защо не пускат нищо не е ясно.

Цитирай

мнение 224 от lost in

На тоя файндър му нямам доверие
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD